Predám Speedbox 3.0 Pre Elektrobicykel S Motorom Bosch 4.gen

Cena: 140 €

Popis produktu

Predám SpeedBox 3.0 pre elektrobicykel s motorom Bosch. Je kompatibilný so všetkými motormi Bosch od roku výroby 2014 vrátane najnovšieho CX Line 4.generácie s rokom výroby 2020 a 2021.
Pri jazde na elektrobicykli nad 25 km/h sa motor Vášho elektrobicykla automaticky vypína kvôli obmedzeniu rýchlosti. Ak chcete rýchlostný limit eBike odblokovať, nie je nič jednoduchšie ako nainštalovať SpeedBox, ktorý obmedzenie rýchlosti odstráni. Môžete tak dosiahnuť vyšších rýchlostí a všetko je limitované iba frekvenciou šliapania.
Čip SpeedBox 3.0 umožňuje ľubovoľné nastavenie obmedzovača rýchlosti elektrobicyklov. Po inštalácii sa na displeji elektrobicykla zobrazujú reálne údaje, ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená vzdialenosť a dojazd.
Riadiaca jednotka Speedbox 3.0 je najnovšia generácia tuning modulu. Odstraňuje 25km/h softwarový rýchlostný limit, pričom nezasahuje do funkcií pohonu.
Vlastnosti:
Nastavuje rýchlostný limit elektrobicykla
Omezovač rýchlosti: deaktivovaný
Zobrazenie na displeji: reálne hodnoty
Aktivácia čipu tlačítkom: WALK / + - + -
Určený pre motory:
BOSCH Active Line
BOSCH Active Line Plus (r.2014 - 2021)
BOSCH CX Performance line (r.2014 - 2019)
BOSCH CX Performance line 4.gen (r.2020 - 2021)
BOSCH Cargo Line
Ako SpeedBox 3.0 funguje?
Aktivácia SpeedBoxu 3.0 sa robí na displeji elektrobicykla stlačením tlačidla WALK. Od tej chvíle sa dá ísť neobmedzenou rýchlosťou 40 km/h, 50 km/h aj viac ako 60 km/h. Funkcia sa vypne opätovným stlačením tlačidla WALK a rýchlostný limit 25 km/h je opäť zapnutý. Elektrobicykel potom funguje rovnako ako predtým.
Montáž
Na zapojenie čipu do elektrobicykla sa používajú farebné konektory vybavené kľúčom pre správne zapojenie, preto je jeho inštalácia naozaj jednoduchá. Podrobné inštrukcie sú uvedené v pribalenom manuáli. Nižšie nájdete videá, vďaka ktorým zvládne inštaláciu každý majiteľ sám. Demontáž je rovnako jednoduchá ako montáž.
VIDEO:
https://youtu.be/Pbtolt8EnEg
https://youtu.be/HK3R-JanmiQ
Webové stránky výrobcu:
https://www.speedbox-tuning.cz/pro-bosch
Tuningový čip je určený pre všetky značky s pohonom BOSCH: LAPIERRE, GHOST, HAIBIKE, TREK, CUBE, CANNONDALE, CANYON, CRUSSIS, CONWAY, CUBE, CTM, DEMA, FLYER, FOCUS, KELLYS, KONA, KTM, LEADERFOX, MERIDA, MONDRAKER, MTF, ORBEA, SCOTT a ďalšie.
Speedbox je nepoužitý, ešte nevybalený v škakuli, v záruke 2 roky. Pôvodná cena 180 Eur, teraz 140 Eur. Osobný ober v Bratislave alebo aj na dobierku.

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 23
check_circle Aktívne inzeráty: 1
visibility Zobrazenia inzerátov: 22 542
keyboard_arrow_up