Sigma Snímače, Hrudný Pás A Držiaky, Kolíska ...

Cena: 50 €

Popis produktu

Sigma sport (Rox 5/6….) sada pre druhý bicykel snímač rýchlosti STS S-1, kadencie STS C-1 ( plus magnety a gumené sedlá upevnenia ), snímač tepovej frekvencie STS F-4 vrátane hrudného pásu Confortex. Náramok na ruku. Držiak na volant plus držiak na volant s ramienkom uchyt 31,8mm. Dokovacia stanica ( kolíska ) pre prepojenie s PC a pripojením USB na prenos dát aj nabíjanie pre oba rozmery bateriek CR 2032 aj CR 2450. Aj poštou plus poštovné v prípade jednotlivo len niektorých častí cenu navrhnite.

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 17
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 8 385
07. 06. 2021
Veľmi dobre sa mi na ňom jazdí super preraďuje a všetko ide tak ako má.
Seriózny záujem kupujúceho, žiaden špekulant ale konečný užívateľ. Odporúčam ju, vie čo chce a nechá si vysvetliť rozdiely.

Inzeráty predajcu

Dura-ace Di2 7973 Vonkajšia Kabeláž

Nová nikdy nepoužitá sada vonkajšej kabeláže k Di2 Dura-ace typ 7970 ( pre prvú generáciu Di2 ) . Polovičná cena ako v obchode ( 150-200€ ), slúžila len ako rezervná záloha, nateraz už nepotrebná. Samozrejme aj poštou po úhrade poštovného. Zostava sa skladá z prepojovacej jednotky na uchytenie pod stredové zloženie, kábel a držiak vonkajšej baterky typu BR1, pripojenie aj kábel k prešmyku FD 7970, pripojenie a kábel k prehadzováku RD 7970, pripojenie a kábel k spojovacieho káblu k Dual-voličom Dura-ace 7970 samozrejme všetko Di2.
85 €

Trek 1.2 Alfa

Kvalitný hliníkový rám asi 55cm ( na výšku postavy M/L teda 173-185cm) a karbónová vidla. Vybavený Shimano Sora 2x9, kľuky a stred FSA, a ostatné Trek Bontrager. Veľmi zachovalý, jazdený prevažne po hrádzi, všetko bezproblémovo funguje, dobre prehadzuje, brzdí, kolesá rovné nezbrzdené, pneumatiky nesfukujú a ešte veľa km vydržia … majú ploché aero špice, drobné povchové stopy veku (povrchovej hrdze ) a malé škrabance bez vplyvu na funkčnosť. Zavadzia nevyužitý v garáži. Predávam bez pedálov ináč plus 20€. Jeden užívateľ, garantujem pôvod.
370 €
keyboard_arrow_up