Predam Camelbak K.u.d.u 18 S Rezervoarom 3l

Cena: 100 €

Popis produktu

Neposkodeny vyborny stav. Batoh s integrovaným ochranným systémom chrbta, stabilitu zabezpečuje dvojitý hrudný pás a bedrový pás. Vo výbave je pláštenka, vrecko na MP3, Quick Link, Tube Trap, Helmet Hook, reflexné prvky, pútko na blikačku, vyberateľný organizér na náradie.
- Chrbtový systém XV ™ + IMPACT PROTECTOR
- Úložný priestor 18 l
- Hmotnosť 1,27 kg
- Pojme pumpičku, náradie, dušu, oblečenie, desiatu, XC prilbu, telefón, médiá, peňaženku, kľúče.
IMPACT PROTECTOR
Integrovaný chrbtový systém s chráničom chrbta pri modeloch Kudu bol vyvinutý v spolupráci so svetovou jednotkou na ochranné prvky na trhu - s firmou Komperdell. Systém má ľahkú konštrukciu, je flexibilný, prispôsobí sa vášmu chrbtu - vďaka viacvrstvovej konštrukcii termoplastickej peny s dvojitou hustotou. V prípade nehody dokáže protektor absorbovať až 95% energie nárazu, zostávajúca časť energie spomalí a rozvedie do strán. Perfektný ergonomický dizajn, vysoká priedušnosť.
Ako protektor funguje?
Uložený vo vlastnej vnútornej kapse; v prípade nehody protektor absorbuje až 95% energie nárazu smerujúcu na telo; pracuje porovnateľne ako "crash zone" v aute. Redukuje silu nárazu na minimum. Energia nárazu je absorbovaná protektorom, zvyšková energia je výrazne spomalená a rozptýlená. Konštrukciu protektora tvorí "cross systém", ktorý je tvorený viacvrstevnou konštrukciou z pamäťovej peny dvojitej hustoty. 6 vrstiev s rozdielnou hrúbkou a hustotou je navrstvené na seba a spojené v niekoľkých bodoch. To garantuje mäkkosť a vysokú pružnosť - flexibilitu protektora. Vďaka dvojitej hustote peny a telesnému teplu sa protektor prispôsobí tvaru chrbta a chrbtice.
IMPACT protektor garantuje:
1. Najlepšie šokovú absorpčnú funkciu v oblasti chrbta a chrbtice.
2. Pamäťová pena absorbuje energiu nárazu a prenáša ju po celom povrchu protektora (napr. Tvrdé ochranné prostriedky absorbujú silu nárazu iba bodovo).
3. Standard bezpečnosti - všetky cross systémy sú testované tak, aby spĺňali štandard pre použitie na motorke, je to norma EN1621-2 level 2 a túto normu spĺňajú, tj. priemerná zostatková hodnota energie nárazu je menšia ako 9 kN, Impact protektor vykazuje zvyškovú hodnotu energie len 4,97 kN
4. Ergonometrické kontroly - podľa normy EN-1621-2 protector musí spĺňať minimálne veľkosť chránenej oblasti, ktorú má pokrývať. Túto podmienku spĺňa protektor bez výhrady a ešte s väčšou rezervou ako je požadované.
5. Nezávadnosť.
NORMA EN1621-2 level 2
Európsky štandard EN1621-2 definuje 2 úrovne výkonu pre schvaľované chrániče chrbta:
1. úroveň: priemerná maximálna sila zaznamenaná pri teste pod nákovou má byť nižšia ako 18 kN a žiadna jednotlivá hodnota nesmie prekročiť 24 kN
2. úroveň: priemerná maximálna sila zaznamenaná pri teste pod nákovou má byť nižšie ako 9 kN a žiadna jednotlivá hodnota nesmie prekročiť 12 kN

Objem: 16-20 litrov
Farba: oranžová

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 10
check_circle Aktívne inzeráty: 1
visibility Zobrazenia inzerátov: 3 250
keyboard_arrow_up