Lakťov

Lakťov
Reklama MTBIKER shopu

Chránič lakťov Dainese Scarabeo Pro Elbow Guards

Rada Dainese Scarabeo ponúka technológiu pre najmladších jazdcov vyvinutú veľkými šampiónmi MTB a použitú na majstrovstvách sveta. Všetka bezpečnosť profesionálov, ochrana športovcov zajtrajška. Chránič lakťov Dainese Scarabeo je skonštruovaný okolo chrániče Pro-Shape a je inšpirovaný geometriou auxetických materiálov prítomných v prírode, ktoré sa po náraze alebo strese rozširujú súčasne do všetkých smerov a zväčšujú tak oblasť pokrytia. Štruktúra chráničov umožňuje maximálnu flexibilitu a prispôsobuje sa všetkým polohám paží, pričom sleduje pohyby mladého jazdca, či už na rovine alebo z kopca. Pro-Shape Scarabeo absorbuje 83% sily nárazu namiesto toho, aby túto energiu prenášal do lakťa. 55% povrchu chrániča je otvorených, čo umožňuje efektívne vetranie a vynikajúcu výmenu tepla spolu s vysoko priedušnou elastickou látkou aj v najteplejších dňoch.
Nový produkt so zárukou
Cena: 49.99 €

Chrániče Lakťov Fox Raptor

Predám chrániče lakťov Fox Raptor ,veľkosť L/XL používane jednu sezónu majú par škrabancov nič vážneho. Viac info a foto emailom alebo telefonicky
15 €

Chrániče Lakťov Haven Guardian Pro

Na predaj nové, nepoužité mäkké návleky na lakte absorbujúce nárazy pri páde. Takmer neobmedzujúce v pohybe vďaka poddajnému materiálu. Vhodné ako na zimné, tak i letné športy. Veľkosť XL/XXL
15 €

Chrániče Lakťov 661, Nové, Veľkosť M, Race Elbow

Predám chrániče lakťov 661 race elbow, veľkosť M, šedé. Nové, použité 2 jazdy (synovi nesadla veľkosť a nestihli sme vrátiť v termíne).
15 €

Lakťovky Ixs Hammer

Zdravím, predám tieto lakťovky používané na športové účely. Majú zopár škrabancov ale celkovo sú zachovalé. Veľkosť S. Píšte SMS alebo mail.
20 €

Fox Airframe Pro Jacket Elbow Protector L / Xl

Predám minimálne nosený chránič ramien, bicepsov a lakťov Fox Airframe Pro Jacket Elbow Protector veľkosť L/XL. Má trochu oškreté plasty z pádu na šotolinu, inak je 100% funkčný v stave ako nový. Na dobierku, poštou ani kuriérom po predošlých zlých skúsenostiach neposielam. Iba osobný odber vrámci BA. Ďakujem za pochopenie. Pre viac info správa.
50 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up