Sigma snímače, hrudný pás a držiaky, kolíska ...

Cena: 50 €

Popis produktu

Sigma sport (Rox 5/6….) sada pre druhý bicykel snímač rýchlosti STS S-1, kadencie STS C-1 ( plus magnety a gumené sedlá upevnenia ), snímač tepovej frekvencie STS F-4 vrátane hrudného pásu Confortex. Náramok na ruku. Držiak na volant plus držiak na volant s ramienkom uchyt 31,8mm. Dokovacia stanica ( kolíska ) pre prepojenie s PC a pripojením USB na prenos dát aj nabíjanie pre oba rozmery bateriek CR 2032 aj CR 2450. Aj poštou plus poštovné v prípade jednotlivo len niektorých častí cenu navrhnite.

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 21
check_circle Aktívne inzeráty: 4
visibility Zobrazenia inzerátov: 11 523
07. 06. 2021
Veľmi dobre sa mi na ňom jazdí super preraďuje a všetko ide tak ako má.
Seriózny záujem kupujúceho, žiaden špekulant ale konečný užívateľ. Odporúčam ju, vie čo chce a nechá si vysvetliť rozdiely.

Inzeráty predajcu

Karbónová Giant TCR Propel Advanced

Nová ešte nepoužitá kvapkového tvaru typ Auto-Align. Bez zásahu či skracovania nová stála vyše 150,-€ Aj poštou, ak minimálne poštovné 5€ uhradí kupujúci vopred. https://www.giant-bicycles.com/sk/2021-tcr-seatpost
85 €

Shimano Mt23 veľkosť 42

Nevyužité obuté max 3 krát. Vhodné najmä na MTB a Gravel. Super stav až na koniec jednej šnúrky :-). Aj poštou, poštovné vopred hradí kupujúci.
30 €

Dura-ace Di2 7973 vonkajšia kabeláž komplet

Nová nikdy nepoužitá komplet sada vonkajšej kabeláže k Di2 Dura-ace typ 7970 ( pre prvú generáciu Di2 teda 4/5 kolík ) . Polovičná cena ako v obchode ( 150-200€ ), slúžila len ako rezervná záloha, nateraz už nepotrebná. Samozrejme aj poštou po úhrade poštovného. Zostava sa skladá z prepojovacej jednotky na uchytenie pod stredové zloženie, + kábel a držiak vonkajšej baterky typu BR1, + pripojenie aj kábel k prešmyku FD 7970, + pripojenie a kábel k prehadzováku RD 7970, + pripojenie a dlhý kábel k spojovacieho káblu k Dual-voličom Dura-ace 7970 samozrejme všetko Di2. Aj poštou plus poštovné vopred.
85 €
keyboard_arrow_up