Cannondale Funkčná Vetrovka M

Cena: 50 €

Popis produktu

Cannondale funkčná vetrovka M
Predám ako novú veľmi malo nosenú a iba raz výpratú funkčnú originál značkovú vetrovku na bicykel ( žiaden fake ). Zadná časť je priedyšná a podšitá sieťkou a má jedno vačšie vrecko, predná má tri vrecká. Pôvodná cena 200€. Reflexné pásy. Veľkosť je M. Horná časť chrbta a rukávy odoberateľné na zips a magnet. Odolná voči vetru a dažďu. Dá sa používať aj len ako vesta. Celkovo ideálna do jesenného či jarného upršaného/veterného počasia. Super stav

Pohlavie: Pánske
Veľkosť: M
Farba: čierna

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 17
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 8 578
07. 06. 2021
Veľmi dobre sa mi na ňom jazdí super preraďuje a všetko ide tak ako má.
Seriózny záujem kupujúceho, žiaden špekulant ale konečný užívateľ. Odporúčam ju, vie čo chce a nechá si vysvetliť rozdiely.

Inzeráty predajcu

Dura-ace Di2 7973 Vonkajšia Kabeláž

Nová nikdy nepoužitá sada vonkajšej kabeláže k Di2 Dura-ace typ 7970 ( pre prvú generáciu Di2 teda 4/5 kolík ) . Polovičná cena ako v obchode ( 150-200€ ), slúžila len ako rezervná záloha, nateraz už nepotrebná. Samozrejme aj poštou po úhrade poštovného. Zostava sa skladá z prepojovacej jednotky na uchytenie pod stredové zloženie, kábel a držiak vonkajšej baterky typu BR1, pripojenie aj kábel k prešmyku FD 7970, pripojenie a kábel k prehadzováku RD 7970, pripojenie a kábel k spojovacieho káblu k Dual-voličom Dura-ace 7970 samozrejme všetko Di2.
85 €

Trek 1.2 Alfa

Kvalitný hliníkový rám asi 55cm ( na výšku postavy M/L teda 173-185cm) a karbónová vidla. Vybavený Shimano Sora 2x9, kľuky a stred FSA, a ostatné Trek Bontrager. Veľmi zachovalý, jazdený prevažne po hrádzi, všetko bezproblémovo funguje, dobre prehadzuje, brzdí, kolesá rovné nezbrzdené, pneumatiky nesfukujú a ešte veľa km vydržia … majú ploché aero špice, drobné povchové stopy veku (povrchovej hrdze ) a malé škrabance bez vplyvu na funkčnosť. Zavadzia nevyužitý v garáži. Predávam bez pedálov ináč plus 20€. Jeden užívateľ, garantujem pôvod.
370 €

Sigma Snímače, Hrudný Pás A Držiaky, Kolíska ...

Sigma sport (Rox 5/6….) sada pre druhý bicykel snímač rýchlosti STS S-1, kadencie STS C-1 ( plus magnety a gumené sedlá upevnenia ), snímač tepovej frekvencie STS F-4 vrátane hrudného pásu Confortex. Náramok na ruku. Držiak na volant plus držiak na volant s ramienkom uchyt 31,8mm. Dokovacia stanica ( kolíska ) pre prepojenie s PC a pripojením USB na prenos dát aj nabíjanie pre oba rozmery bateriek CR 2032 aj CR 2450. Aj poštou plus poštovné v prípade jednotlivo len niektorých častí cenu navrhnite.
50 €
keyboard_arrow_up