Fox Flexair šortky XL - nové

Cena: 55 €

Popis produktu

Predám nové Flexair šortky vo veľkosti 36 (XL) a farbe Dark Indigo. Osobný odber a platba v hotovosti možné v PB/BY/ZA. Inak pošlem kuriérom po platbe vopred na účet. Cena cez DPD kuriér + 3,60€ alebo Packeta +3,30€ . Inzerát je platný do zmazania.
(Nájdete aj na Vinted: adam_817)

Pohlavie: Pánske
Druh športu: cyklistika
Farba: modrá
Veľkosť: XL

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Formulár sa odosiela
Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 18
check_circle Aktívne inzeráty: 7
visibility Zobrazenia inzerátov: 3 522

Inzeráty predajcu

Dres Fox Ranger Tru Dri L - nový

Predám nový cyklodres Fox Ranger Tru Dri vo veľkosti L. Osobný odber a platba v hotovosti možné v PB/BY/ZA. Inak pošlem kuriérom po platbe vopred na účet. Cena cez DPD kuriér + 3,60€ alebo Packeta +3,30€ . Inzerát je platný do zmazania. (Nájdete aj na Vinted: adam_817)
35 €

Cyklodres Fox Flexair Blush S a M - nový

Predám tento nový dámsky cyklodres Fox Flexair Blush vo veľkosti S alebo M. Osobný odber a platba v hotovosti možné v PB/BY/ZA. Inak pošlem kuriérom po platbe vopred na účet. Cena cez DPD kuriér + 3,60€ alebo Packeta +3,30€ . Inzerát je platný do zmazania. (Nájdete aj na Vinted: adam_817)
30 €

Dres Fox Flexair Ascent S - nový

Predám tento nový dres Fox Flexair Ascent Short sleeve vo farbe Slate blue a veľkosti S. Osobný odber a platba v hotovosti možné v PB/BY/ZA. Inak pošlem kuriérom po platbe vopred na účet. Cena cez DPD kuriér + 3,60€ alebo Packeta +3,30€ . Inzerát je platný do zmazania. (Nájdete aj na Vinted: adam_817)
35 €
keyboard_arrow_up