Predané

Cena: 1 €

Popis produktu

Predám nové, nejazdené rajdy Race face atlas, pre AM/ EN/ FR/ DH. Zabalené, 2r. Záruka, Pôvodná cena 90€.

Dimensions: 800mm width, 8 degrees rearward, 5 degrees upward
Rise: 20mm
Weight: 300g
Bar Diameter: 35mm

Šírka riadítok: nad 750 mm

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 204
check_circle Aktívne inzeráty: 16
visibility Zobrazenia inzerátov: 270 579
Rýchle konanie, seriózne jednanie, bonus ku kúpe, parádne zabalené. Super veci za super cenu a taktiež pribalené všetko potrebné príslušenstvo k danej položke.
Predané date_range 10. 09. 2020
Maximalna spokojnost, solidny predajca, zasielku mi poslal doporucene postou hned rano nasledujuci den, bez toho aby mal peniaze na ucte a aby som ju mal co najskor. Takto to ma vyzerat :)
Predané date_range 29. 05. 2020
Super komunikácia ochota poradiť žiadny problém!!!
Predané date_range 18. 05. 2020
seriózne
Predané date_range 07. 04. 2020
Veľmi milý prístup a rýchla komunikácia. Balík prišiel do 2 dní a bez problémov. Veci prišli v poriadku a boli dostatočne zabalené. K balíku som dostala aj malý darček čo ma veľmi potešilo.
Predané date_range 17. 04. 2020

Inzeráty predajcu

Fasthouse - Xl

Predám Repliku dresu Fasthouse, veľkosť Xl, aj tak sedí, alebo Lko a pod dres chrániče... Vhodný Od AM jazdenia po MX... Sýte farby, dobré spracovanie. Osobne Krompachy - Košice/ poštou. Pre viac info/ záujem - volať.... VOLAŤ... mobilom... poštovné pri platbe vopred je zdarma.
20 €

Tld Gp - Xl

Predám Repliku dresu tld gp - 21", veľkosť Xl, aj tak sedí, alebo Lko a pod dres chrániče... Vhodný Od AM jazdenia po MX... Sýte farby, dobré spracovanie. Osobne Krompachy - Košice/ poštou. Pre viac info/ záujem - volať.... VOLAŤ... mobilom... Poštovné pri platbe vopred je zdarma.
20 €

Vans Sk8 Hi Mte Dx

Predám chvíľu nosené Vans sk8 hi mte dx, či už do mesta, ľahkú "turistiku aka vychádzky", aldbo aj na bike. Využitie je na každom.... Vyššie, zateplené, hrubšia podrážka, vode ľahko odolné, 3M scotchguard. Semiš, veľkosť 44. Aj tak sedia. Pôvodná cena 99€, doklad možno ešte nájdem... Osobne Krompachy - Košice .. v prípade záujmu volať.. VOLAŤ.. ešte raz lebo nik tomu nechápe... V O L A Ť....MOBILOM.. VOLAŤ.
50 €
keyboard_arrow_up