Bell Základna Na Gopro Alebo Svetlo

Cena: 3 €

Popis produktu

Mam na predaj 3x základnu na Bell Super R3 alebo R2 prilby. Sú nové, vždy mi zostali pri predaji prilby. Cena je symbolická. Ak si preto prídeš, je to zadarmo. Plus mam aj 1x zaslepky na chranic brady.

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 53
check_circle Aktívne inzeráty: 4
visibility Zobrazenia inzerátov: 23 473

Inzeráty predajcu

Voditko Reťaze Na Kellys Swag

Mam na predaj horné voditko reťaze na Kellys Swag. Možno, že bude pasovať aj na iný bajk. Predávam preto, že bajk je už predaný. Kľudne aj darujem, nech to poslúži ďalej. Mne to doma v kufríku zavadzia.
10 €

Fox Attack Fire Jacket

Zdravíčko. Keďže sa nám vonku ochladilo,a ja som pribral,mam na predaj softshellovu bundu od značky Fox. Je veľmi dobre otvetravana a bez problémov som ju nosil aj cez zimu. (-5°C)Perfektne drží teplo. Mal som ju na sebe max 10x, keďže cez zimu veľmi nejazdím. Bez akýchkoľvek poškodení.
70 €

Rudy Project

Ahojte bajkeri a bakerky. Mam na predaj moje dioptrické OKULIARE RUDY PROJECT. Predávam ich z dôvodu, že som bol na operácii a teda ich už nepotrebujem. Skla sú vymeniteľné, teda si stačí do nich dat vyrobiť vlastne dioptrie. Ja som si okuliare kúpil v Bory Mall v Zeiss Centre, Bratislava. Okuliare sú v 100%stave, bez akéhokoľvek poškodenia. Nosníky sú nastaviteľné, taktiež aj celé okuliare sú krásne tvarovatelne a dajú sa nastaviť ku charakteru hlavy, alebo prilby na bicykel. Snáď niekomu ďalej poslúžia. Prajem pekný deň.
100 €
keyboard_arrow_up