Príslušenstvo k cyklopočítačom a držiaky na bicykel

Príslušenstvo a držiaky
Reklama MTBIKER shopu

4iiii Viiiiva Bridge ANT + hrudný pás

Viiiiva je pokročilý snímač tepovej frekvencie s mnohými modernými technológiami. 10x citlivejšie ako iné hrudný pasy 5x viac responsivnější Pokročilé meranie variability tepu Uloží až 65 dát do offline pamäti Slúži ako premostenie komunikácie z ANT + senzorov do Bluetooth Smart protokolu. Hrudný pás Viiiiva je testovaný a overený profesionálov z cyklistického tímy QuickStep a tiež náruživým amatérov vo všetkých športoch. Pokročilé meranie variability tepu robí Viiiivu desaťkrát citlivejšia než väčšina snímačov tepovej frekvencie. To je dobré pre zachytenie najcitlivejších srdcových frekvencií, meranie variability srdcového tepu a meranie úrovne pripravenosti na aktivitu. Záznam aktivít do pamäti hrudného pásu Viiiiva znamená to, že môžete nielen prezerať dáta v reálnom čase, ale môžete tiež uložiť až 65 hodín tréningu a preniesť ich do iného zariadenia alebo aplikácie. Snímač ANT + umožňuje Viiiiva zbierať dáta z iných snímačov ANT +, a následne je potom preniesť cez Bluetooth Smart na vaše iOS alebo Android zariadenia. Párovanie Viiiivy je tak jednoduché, že stačí kliknú na váš iOS alebo Android telefón a Viiiiva sa okamžite pripojí k vášmu zariadeniu. Viiiiva umožňuje párovanie s kardio zariadením v telocvični pre dáta v reálnom čase a logovanie na fitness zariadení. Spoločná integrácie produktov od firmy 4iiii znamená, že môžete používať Viiiivu s koučovacím nástrojmi ako sú wattmeter PRECISION a okuliare Sportiiii, aby ste získali ucelený obraz o vašom tréningu. Užívateľsky prívetivá aplikácie od spoločnosti 4iiii, vám umožňuje vidieť vašu aktivitu v reálnom čase a odovzdávať údaje o činnosti do iných aplikácií alebo webových služieb. Špecifikácia: Hmotnosť 5 gramov Rozmery: 6.5 cm x 4.5 cm Obvod hrudného pásu: 57-132 cm Životnosť batérie: až 200 hodín (CR2032) Komunikačné protokoly: ANT +, Bluettoth Smart Pohodlný elastický pás Dosah vysielača: do 10 metrov Vodotesnosť: IPX7 Aplikácia voľne dostupné v Apple Store a Google Play
Nový produkt so zárukou
Cena: 75.90 € 79.90 € -5%

Držiak Garmin Quickfit 20mm

Predám nový držiak Garmin QuickFit rozmer 20mm.
10 €

Garmin Vysunutý Držiak Na Bicykel

Popis produktu: Novinka v ponuke príslušenstva pre sériu zariadení EDGE a Forerunner Vylepšite si pohľad na displej vášho EDGE 200, 500/510, 800/810, 1000, Touring alebo Forerunner - jednoducho a rýchlo Riešenie ponúka kompatibilitu aj pre multišportové modely hodiniek zo série Forerunner. Do držiaka dokážete upnúť model Forerunner 310XT a 910XT po rozšírení o montážnu sadu na bicykel.
29 €

Drziak Na Mobil

Predam drziaky na mobil, jeden je nepremokavy na max 6.2", druhy nastavitelny asi na max 5" Neboli nikdy pouzite
5 €

Držiak Na Smarthodinky

Predám uplne nový, nepoužítý silikónový držiak na smart hodinky s upevnením na riaditka pomocou eskapasky.
5 €

Sigma R1

Predám hrudný pas Sigma R1. Prepojenie cez ANT+
25 €

Predám Nový Nepoužitý Držiak Na Garmin Varia, Pasuje Aj Na Edge 130, 530, 830

Predám nový nepoužitý držiak na Garmin Varia, pasuje aj na Edge 130, 530, 830. Náhradný diel z balenia predného (cyklistického) smart svetla Varia™ Je kombináciou vysunutého držiaka na riadidlá pre cyklopočítače zo série Edges úchytom (konzolou) pre upnutie predného cyklo-svetla Varia™
34 €

Prelim Držiak Acid Na Bosch Kiox

prelim držiak ACID na Bosch Kiox. https://www.slovkolex.sk/prislusenstvo+421/drziak-cube-acid-pre-displej-bosch-kiox/
20 €

Polar Držiaky A Drobnosti

Predám použité drobnosti pre Polar cyklopočítače, a to: - 3 x držiak s gumičkami vhodný pre Polar M450 / M460 / V650 - po 8€ - 1 x zadný kryt na M450 - 7€ - 1 x kryt USB na M450 - 1€ - 1 x plochá guma pod držiak - 1€ Osobný odber v Senci alebo vymyslíme alternatívu.
1 €

Quadlock Obal Iphone 6plus

Predám obal Quadlock Iphone 6plus kúpený v bazáre (bohužiaľ mi nesadla veľkosť na Iphone 7), takže posuniem ďalej. Je to len ochranný obal a protiďaždový kryt.
20 €

Držiak Hodiniek Na Riaditká

Držiak hodiniek na riaditká z Decathlonu 4Eura/ks.
4 €

Držiak Na Fenix 6&5 X

Držiak na Fénix 5&6X aj fotke 6X biela aj čierna farba .
10 €

Polar Wind Senzor Rýchlosti

Predám nový senzor rýchlosti pre systém Polar W.I.N.D. pre Polar CS600, CS600X, CS500 + pridám všetko ostatné príslušenstvo, čo mi ostalo.
15 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up