XC a Tour prilby na bicykel

XC a Tour prilby

MTHIKER outdoor bazár

Predaj alebo doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

GIRO Artex MIPS prilba Mat Black L

Model Artex MIPS je určený všetkým XC jazdcom, pre ktorých je rýchlosť mantrou mountain bikingu. Nastupujete si za každou zákrutou? Každý kopec vás vyprovokuje k útoku na osobný rekord? Kontrolujete si segmenty na Strave, ešte než po tréningu vleziete do sprchy? Artex MIPS je presne pre vás. Prináša čerstvý dizajn inšpirovaný cestnými závodnými prilbami a luxusne sedí na hlave vďaka upínaciemu systému Roc Loc 5 Air s integrovanou technológiou MIPS. UPÍNACÍ SYSTÉM: Roc Loc ® 5 Air MIPS KONŠTRUKCIA: In-mold, integrovaná technológia MIPS VENTILÁCIA: 25 otvorov, Wind Tunnel™ VLASTNOSTI: odnímateľný štítok Quick-Link, ultraľahké pásky Slimline, CoolFit výstelky VEĽKOSTI: Super Fit™ S (51- 55 cm), M (55-59 cm), L (59-63 cm) MIPS JE POHYB Všetky prilby Giro sú dizajnované tak, aby pohltili čo najviac energie pri náraze, a spĺňajú platnú európsku normu: EN 1078. cieľom novej technológie MIPS je eliminovať rotačné sily, ktoré pôsobia na hlavu v prípade pádu. Pri náraze pod akýmkoľvek uhlom systém MIPS umožní, aby sa EPS škrupina prilby pootočila nezávisle okolo hlavy jazdca. Hoci je tento pohyb iba rádovo niekoľko milimetrov, veríme, že technológia MIPS výrazne znižuje množstvo rotačnej sily, ktorá by inak mohla byť prenesená až na mozog. ČO JE MIPS (multidirectional Impact Protection System) A AKO FUNGUJE? MIPS je klzká vložka medzi EPS škrupinou (telom prilby) a vnútornými výstelkami. V prípade nárazu pod uhlom (napríklad keď zachytíte hlavou o vetva) sa EPS škrupina prilby pretočí o niekoľko milimetrov po MIPS vrstve, a uchráni tak hlavu a mozog pred prudkým rotačným trhnutím.
Nový produkt so zárukou
Cena: 111 € 139,95 € -21%

Prilba Kellys a Crivit

Predám 2 prilby: Kellys asi vel. M, cierna farba, 15€ Crivit vel. S/M 54-60cm, biela farba, 10€ Obidve spolu 20€, odber osobne v rámci BB.
20 €

Dámska prilba

Základná prilba pre dámy na voľný čas. Ľahká, poslúži na jednoduché výlety na bicykli, prípadne na korčule/kolobežku. Takmer nevyužitá. Vhodná na obvod hlavy cca 52-60 cm. Možnosť prispôsobiť pomocou kolieska na zadnej strane. Kontakt email.
10 €

Dámska prilba Lazer Rox+BBB okuliare

Predám dámsku prilbu , používaná jednu sezonu Prilba Lazer Rox biela cena 20€ , p.c. 60€ kvalitná prilba určená hlavne pre MTB natavitelný systém Rollsys In-Mold technológia 24 ventilačných otvorov odstránitelný štít farba biela veľkosti : 58-61 hmotnosť : 280gr okuliare BBB majú 3 ks vymeniteľných skiel ( farebné, žlté a číre) cena 25€ spolu 40€
40 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up