XC a Tour prilby na bicykel

XC a Tour prilby

MTHIKER outdoor bazár

Predaj alebo doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

GIRO Artex MIPS prilba Mat Black

Model Artex MIPS je určený všetkým XC jazdcom, pre ktorých je rýchlosť mantrou mountain bikingu. Nastupujete si za každou zákrutou? Každý kopec vás vyprovokuje k útoku na osobný rekord? Kontrolujete si segmenty na Strave, ešte než po tréningu vleziete do sprchy? Artex MIPS je presne pre vás. Prináša čerstvý dizajn inšpirovaný cestnými závodnými prilbami a luxusne sedí na hlave vďaka upínaciemu systému Roc Loc 5 Air s integrovanou technológiou MIPS. UPÍNACÍ SYSTÉM: Roc Loc ® 5 Air MIPS KONŠTRUKCIA: In-mold, integrovaná technológia MIPS VENTILÁCIA: 25 otvorov, Wind Tunnel™ VLASTNOSTI: odnímateľný štítok Quick-Link, ultraľahké pásky Slimline, CoolFit výstelky VEĽKOSTI: Super Fit™ S (51- 55 cm), M (55-59 cm), L (59-63 cm) MIPS JE POHYB Všetky prilby Giro sú dizajnované tak, aby pohltili čo najviac energie pri náraze, a spĺňajú platnú európsku normu: EN 1078. cieľom novej technológie MIPS je eliminovať rotačné sily, ktoré pôsobia na hlavu v prípade pádu. Pri náraze pod akýmkoľvek uhlom systém MIPS umožní, aby sa EPS škrupina prilby pootočila nezávisle okolo hlavy jazdca. Hoci je tento pohyb iba rádovo niekoľko milimetrov, veríme, že technológia MIPS výrazne znižuje množstvo rotačnej sily, ktorá by inak mohla byť prenesená až na mozog. ČO JE MIPS (multidirectional Impact Protection System) A AKO FUNGUJE? MIPS je klzká vložka medzi EPS škrupinou (telom prilby) a vnútornými výstelkami. V prípade nárazu pod uhlom (napríklad keď zachytíte hlavou o vetva) sa EPS škrupina prilby pretočí o niekoľko milimetrov po MIPS vrstve, a uchráni tak hlavu a mozog pred prudkým rotačným trhnutím.
Nový produkt so zárukou
Cena: 138 € 145 € -5%

Abus Moventor M

Predam zoparkrat pouzitu prilbu je mi trochu tesna. Je to M 52-57cm. Polstrovanie so sietkou proti hmyzu. Druhe bez sietky je cisto nove.
45 €

FOX Mainframe Mips

Predám, nová nepoužitá s náhradnou výstelkou. Nesadla mi veľkosť. Bezpečná prilba s klznou vložkou MIPS, zapínanie klasickou sponou, 13 ventilačných otvorov, in-molded EPS materiál, odnímateľné výstelky.
70 €

Prilba Specialized Tactic 3

Malo nosena, dobry stav
30 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up