Blatníky na horské bicykle

MTB

MTHIKER outdoor bazár

Predaj alebo doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

Riesel design predný blatník RIE:SEL SchlammPE Colour

Predný blatník „SchlammPE“ od nemeckej firmy Riesel Design je vyrobený z vysoko kvalitného plastu a je navrhnutý pre široké použitie na horských bicykloch s 26" až 29" kolesami.Blatník sa pripevňuje pripevnený pomocou sťahovacích pások medzi nohami a mostíkom vidlice. "SchlammPE" bol navrhnutý ako ochrana proti striekajúcej vode, ktorá chráni vašu tvár pred nečistotami, blatom a vodou za nepriaznivých podmienok. Čierne sťahovacie pásky sú súčasťou dodávky. Vlastnosti: • Optimálny tvar - tvar blatníka bol špeciálne vyvinutý a optimalizovaný pre požiadavky moderných odpružených vidlíc (aj pre modely BOOST) • Materiál - extra pevný pre dokonalú tuhosť a životnosť, vyrobený z recyklovateľného polypropylénu (PP) • Odolnosť - grafika je zabudovaná do materiálu a je tak trvalo chránená pred nepriaznivými vplyvmi a je preto mimoriadne odolná proti poškriabaniu • Hmotnosť - pri 33g je blatník skutočne ľahký • Oblasti použitia - blatník „schlammPE“ bol vyvinutý pre ochranu pred striekajúcou vodou v prednej časti. Vďaka veľkému počtu celoodpružených modelov bicyklov môže byť „schlammPE“ použitý aj ako ochrana proti striekajúcej vode na zadný tlmič • Aplikácia - horské bicykle (XC, marathon, tour, trail, all mountain, enduro, freeride a downhill) • Vhodné veľkosti kolies - 20", 24", 26", 27,5", 29"
Nový produkt so zárukou
Cena: 10,40 € 12,80 € -19%

MTB blatník predný + zadný v cene

Predávam blatníky na bicykel vyrobené z veľmi kvalitného a odolného plastu v rôznych farbách (podľa požiadavky). Cena je za predný aj zadný dohromady. Viem na ne pridať text/dizajn Viac info po telefóne
10 €

Syncros DH blatník

Syncros DH Fender pre Fox 40/49 + šrúby používaný, žiadne praskliny.
10 €

Blatnik, gripy

Predam MTB blatnik 6€ a gripy 6€. Nove nepoužité komponenty.
6 €

Blatnik Riesel

Osobne alebo postou. Mam rovnaky este nepouzity aj na Gravel, ak by niekto chcel. Cena 5e. Platny do zmazania. Mrkni aj ostatne inzeraty.
5 €

Predám blatník Enduroguard V3

Predám biely blatník, vhodný na MTB na prednú vidlu i ako zadnú na rám nad zadné koleso. Blatník je nový, nepoužitý, zn. Enduroguard V3, mám 2 ks - rozmer standard 80 - 120mm a large 13 -200 mm. Súčasťou každého typu sú 4 upevňovacie riteny.
9 €

Marsh guard - biela

Nový enduro blatník značky marsh guard s predľženou prednou časťou.
10 €

Blatník

Na predaj blatník, používaný.
7 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up