Polar Cs Series Snímače Rýchlosti A Kadencie

Cena: 15 €

Popis produktu

Vhodné pre modely počítačov typu Polar CS 100, 200, 300, 400….Zachovalé a funkčné kompletné 2 sady vrátane gumených úchytov/sediel, plus jeden držiak na volant. Nejaký čas ležia v šúflade teda asi budú potrebovať aj baterky vymeniť ( podľa popisu pri bežnom používaní vydržia aj 4 roky ) . Ponúkam aj jednotlivo v prípade zásielky minimálne poštovné vopred. Cena je za jednu sadu spolu snímač rýchlosti plus snímač kadencie.

comment Otázky na predajcu

thumb_up0thumb_down

Zdravím,
tieto snímače budú fungovať aj s Garmin cyklopočítačmi?
Vopred ďakujem za odpoveď.
Milan

thumb_up0thumb_down

no toto som nikdy ani neskusal tak neviem, to je otazka na inych odbornikov. Urcite budu fungovat s modelmi uvedenymi v popise

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 39
check_circle Aktívne inzeráty: 4
visibility Zobrazenia inzerátov: 30 152
07. 11. 2021
Vsetko bolo podla mojich ocakavani, s kupou som spokojny.
Seriózny chlap so serióznym jednaním a veľmi slušným vystupovaním. Doporučujem.
16. 09. 2021
Ďakujem
08. 09. 2021
Vsetko OK. Ochota dohodnúť sa na mieste a čase. Všetko zodpovedalo popisu v inzeráte.
14. 07. 2021
Suoer

Inzeráty predajcu

Tretry Muddyfox Rbs100 Velkosť 45,5

Cyklotretry muddydox veľkosť 45,5. Sú úplne nové v 100% stave. Nevhodný dar… Uchytenie vhodné viac druhov záražiek teda buď na 2 alebo 3 skrutky. Samozrejme aj poštou na náklady kupujúceho, minimálne poštovné vopred.
25 €

Suunto Spartan Trainer Wrist Hr

Predám tieto GPS hodinky používané cca rok všetko funguje ako má, farebný display, plánovanie trasy aj vrátane návratu na východzí miesto…snímanie tepovej frekvencie bez hrudného pásu a to aj pri plávaní, spolupracujú s inými zariadeniami a snímačmi ( umiestnenými napr na bicykli ) a tiež smart telefónom s Android či iOS všetko prostredníctvom Bluetooth … prenos údajov do aplikácii Movescount a prepojenie aj do Strava, Trainig peaks… cez Bluetooth telefón alebo USB pripojenie., pár povrchových škrabancov ( preto taká cena ) viď foto, ale po nalepení ochranneho skla nič nevidieť, dal som ho dole kvôli serioznemu popisu skutočného stavu. Ináč super vec zlepšujúca efektivitu tréningov viac ako 80 športov aj analýzu spánku a stavu telesnej kondície … podporujú aj Češtinu Samozrejme aj originálnu pôvodnú nabíjačku ale originálnu krabicu už nemám. Pôvodná cena 280€ Cela špecifikácia: https://www.insportline.sk/24100/sportove-hodinky-suunto-spartan-trainer-wrist-hr-blue?utm_source=dgt&a_aid=59dcb1c52fddd&a_bid=90f09bde
100 €

Giant Mph Retro

Retro hydraulické kotúčové brzdy, plne funkčné, plus nové dve sady platničiek za doplatok 10€. Dĺžky hadičiek predná 65cm a zadná 120cm. Aj poštou po zálohe minimálne na poštovné.
25 €
keyboard_arrow_up