Cena: 27 €

Popis produktu

Predám zateplené cyklonohavice do prechodného obdobia 9 - 14 stupňov bez membrány . Oblečenie má asi 8 rokov , ale stále v poriadku . Na sedacej časti zospodu je badateľné minimalne poškodenie textílie , ktorá ale nemá na funkčnosť oblečenia žiadny vplyv . Nohavice boli prané iba na športovom programe perwoll sport . Veľkostne ako XXL od castelli . Moja výška 197 cm , ale oblečú to aj borci cez 2 metre .

Pohlavie: Pánske
Veľkosť: XL

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 27
check_circle Aktívne inzeráty: 4
visibility Zobrazenia inzerátov: 10 539

Inzeráty predajcu

Castelli Sorpasso

Predám cyklistické nohavice do prechodného obdobia 5 - 14 stupňov . Nohavice majú 2 roky . Oblečenie prané iba na športovom programe perwoll sport . Na sedacej časti zospodu je trochu zožmolkovaný materiál , inak 100% stav . Cena je pevná vrátane poštovného .
100 €

Castelli Perfetto Gore - Tex Infinium

Predám cyklobundu do prechodného obdobia 6 - 14 stupňov , Oblečenie bolo prané na športovom programe s avivážou perwoll sport . Na bunde z prednej strany je jeden malý fľak , ktorý nejde vyprať na športovom programe . Inak v 100% stave . Cena je pevná vrátane poštovného .
110 €

Castelli

Predám cyklodres s dlhými rukávmi do prechodného obdobia od 10 - 18 stupňov . Dres má 2 roky a praný iba na športovom programe s avivážou perwoll sport . Na drese sú dva malé biele flaky , ktoré nejdú na športovom programe vyprať . Inak 100% stav . Cena je pevná vrátane poštovného .
50 €
keyboard_arrow_up