Náradie na údržbu a servis bicykla

Náradie

Kliešte Na Rýchlospojku

Predám úplne nové kliešte na rozpojenie, resp. spojenie reťazovej rýchlospojky, aktuálne foto, osobne alebo plus prípadné poštovné.
5 €

Kľúč Dura-ace 20”

Predám nový kónusový kľúč Dura Ace 20”.
12 €

Dt Swiss Squorx Kluc

Novy kluc na DT squorx niple...
10 €

Rock Shox Bleed Kit

Dobry den predam odvzdusnovaciu sadu. Sada je nova nepouzita. Preferujem osobny odber BA
20 €

Kľúč Na Stred Hollowtech Ii (rezervovaný)

Nový kľúč na montáž/demontáž stredu Hollowtech II. Spolu s nástrojom na dotiahnutie poistnej matice ľavej kľuky
8 €

Elite Takuin 750ml

Pouzity na 1 vyjazde...
15 €

Imbusáky

Predám imbusáky na obrázku, nové, nepoužité.
5 €

Multikľúč Xlc

Predám nový multikľúč XLC Q-Serie TO-M11. Má imbusy s veľkosťami 2/2,5/3/4/5/6/8 mm, krížový i plochý skrutkovač a torx T25. Ide o toto náradie: https://www.xlc-parts.com/en/urban/accessories/tools/1029/multitool-with-10-functions-q-serie-to-m11 Preferujem osobný odber (Piešťany), ale môžem poslať aj na dobierku.
10 €

Rovnac Patky A Klieste Na Rezanie Hydraolickych Hadic

20 eur kus Klieste su uplne nove Bratislava a okolie
20 €

Lisovací Prípravok Na Press Fit Pf30

Predám prípravok na vylisovanie stredu press fit PF30 ( na os 30mm) . Dajú sa s ním vylisovať misky s ložiskom z rámu, ale aj samotné ložisko z misky. Slúži aj na nalisovanie ložiska a misky do rámu. Všetko ide pekne hladko bez búchania kladivom ako je to pri vybíjacích prípravkoch. Postup vo videu: https://www.youtube.com/watch?v=24pSRw_X5w8 V prípade záujmu píšte cez súkromnú správu.
50 €

Lisovací Prípravok Na Stredy Press Fit

Predám prípravok na vylisovanie stredu press fit BB89/92 a iné (na os 24mm a 25mm). Dajú sa s ním vylisovať misky s ložiskom z rámu, ale aj samotné ložisko z misky. Slúži aj na nalisovanie ložiska a misky do rámu. Všetko ide pekne hladko bez búchania kladivom ako je to pri vybíjacích prípravkoch. Postup vo videu: https://youtu.be/W_maX-mS3wM V prípade záujmu píšte cez súkromnú správu.
50 €

Multifunkcne Naradie Do Kluky

Predam nepouzite multifunkcne naradie ktore sa vklada do stredovej kluky. Piste prosim SMS alebo mail. Minimalny priemer stredovej diery na kluke 20mm. Naradie obsahuje: Drziak na rychlospojku (par) Imbus 6,5,4,3 Torx T25 Kriz PH2
15 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up