Kliknutím prejdeš na
www.cyklozitny.cz
Reklama

Používateľove komentáre (1 - 15 z 26)

gebula 30.04.2020 (11:58) · k príspevku Super B TB-8455 kľúč na pedále 15 mm

0


Fajn náradie, hodnotím ho ako dobrú kúpu.

 
gebula 16.10.2019 (17:20) · k príspevku Šprintpolom

0


Aby nedošlo k nedorozumeniu, úmyselne som jasne naznačil, že nie som zástupca organizátora (a to nemá nič s mojou istotou, ale kompetenciou sa k téme vyjadriť). A to čo som napísal platí, 2 časy sú jednoducho na 100 % chybné, viem prečo a mám aj doplnkový dôkaz. Pri žiadnych iných to kvôli chýbajúcej krížovej kontrole jednoducho neviem - ale takisto môžem zaručiť, že napr. nenastala reťazová reakcia od čísla 98 (a hlavne preto som to napísal). Koncept „kuchynských minútiek“ používame 10 rokov aj na vlastných pretekoch na miernejšom profile, s oveľa väčším množstvom veľmi tesných dojazdov a nie je s tým najmenší problém (a takisto viem, že s ním nebol ani teraz). Mimochodom, ten Váš rozdiel voči papierovým výsledkom na mieste tiež nedokážem zistiť, na webe je presne ten istý čas ako v doručených podkladoch.

 
gebula 16.10.2019 (14:54) · k príspevku Šprintpolom

0


Keďže som prevádzal zdrojové dáta do online prehľadu (nie som ale zástupca organizátora), môžem s istotou potvrdiť, že jednak sa tá chyba na 100 % týka 2 pretekárov (viac kvôli nedostatku kontrolných údajov neviem identifikovať), druhak ale nesúvisí ani trochu s „kuchynskými minútkami“ (ten koncept je bezproblémový, niečo o tom nielen z počutia viem), vznikla proste inak.

 
gebula 28.08.2017 (07:48) · k príspevku Cyklomaratón Po ceste SNP

0


zreteľný progres v kvalite organizácie, už sa teším na 10. ročník

 

top podujatie, presne podľa očakávania

 

Ďakujem. Len v stave po "stuhnutých" nočných kolách by som potrebný 13,2 km okruh naviac nenazval zaokrúhľovacou chybou ani len náhodou – ešte šťastie, že už nášmu tímu nevyšiel čas, lebo obaja parťáci už boli pri mojom poslednom prejazde osprchovaní

 

Mail netreba, chyba sa stala pri exporte do online systému, omylom bolo k času priradené nesprávne ID pretekára.

 

to celkové stúpanie je preklep alebo údaj z tachometra používajúceho imperiálne jednotky, nie? lebo VAM 1370+ m/h s takou priemerkou sedí tak na motorku ...

 

Na 5 kôl bolo tých výškových metrov určite oveľa viac (chalani od nás namerali 150+ m/kolo), tých 76 v propozíciách je len rozdiel medzi najnižšie a najvyššie položeným bodom na trati.

 

No pri tom poobednom by som neváhal, ja som vyrážal po šiestej a celou cestou po meste, cez Kalník a Jaseno a aj z Necpál pri návrate to fúkalo na môj vkus až príliš (aj keď o čosi menej, ako keď som šiel z práce) ...

 

To nie je trekáč, ale môj 28" mtb hybrid :LOL: Sorry, že som nepribrzdil, ale mal som dohodnutú pomoc mame v záhrade a trošku dosť som nestíhal, pri odhade času som dosť precenil svoju kondíciu a podcenil ten ***** vietor ...

 

Keď tak pozerám na tú mašinu, neodbočoval si okolo 16:45 v Košťanoch doprava?

 

Samozrejme že nie, nie som si istý či by som zvládol aspoň polovicu (skôr nie ). Ohľadne ojebabrávania zo strany stroja neviem, je to údaj z displeja - jednak si ten údaj píšem len kvôli orientácii pri porovnávaní tréningov a naviac je to eliptical, tak ako som písal v návrhu na zaradenie do doplnkových aktivít (s použitím združeného názvu pre viacero prístrojov).

 

Preto som aj v úvodnom poste napísal "uprav alebo zmaž". Bez zadaného energetického výdaja sa pri rotopéde počíta len so štandardnými 2000 kJ a 40 bodmi za hodinu - ku korekcii dochádza až na základe reálnych dát, či už smerom nahor, alebo nadol. Okrem toho som sa pozrel lepšie na tú doplnkovú aktivitu a tam je naozaj energetický výdaj nepodstatný :shame: - takže záhada nezmeneného počtu bodov za beh je vyriešená.

 

Ad [2]: Po aspoň zbežnom prečítaní pravidiel pre výpočet bodovania by som to vyjadrenie určite nepoužil -> "pričom toto skóre je ďalej upravené (znásobené) odchýlkou od odhadnutého priemeru spálenej energie (cca 2000 kJ za hodinu)." Mne osobne z toho skôr vychádza, že pri trenažéri a doplnkovej aktivite spotreba energie vplyv na počet bodov rozhodne má.

 

gebula