Používateľove komentáre (1 - 15 z 190)

DeRikko 21.09.2021 (14:09) · k príspevku Force Regener regeneračný krém 150 ml

thumb_up0thumb_down


Spokojnosť

 
DeRikko 14.08.2021 (10:28) · k príspevku Reportáž: DHL Sereďmaratón 2021 - po roku konečne osobne

thumb_up13thumb_down


Ďakujeme cepooo aj parterovi MTBIKER za spoluprácu formou propagácie pred akciou, poukážkami v tombole a tiež aj za pekný článok po akcii. Aj vďaka vám sa môžeme posúvať dopredu a zlepšovať. Vážime si vašu podporu a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu a všetkých cyklistov o rok - 22.5.2022.👍

 
DeRikko 29.04.2021 (07:00) · k príspevku Výhody sólo tréningu - len ty a tvoj stroj

thumb_up0thumb_down


Má "ICE kontakt" ešte zmysel?🙂🙂 Mobily sa už neodomykajú rovnakým tlačidlom, ako kedysi. Dnes má každý svoj kód, face ID, alebo otlačok prstu a tým pádom sa do kontaktov je už problém dostať..

 
DeRikko 30.01.2021 (14:37) · k príspevku Weldtite PURE Aluminium Bottle 500ml

thumb_up0thumb_down


Zatiaľ spokojnosť. Kvalitné pevné prevedenie, možnosť nastaviteľnosti rozprašovača. Použité len jeden krát pri čistení bikov, ale splnilo svoj účel po funkčnej stránke aj ďalšej použiteľnosti.

 
DeRikko 30.01.2021 (14:33) · k príspevku Force Pro čistič 750ml žltý

thumb_up0thumb_down


Zatiaľ spokojnosť. Použité pri čistení reťaze v pračke aj komponenty od oleja/nečistôt..

 
DeRikko 30.01.2021 (14:31) · k príspevku Force stojan na vystavenie bicyklov 16-29" čierny mat

thumb_up0thumb_down


Pekne fixuje koleso biku. Kupoval som to pre viac bikov do domácnosti a spokojnosť s dizajnom aj funkčnosťou.

 
DeRikko 30.01.2021 (14:27) · k príspevku Sportful WS Essential 2 rukavice dámske čierne

thumb_up0thumb_down


Rukavice boli kupované, ako darček na Vianoce, nakoľko je to najvyšší model pre ženy (ktorý tu bol/je dostupný) tak hodnotím veľmi dobre, pekne sedia, príjemný materiál. Ak nezabudnem doplním feedback po pár výjazdoch na jar.

 
DeRikko 08.01.2021 (08:22) · k príspevku Park Tool Akonáboj PT-DH-1

thumb_up0thumb_down


Veľmi praktická vec na čistenie reťaze. Zatiaľ vyskúšané 1x (keďže je zima) na servise 2 bikov. Reťaz je pekne napnutá, ako keby bola osadená na kazeta a teda je možné je pekne vyčistiť, ako aj celú prehadzovačku. Výhoda je v tom, že môžete počas servisu aj prehadzovať a pri čistení máte lepšie možnosti.

 
DeRikko 23.12.2020 (11:29) · k príspevku Módna polícia: Najčastejšie prešľapy na bicykli

thumb_up4thumb_down


MÓDNA POLÍCIA opäť NESKLAMALA! 😀 Avšak...

Článok s viac, ako 12k zobrazeniami a 150+ komentármi sa isto zaradil medzi TOP články. Bolo možné očakávať (žiaľ) aj polarizáciu cyklistov na dve-tri skupiny.
*1) tí, ktorí prídu na shop, kúpia si čo práve potrebujú, jazdu si užívajú a trendy, či iné veci neriešia.
*2) a tí, ktorí prídu do shopu, kúpia si čo potrebujú (aj práve nepotrebujú) sledujú aktuálne trendy, chcú, aby vyzeral bike dobre, veci sedeli a pod.
*3) a ešte tí, čo dokopy nič nejazdia, ale chcú mať všetky TOP veci a vyzerať na biku, ako SAGAN. 😀

