Felt Z100 54cm Rezervovaný Do 9.9.

Cena: 80 €

Popis produktu

Ponúkam rámovú sadu hliníkový rám s pätkou a k nemu príslušná karbónová vidla. Je z roku 2013. Zavadzia v garáži ale cena je v podstate za vidlu a pätku v tom prípade rám darujem. Je rovný a všetky závity okrem jedného sú v poriadku ten poškodený jeden závit je na držiak fľaše a ešte aj jeden držiak lanka, vraj sa to da ľahko dorobiť, nahradiť, či opraviť. Pre niekoho kto to využije. Vidla je UHC karbón ale krk má 23,5 cm a je hliníkový. Aj poštou po zálohe plus poštovné. .

Farba: modrá

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 40
check_circle Aktívne inzeráty: 5
visibility Zobrazenia inzerátov: 30 294
07. 11. 2021
Vsetko bolo podla mojich ocakavani, s kupou som spokojny.
Seriózny chlap so serióznym jednaním a veľmi slušným vystupovaním. Doporučujem.
16. 09. 2021
Ďakujem
08. 09. 2021
Vsetko OK. Ochota dohodnúť sa na mieste a čase. Všetko zodpovedalo popisu v inzeráte.
14. 07. 2021
Suoer

Inzeráty predajcu

Felt F75 Veľkosť 51cm

Hliníkový skoro nový rám ( poškodený pri druhom výjazde ) a príslušná vidla tapered fullcarbon UHC. Rozmery viď foto, všetko v podstate za cenu vidly. Závity a osadenia v 100% stave. Zadná stavba sa stretla s prehadzovákom vo väčšej rýchlosti čo zlomilo pätku a porušilo lak a trocha zdeformovalo aj trúbku zadnej stavby, preto taká cena. Určený pre nižšie postavy. Za doplatok pri rýchlom rozhodovaní (+25€) pridám povodné veľmi kvalitné sedlo Felt absolútne bez poškodenia a barany neviem značku lebo pôvodné sa pri páde zničili. Pošlem aj poštou, poštovné hradí kupujúci vopred ako zálohu.
135 €

Tretry Muddyfox Rbs100 Velkosť 45,5

Cyklotretry muddydox veľkosť 45,5. Sú úplne nové v 100% stave. Nevhodný dar… Uchytenie vhodné viac druhov záražiek teda buď na 2 alebo 3 skrutky. Samozrejme aj poštou na náklady kupujúceho, minimálne poštovné vopred.
25 €

Suunto Spartan Trainer Wrist Hr

Predám tieto GPS hodinky používané cca rok všetko funguje ako má, farebný display, plánovanie trasy aj vrátane návratu na východzí miesto…snímanie tepovej frekvencie bez hrudného pásu a to aj pri plávaní, spolupracujú s inými zariadeniami a snímačmi ( umiestnenými napr na bicykli ) a tiež smart telefónom s Android či iOS všetko prostredníctvom Bluetooth … prenos údajov do aplikácii Movescount a prepojenie aj do Strava, Trainig peaks… cez Bluetooth telefón alebo USB pripojenie., pár povrchových škrabancov ( preto taká cena ) viď foto, ale po nalepení ochranneho skla nič nevidieť, dal som ho dole kvôli serioznemu popisu skutočného stavu. Ináč super vec zlepšujúca efektivitu tréningov viac ako 80 športov aj analýzu spánku a stavu telesnej kondície … podporujú aj Češtinu Samozrejme aj originálnu pôvodnú nabíjačku ale originálnu krabicu už nemám. Pôvodná cena 280€ Cela špecifikácia: https://www.insportline.sk/24100/sportove-hodinky-suunto-spartan-trainer-wrist-hr-blue?utm_source=dgt&a_aid=59dcb1c52fddd&a_bid=90f09bde
100 €
keyboard_arrow_up