Chrániče torza a chrbtice

Torza a chrbtice

MTHIKER outdoor bazár

Predaj a doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

POC VPD System Torso chránič torza a chrbtice, uranium black

POC VPD System Torso chránič torza a chrbtice System Tanktop je extrémne ľahký a flexibilný chránič chrbta a hrudníka, ktorý vás ochráni aj na veľmi náročných tratiach.
Nový produkt so zárukou
Cena: 240 €

Chránič tela Leatt body prot adventure

Predám chránič tela leatt body pro adventure velkost S-M
100 €

Dainese Trail Skins Pro Tee

Predám chránič chrbta, hrudníka a ramien dainese trail skins pro tee kupovaný v kubicasporte. Minimálne onosený. PC: 160€ (Kubicasport)
100 €

UFO Chránič tela Ultralight 2.0 L-Xl

ULTRALIGHT Bodyguard s ochranou STF (SAS TEC Foam), celý vyrobený z materiálu airnet Chránič hrudníka vyrobený z viacerých vrstiev materiálu Microshock • Vyrobený z polyesterovej siete a materiálu Airnet Vnútorné ochrany vyberateľné na pranie Ľahké ako pierko Maximálna priedušnosť Zvýšená elasticita absorbujúca nárazy Nastaviteľný telesný pás Rýchle schnutie PRE F.M.I. PRAVIDLÁ VYROBENÉ V TALIANSKU Chránič chrbta: CE-EN1621-2 ÚROVEŇ 2 Chránič hrude: CE-EN1621-3 ÚROVEŇ 2 Chránič ramien: CE-EN1621-1 Chránič lakťov: CE-EN1621-1 Chránič tela bol použitý pár krát, je ako nový. Nový nás stál 180€
120 €

Amplifi MKX top black chránič chrbta S/M

Predam chranic chrbta Amplifi MKX top black, velkost S/M, noseny asi 3 mesiace, v dobrom stave. Povodna cena 120 eur. Mam k nemu aj doklad o kupe.
59 €

Chránič G-Form Pro-X compression shirt

Predám chráničové tričko G-Form s flexibilnými mäkkými panelmi, ktoré po náraze stvrdnú, matriál trička je funkčný. Chránič nevyužívam, je ako nový.
50 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up