Práve druhá skupina je tá, ktorej je (podľa mňa) určený tento článok. Keďže autor sa pohybuje viac v cyklo svete chcel poukázať na to, čo teraz fičí a HLAVNE, dať našej cyklistike trochu elegancie. 😉 Inšpiráciu berie v profi cyklistike. Minimálne v ROAD profi svete mix značiek radenia naraz (prevodník campa + prehadzovačka shimano), ventilky, odrázky na špicoch, či plastovú krytku za kazetou u nich neuvidíte, rovnako ani špinavé bicykle, keďže po každom závode nasleduje wellness od mechanikov. Keď si kúpite nové auto tiež sa staráte o neho, aby bolo čisté, vyblýskané, nič nevŕzgalo a bolo stále voňavé zvnútra. Ak vám ovšem na veciach záleží. Ani na aute nemáte každé koleso iné. 😉
Samozrejme, že v článku treba očakávať promo značiek aj odkazy na rôzne produkty. Ich cena je žiaľ medziročne vyššia, ale s tým sa treba zmieriť, alebo čakať na zľavy. Cyklistika tiež nie je lacná. Sú aj drahšie aj lacnejšie druhy oblečenia, komponenty. Jeden pekný článok tu mal k tomu aj Imroman. Rozhodnutie je vždy na vás - každý produkt má svoj popis a väčšinou aj hodnotenie a skúsenosti od iných bikerov. Ako písal napr.Pulino, žijeme v konzumnom svete. Peniaze sú obeživo a treba ich točiť a podporovať. 😉

p.s. 1 - tiež sú tam veci na diskusiu, napr. farba oblečenia, velkosť bidónov, tašky a brašne, ale to záleží od typu výjazdu.
p.s. 2 - nie je ľahké písať články a tento rok bolo aj náročný a ťažšie sa hľadal vhodný content. Aj v horších článkoch človek niekedy nájde zaujímavé info.
p.s. 3 - prajem všetkým pokojné Vianoce a úspešnejší rok ´21.🎅🏻🛍🎁 Užívajme si každú jazdu na lacných, či drahých bikoch a buďme radi, že Igor nezakázal naše hobby. 🚴‍♂️

Teším sa na ďalší článok. ✌️

 
DeRikko 23.11.2020 (19:44) · k príspevku Castelli PERFETTO CONVERTIBLE bunda s odnímateľnými rukávmi

thumb_up0thumb_down


Výborná bunda, jazdím ju už 2. rok najmä v miernejšom počasí jar /jeseň, keď je 9-12st. Na 178cm a 78kg mi sedí výborne veľkosť XL. Rukávy by mohli byť aj o 2-3 cm kratšie. Síce táto bunda už nie je dostupná, nahradil ju novší model, určite to bola rozumná investícia. Nakoľko sú všetky zimné bundy XL od Castelli beznádejne vypredané, budem musieť vymyslieť vhodnú kombináciu spodného termo oblečenia, prípadne ešte vesty, aby vydržala aj teploty pod 5 stupňov.

 
DeRikko 18.11.2020 (12:26) · k príspevku Video: Vďaka bicyklu lepším človekom

thumb_up9thumb_down


Súhlasím Tome, bike:
+ buduje pevnejšiu vôľu,
+ zlepšuje kondičku,
+ zlepšuje náladu,
+ človek príde na nové myšlienky,
+ pribúdajú noví kamaráti/ tky
+ a rovnako spája ďalších bike nadšencov
Inak je to TCL cesta D?

 
DeRikko 04.11.2020 (15:43) · k príspevku Video: Ako vyzeral kemp pre médiá v Tirolských Alpách

thumb_up0thumb_down


Imroman veľmi pekne spracované video a sumarizácia akcie. Bolo vidieť, že si si to tam užíval. Castelli+ positive

 
DeRikko 06.10.2020 (14:24) · k príspevku Craft Scampolo Mesh Superlight

thumb_up0thumb_down


takže S-ko? Akú máš výšku a obvod hrudníka?

 
DeRikko 01.10.2020 (08:49) · k príspevku Rozhovor: Cyklista s nadhľadom - najvyšší MTBIKER Cepo

thumb_up0thumb_down


Veď ja viem, ako to myslíš. Verím, že ani ty nebudeš namyslený a zostaneš naďalej pohoďák, keď si už taká cyklo celebrita.

 
DeRikko 01.10.2020 (07:57) · k príspevku Rozhovor: Cyklista s nadhľadom - najvyšší MTBIKER Cepo

thumb_up0thumb_down


Tome, toho sa báť nemusíš. Viem, že preteky majú svoju genézu a preto som vďačný, že v tom môžem pokračovať. Beriem veci s pokorou, ani si to neprivlastňujem a píšem stále v plurále za celý mančaft ľudí, čo okolo toho tiež behajú.

 
keyboard_arrow_up