Príslušenstvo k cyklopočítačom a držiaky na bicykel

Príslušenstvo a držiaky

MTHIKER outdoor bazár

Predaj a doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

SIGMA STS cadence transmitter kit senzor kadencie

Sigma Sport STS cadence transmitter kit senzor kadencie STS bezdrôtový senzor kadencie Kit s magnetom.
Nový produkt so zárukou
Cena: 16,49 € 32,99 € -15%

Garmin Power bank, predĺžený drziak na Garmin, Garmin Edge 1040

Predám Garmin Power Bank a 2x predĺžený drziak na (Garmin + Power bank). Pridám aj držiak len na Garmin (bez Power banky). Kupované v decembri 2022, na objednávku cez decathlon. Prípadne predám aj Garmin Edge 1040, s ochranným sklom a gumeným obalom. (+500€). Dôvod predaja - na nový bicykel, integrované riadidlá mi to nepasuje, a nedá sa namontovať. Najlepšie osobný odber Nitra, alebo Golianovo. Dohoda možná.
190 €

Cannondale Wheel Sensor

Integrovaný snímač kol Cannondale, vyvinutý ve spolupráci s Garmin, poskytuje hyper přesné informace o rychlosti, trase a vzdálenosti, registruje vaše kolo, připomíná vám potřebnou službu a další. To vše prostřednictvím bezplatné aplikace Cannondale. Hlavní přednosti a parametry: Automaticky zachycuje důležité údaje o jízdě Obsahuje adaptéry pro většinu typů kol Využívá aplikaci Cannondale pro maximální konektivitu
30 €

Držiak na predstavec

Predám kvalitný, hliníkový držiak na cyklo počítač s montážou do predstavca. S príslušenstvom na uchytenie gopro kamery alebo svetla. Nový, nepoužitý.
10 €

Garmin držiak na hodinky

Predám Garmin držiak na hodinky. Takmer nepoužívaný. Bez sťahovacích pások. Osobný odber v Bratislave alebo pošlem cez Packetu (Zásielkovňa) +3€.
10 €

Snímač rýchlosť wahoo

Wahoo snímač rýchlosti
22 €

Hrudný pás, senzor srdcovej frekvencie Geonaute

Predám Geonaute senzor srdcovej frekvencie a hrudný pás. Bluetooth, ANT+, automatické spárovanie napríklad s Garmin cyklopočítačom.
40 €

Topo Czech pre Garmin

Predám Voucher na stiahnutie topografických máp CZ pre zariadenia Garmin
30 €

Predam drziak Garmin

Top stav
15 €

Wahoo Elemnt Roam Spoon Aero držiak

Wahoo ELEMNT ROAM Spoon Aero držiak pre riadidlá a nadstavce ELEMNT ROAM Spoon Aero držiak bol špeciálne navrhnutý pre riadidlá a predstavce s 2 skrutkami na spodnej časti (vzdialenosť medzi 17,75 a 50,88 mm), špeciálne pre montáž ELEMNT ROAM na Canyon kokpity a novšie modely bicyklov s podobným konceptom integrácie riadidiel a predstavca. kompatibilný s Canyon kokpitom H31/ CP01/ CP04/ CP06/ CP07/ CP10 a CP16 exkluzívne pre ELEMNT ROAM GPS cyklopočítač
20 €

Držiak na telefón

Predám praktický držiak do predstavca. Aj s gumenou prackou na telefón. Prípadne komu by vyhovovalo aj nálepkou priamo na telo telefonua to sa potom priamo upne do držiaka.
30 €

Garmin Edge Remote

Predám diaľkové ovládanie Garmin Edge remote. Chýba držiak. Osobný odber možný vo Zvolene, v Banskej Bystrici a v Lučenci. Odkaz na Garmin Edge Remote: https://www.garmin.sk/dialkove-ovladanie-edge-remote_d4140.html
20 €

Ochrany obal na Garmin edge1030

Za symbolicke 1e tento vybledmuty ochr obal na Garmin 1030 no stale v dobrom stave. Mozno sa niekomu zijde.
1 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up