Príslušenstvo k cyklistickým okuliarom

Príslušenstvo
Reklama MTBIKER shopu

Alpina Twist Five adaptér na dioptrické sklá

Adaptér na dioptrické sklá pre okuliare Alpina Twist Five. Umožňuje jednoduché upevnenie dioptrických skiel do okuliarov. Môžete tak používať špičkové športové okuliare aj keď nosíte dioptrické okuliare.
Nový produkt so zárukou
Cena: 16.90 € 19.95 € -15%

Fotochromatické Okuliare R2 Crown (poškodené)

POZOR Ponuka pravdepodobne zaujímavá iba pre vlastníkov/používateľov tohto modelu. Ponúkam na predaj fotochromatické okuliare R2 Crown AT078H na náhradné diely. Kupované v máji 2019. Bolo o ne vzorne postarané, až kým mi pri chystaní sa na výjazd nevypadli z prilby, následkom čoho sa odlomilo jedno sklíčko (pozri foto). Žiaľ, inak sú úplne funkčné a bol som s nimi veľmi spokojný, no nevýhodná cena náhradných skiel ma prinútila ich vyradiť. V cene komplet príslušenstvo, t.j. mäkký obal, ktorý zároveň slúži ako handrička na utieranie, a pevný obal na dlhodobé skladovanie. Technické info zo stránok výrobcu: https://www.r2.cz/bryle/sportovni-slunecni-bryle-r2-crown-at078h Cena: 10€, platba v hotovosti pri osobnom odbere alebo poštou, platba vopred na účet/dobierka (podľa cenníka Slovenskej pošty - http://cennik.posta.sk/ ) V prípade záujmu o niektorú z mnou inzerovaných vecí ma kontaktujte prostredníctvom mailu alebo súkromnej správy. Ďakujem.
10 €

Náhradné Sklíčka Rudy Project Zyon

Nové, cena je za pár.
15 €

Sklo Fox Air Defence Chrom

predam chromove sklo na okuliare fox air defence.sklo je zabalene a nepouzivane.omylom kupene.povodna cena 35.90
20 €

Náhradné Sklá 100% Speedcraft Ll

Predám ORIGINÁLNE náhradné sklá sklá 100% Speedcraft LL dymové sklá 3 ks číre sklo 1 ks je možné sa dohodnúť na cene je možné kúpiť s pôvodným obalom k okuliarom 100% speedcraft
20 €

Zorník Prizm Torch Iridium Do Lyžiarskych/snb Okuliarov Oakley Line Miner.

Predám nový zorník, nepoužitý, menil som za Sapphire Iridium. Po dohode aj na dobierku, iba Zásielkovňa (+3,50€)
50 €

Progrip Náhradné Sklo

Predám iba vyskúšané náhradne sklá na okuliare PRO GRIP. Cena pevná
7 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up