Príslušenstvo k cyklopočítačom a držiaky na bicykel

Príslušenstvo a držiaky
Reklama MTBIKER shopu

Wahoo ELEMNT ROAM Spoon Aero držiak pre riadidlá a nadstavce

ELEMNT ROAM Spoon Aero držiak bol špeciálne navrhnutý pre riadidlá a predstavce s 2 skrutkami na spodnej časti (vzdialenosť medzi 17,75 a 50,88 mm), špeciálne pre montáž ELEMNT ROAM na Canyon kokpity a novšie modely bicyklov s podobným konceptom integrácie riadidiel a predstavca. kompatibilný s Canyon kokpitom H31/ CP01/ CP04/ CP06/ CP07/ CP10 a CP16 exkluzívne pre ELEMNT ROAM GPS cyklopočítač Skrutky nie sú súčasťou balenia.
Nový produkt so zárukou
Cena: 24.99 €

Garmin Držiak Na Bicykel – Quickfit Adaptér 26mm

Predám originál, čisto nový, Garmin Držiak na bicykel – QuickFit Adaptér 26mm s príslušenstvom.
17 €

Garmin Edge Predsadený Držiak Na Riadidlá Krátky

Garmin Edge predsadený držiak na riadidlá krátky
20 €

Garmin Vysunutý Držiak Na Bicykel - Predĺžený

Predám čisto nový, Garmin vysunutý držiak na bicykel.
25 €

Drziaky K-edge

Doma sa mi nejako za tie roky nakopili, tieto nepotrebujem :) Handlebar mount predsunuty (verzia PRO) - 30€ stem mount fixed - 20€ Moznost vyberu platformy (Wahoo, Garmin)
20 €

Sigma Snímače, Hrudný Pás A Držiaky, Kolíska ...

Sigma sport (Rox 5/6….) sada pre druhý bicykel snímač rýchlosti STS S-1, kadencie STS C-1 ( plus magnety a gumené sedlá upevnenia ), snímač tepovej frekvencie STS F-4 vrátane hrudného pásu Confortex. Náramok na ruku. Držiak na volant plus držiak na volant s ramienkom uchyt 31,8mm. Dokovacia stanica ( kolíska ) pre prepojenie s PC a pripojením USB na prenos dát aj nabíjanie pre oba rozmery bateriek CR 2032 aj CR 2450. Aj poštou plus poštovné v prípade jednotlivo len niektorých častí cenu navrhnite.
50 €

Drziaky Na Tachometer, Svetlo, Kameru A Pod.

predam tieto dva drziaky - predstavce na riadidla pre prisluzenstvo, mozno osadit tachometer, svetlo, kameru a pod. jeden drziak je cisto karbon druhy nie.
25 €

2ks Speed & Candence Senzor Ant+, Bluetooth / Zwift Kompatibilny

Sada 2 ks ANT+, cadence senzorov. Cena je za 2ks senzorov - jeden je mozne pouzit na meranie rychlosti, druhy na meranie kadencie. Pripojenie ku tachometrom, hodinkam alebo k PC volitelne cez protokol ANT+ alebo Bluetooth. Funguje aj s aplikaciami typu Zwift a pod. Osobne Piestany alebo zaslem na dobierku (posta, zasielkovna) +2 eur
35 €

Sigma Sts-c-1 Snímač Kadencie

Predám snímač kadencie Sigma sport STS-C-1 https://eshop.dema.bike/product/49405-snimac-kadencie-sigma-sts-topline-2012 Funkčný iba trochu ošuchany aj s magnetom a kľúčikom na baterku
10 €

Snímač Rýchlosti Sigma Speed Rox 10.0

Predám snímač rýchlosti Sigma Rox 10.0 Univerzálny pre všetky computre s ANT+ ...takže chytí ho aj Garmin https://pro-body.sk/snimac-rychlosti-ant-sigma-pre-rox-10.0/p998151
13 €

Polar Cs Series Snímače Rýchlosti A Kadencie

Vhodné pre modely počítačov typu Polar CS 100, 200, 300, 400….Zachovalé a funkčné kompletné 2 sady vrátane gumených úchytov/sediel, plus jeden držiak na volant. Nejaký čas ležia v šúflade teda asi budú potrebovať aj baterky vymeniť ( podľa popisu pri bežnom používaní vydržia aj 4 roky ) . Ponúkam aj jednotlivo v prípade zásielky minimálne poštovné vopred. Cena je za jednu sadu spolu snímač rýchlosti plus snímač kadencie.
15 €

Vision Držiak Na Garmin Na Riaditka Vision Metron 5d/6d

aj s originál šroubami.
10 €

Close The Gap Hidemybell Mini Držiak Computeru

Držiak Close the Gap HideMyBell mini je kompatibilný so všetkými hlavnými cyklocomputermi vďaka širokej palete adaptérov. Držiak obsahuje hlasný integrovaný zvonček, ktorý samovoľne necinká. K dispozícii je možnosť uchytenia zospodu na oversize riadidlá s priemerom 31.8 mm. Držiak Close the Gap HideMyBell mini je možné využiť aj na kameru, či svetlo. (Da sa dokupit prislusenstvo) Hmotnosť: 44g Obsah balenia: Adaptéry: Garmin, Wahoo, Mio, Bryton a Polar Súčasťou balenia NIE je aj GoPro style adaptér/drziak na kameru.
25 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up