Používateľove komentáre (1 - 6 z 6)

malantheon 13.09.2021 (07:13) · k príspevku Nemčianská cyklomotanica

thumb_up2thumb_down


Ako nultý ročník vydarená akcia, ľahká trať hoci s nečakanými prekvapeniami značenými možno niekedy až príliš neskoro, takže kým si človek uvedomil, už v tom lietal.
Druhé "kolečko" som si užil viac ako to prvé, takže za mňa opakovačka úplne v pohode. Škoda možno zbytočne dlhého čakania na vyhodnotenie po dojazde posledného jazdca do cieľa, ale publikum bolo nesmierne lojálne. Držím palce do ďalších ročníkov a rád sa vrátim opäť!

 
malantheon 06.09.2021 (21:32) · k príspevku Istrofinal Snežnický MTB maratón

thumb_up0thumb_down


V tom bahne som sa kúpal 2x, ale aspoň som padal do mäkkého. Veľký rešpekt pred týmto pretekom! Až na jednu odbočku v dedine, kde autá značenie vygumovali, všetko super. Prekrásne stúpania, klesania ale určite chceli celkom iné plášte, ako som mal obuté Výhľady a krajina ako z katalógu, raketová tombola a milý team. Vďaka!

 
malantheon 02.09.2021 (00:37) · k príspevku Novohradský pedál

thumb_up0thumb_down


Pretek s fantastickou atmosférou a milými organizátormi, perfektné jedlo na záver!
E-bajky by ste ale mohli púšťať v inom čase - buď 10 minút skôr alebo neskôr - hore predbiehali, dole zavadzali.
A najrýchlejší Lučenčan nemal ženskú kategóriu!!

 
malantheon 02.09.2021 (00:29) · k príspevku MTBIKER Novodubnický maratón 26.ročník

thumb_up0thumb_down


Pekná trať (42) ale najlepšie na tomto preteku sú asi občerstvovačky. Žiaľ, fakt hlúpe značenie - malé značky na zemi, kde šípka aj stopka majú tú istú farbu aj tú istú veľkosť, človek, ktorý ide prvý raz, musí študovať zblízka... po ostrých zabočeniach na križovatkách uisťovacia značka až na konci zjazdu... toto je fak mínus ten dojazd... nečakané, ale tak nabudúce budem vedieť...

 
malantheon 02.09.2021 (00:23) · k príspevku XLC BikeFest Maratón

thumb_up0thumb_down


Pekná trať a skvelé značenie, trošku ponuré vyhodnotenie, keď je už vlastne celý fest napoly zbalený. Vydriapať Inovec vlastne v poslednej tretine závodu nie je žiadna sranda

 
malantheon 30.08.2021 (18:45) · k príspevku Reportáž: MTBIKER Novodubnický maratón 2021 - návrat kráľa

thumb_up-11thumb_down


Tento príspevok vyhodnotili používatelia ako nekvalitný alebo ofenzívny, a preto sa nezobrazuje. Klikni sem ak si ho želáš napriek tomu zobraziť.
 
keyboard_arrow_up