Návleky Na Nohy Castelli Thermoflex 2 Legwarmer L

Cena: 30 €

Popis produktu

Predám úplne nové nepoužité návleky na nohy Castelli THERMOFLEX 2 legwarmer L. Dôvod predaja je že kúpil som si cestný bicykel a všetko príslušenostvo ale nechytilo ma to a všetko predávam. Tieto návleky som ani nestihol použiť pretože pri prvých jazdách bolo teplo. Cena nových 40€ a viac.
https://www.totosport.sk/navleky-na-nohy-castelli-thermoflex-due/?variantId=350954&gclid=CjwKCAjwjJmIBhA4EiwAQdCbxomO2QC3GRpcuiqHFMDbQACFZj09YuVrnUnOybo1lTu-fMkJLpNaYBoC5e8QAvD_BwE

Veľkosť: L
Farba: čierna

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 13
check_circle Aktívne inzeráty: 9
visibility Zobrazenia inzerátov: 2 591

Inzeráty predajcu

Ponožky Krátke Castelli L-xl

Predám tieto krátke cestné ponožky značny Castelli veľkost L-XL. cca 40-42 veľkosť. Použité doslova 2x. Dôvod predaja je, že kúpil som si cestný bicykel a všetko príslišenostvo ale nechytilo ma to a tak všetko predávam.
10 €

Čiapka Castelli Chpt3 Winter čierna

Predám túto zánovnú Čiapku Castelli CHPT3 winter čiernu. Použitá doslova 2x. Dôvod predaja je, že kúpil som cestný bicykel a všetko vybavenie ale nechytilo ma to a tak všetko predávam.
20 €

Čiapka Gore C3 Ws Helmet Cap Black 54/58

Predám túto úplne novú Čiapku GORE C3 WS Helmet Cap Black 54/58 určenú na cestnú cyklistiku. Dôvod predaja je že kúpil som cesntý bicykel a všetko príslušenostvo ale nechytilo ma to a tak všetko predávam. Táto čiapka bola určená do prechodného obdobia k čomu ani nedošlo. Cena novej 30€ https://www.spoke-store.sk/gore-c3-ws-helmet-cap/?v=11046-12520&gclid=CjwKCAjwjJmIBhA4EiwAQdCbxobfU2Jt_s2t7l1yoDLUBiyU4WJhT9eBNMpNjh-LJoNcxbkFdoth5BoCAOwQAvD_BwE
20 €
keyboard_arrow_up