Zadné svetlá na bicykel

Zadné

MTHIKER outdoor bazár

Predaj alebo doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

Ravemen TR50 zadná blikačka

Učinné LED diódy v 2 radoch, vysoká kapacita batérie, výkon 50 lúmenov, jednoduchá montáž, pamäť pre použité úrovne jasu, nabíjanie cez micro USB. Zadné blikačka s veľkým výkonom, ktorého dosahuje pomocou svetelných diód v dvoch radoch. Vďaka konštrukcii odrazových plôch je zaistená skvelá viditeľnosť zozadu i z boku. Blikačka má inteligentný obvod, ktorý si pamätá posledný mód, ktorý bol nastaven pred vypnutím. Blikačka je vybavená akumulátorom s kapacitou 800 mAh. To umožňuje prevádzku na maxilmálny výkon 50 lumenov po dobu 25 hodín. Akumulátor možno nabíjať pomocou micro USB.
Nový produkt so zárukou
Cena: 37,90 €

Zadné svetlo Spanninga Presto 2

Predám zánovné zadné svetlo Spanninga Presto 2. Viac info: https://spanninga.com/product/presto-2/ Osobne v TR, ale pošlem Poštou/Zásielkovňou.
5 €

Garmin Varia Rtl516

Predám radar so svetlom Garmin Varia RTL 516 - cca rok starý, kupovaný v DE e-shope. Plne funkčný, bez závad. Dôvod predaja: prechod na vyšší model. Komplet balenie (držiak, gumičky, nabíjací kábel, návod)
149 €

Lezyne micro drive 180

predam malo jazdene svetlo lezyne micro drive 180,aj s prislušenstvom
30 €

Garmin Varia Rtl516

Predám radar Garmin Varia RTL516 s funkciou zadného svetla, kupovaný 09/2021, výdrž batérie cca 10hodín, na tomto type je menšia výdrž batérie, pretože svetlo stále svieti alebo je vypnuté. Nebliká ako model RTL515.
160 €

Svetlo zadne CTM

Na baterie. Osobny odber Bratislava.
2 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up