Detské sedačky a vozíky za bicykel

Detské sedačky a vozíky

MTHIKER outdoor bazár

Predaj alebo doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

Thule RideAlong detská cyklosedačka, oranžová

Thule RideAlong detská cyklosedačka Bezpečná a jednoducho použiteľná zadná sedačka od celosvetovo známej značky Thule. Vďaka inováciám budú vaše každodenné cesty s dieťaťom aj výlety do prírody oveľa pohodlnejšie ako doteraz.  Nastaviteľný trojbodový bezpečnostný pás. Naklopenie sedačky až do 20 stupňov a 5 rôznych polôh. Jedna z najdôležitejších súčastí sedačky sú nastaviteľné opierky nôh s páskami a nastaviteľné polstrované popruhy, vďaka ktorým bude vaše dieťa v maximálnom bezpečí a ako v bavlnke. Odrazové svetlo pre lepšiu viditeľnosť, rýchla montáž/demontáž sedačky pomocou univerzálneho rýchloupínacieho držiaku, ktorý je dokonca uzamykateľný.
Nový produkt so zárukou
Cena: 144 € 159,95 € -10%

Detska sedacka Bellelli Rabbit

Predam minimalne pouzivanu detsku sedacku na bicykel Rabbit v 100% stave. Osobny odber mozny v Trnave *****
20 €

Detský prípojný bicykel

Predám nový nepoužívaný detský prípojný bicykel Weeride Co-Pilot. Vhodný pre deti od 4- 10 rokov. Max. váha 75 kg. Dôvod predaja - nevhodný darček. Bližšie info na tel.: *****
170 €

Predám cyklovozík Chariot Chinook 1

Detský vozík Chariot CTS Chinook 1 ponúka najvyšší komfort s dokonalým vzhľadom. Rýchlo zložiteľný praktický kočík alebo prívesný vozík za bicykel pre 1 dieťa. Ideálny pre aktívnych rodičov, ktorí hľadajú najvyššiu kvalitu a maximálnu bezpečnosť pre svoju ratolesť. Detský vozík Chariot CTS Chinook 1 ponúka najvyšší možný komfort s dokonalým vzhľadom plný nových technických riešení. Kvalitné použité látky na vonkajšie steny sú použité i na dokonale tvarovanej a pohodlnej čalúnenej sedačke. Detský vozík na prevážanie jedného dieťaťa. Je vybavený ergonomickou rukoväťou. Používané po jednom dieťati. Mierne skrabance ( však sa používal aktívne) :) Systém pruženia je dokonalý a nastaviteľný podľa váhy dieťaťa. Najväčší vnútorný priestor spomedzi cyklovozíkov.
550 €

Thule adaptér Sram Internal Hub

Je to presne toto: https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/detske-sedacky-a-voziky/thule-adapter-sram-internal-hub.html Osobný odber Bratislava - Krasňany alebo pošlem Zásielkovňou na dobierku.
15 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up