Predám Rám Giant Trance 27,5´´ Veľkosť L

Cena: 600 €

Popis produktu

Po roku vozenia na fulle by som rád posunul tento rám niekomu inému nakoľko sa plánujem vrátiť k htčku keďže mi to na moje jazdenie stačí a pri pevnom ráme odpadajú všetky servisné úkony. Rám je na náboj šírky 142mm. Zo spodu je na ráme nalepená ochranná fólia Shaman. Rám predám s tlmičom FOX Float, hlavovým zložením FSA a stredovým zložením. Bicykel mám zatiaľ poskladaný čiže záujemca sa vie povoziť, poskúšať či mu sedí. Kým mi nepríde nový rám tak budeš možno ho vyskúšať takto poskladaný. Ideálne osobný odber v PO. Fotka taká ilustračná ale záujemcovi samozrejme poposielam detailné fotky.

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 98
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 59 790
všetko ok. komunikácia, dohoda, doručenie.
Rock Shox Judy 100mm 29" Boost date_range 04. 01. 2021

Inzeráty predajcu

Zadné Koleso S Nábojom Novatec

Predám ako je na fotke, sirka naboja 142mm. Diera na autoventil vyzerá ako zväčšená z cykloventilu od predošlého majiteľa. Ešte niekomu môže poslúžiť, mne už len zavadzia doma. Osobne v Prešove, popripade v blízkom okoli viem doviezť grátis.
30 €

Fialová Favoritka

Predám renovovanú favoritku s úplne novými komponentami. Okrem rámu je každý jeden komponent nový :) Tento mestský fialový šíp je ideálny spoločník na denné používanie do mesta alebo do práce.
160 €