Sigma ROX 6.0 CAD

Cena: 100 €

Popis produktu

Predám Sigma Rox 6.0 CAD v zostave na 2 bicykle. Cyklopočítač je používaný a stále v záruke. Niektoré komponenty dokupované samostatne. Používaný 1 sezónu. Všetko je v bezchybnom stave. Na fotke iba niektoré časti, ostatné stále namontované na bicykloch.
Obsah balenia pre 2 bicykle:
- cyklopočítač Sigma Rox 6.0
- 2x senzor rýchlosti (oba namontované na bicykloch)
- 1x senzor kadencie
- 1x hrudný pás Sigma
- 2x držiak Sigma pre STS (na predstavec resp. riadidlá)
- 1x držiak Sigma Butler (predĺženie)
- 1x dokovacia stanica
- magnety Sigma, gumičky
Preferujem osobný predaj v Trnave resp.blízkom okolí. Inzerát je platný do vymazania.

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 28
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 24 544
20. 04. 2017
Ok

Inzeráty predajcu

Topeak Ridecase center mount

Predám držiak GPS prístroja a iných komponentov (svetlo, kamera a pod.) značky Topeak. Je veľmi odolný a pevný. Držiak je v top stave. Preferujem osobný odber v TT resp. blízkom okolí. Inzerát je platný do zmazania.
30 €

Topeak Ride Case (iphone 6/6s/7)

Predám púzdro Topeak, používané, ale v 100% stave. Dôvodom predaja je prechod na iný typ telefónu. Ochranné ľahké nízkoprofilové puzdro s polohovateľným držiakom RideCase Mount, určené pre iPhone 6 / 6s alebo iPhone 7 • integrovaný výklopný stojan pre pozeranie fotografií alebo videa • možnosť použitia aj v ochrannom puzdre Topeak SmartPhone DryBag • materiál: karbón / odolný plast • rozmery: 14,1 x 7 x 1,6 cm (puzdro) • hmotnosť: 29 g Púzdro je bez držiaku, ten treba dokúpiť resp. musíte mať. Preferujem osobný odber v TT resp. blízkom okolí.
25 €

Topeak Cycling Wallet 4,7"

Predám používanú cyklo peňaženku/púzdro na vaše osobné veci. Peňaženka je v 100% stave. Dôvod predaj je prechod na väčší telefón. Osobne som to využíval s Iphone 7. Kompaktná a múdro usporiadaná cyklistická peňaženka vyrobená z kombinácie materiálov 600D a kože s vodeodolným zipsom. Peňaženka je 4,7" veľká a pojme kreditné karty, bankovky, mince, kľúče aj smartphone do rozmeru 150x79 mm. Predĺžené pútko na zipse je dobre uchopiteľné aj v rukaviciach. Preferujem osobný odber v Trnave resp. blízkom okolí.
30 €
keyboard_arrow_up