Používateľove komentáre (1 - 4 z 4)

Miso26 31.03.2021 (19:18) · k príspevku Možno sa to stalo aj vám - ako som vymenil veľké zdvihy za HT

thumb_up1thumb_down


Stano, parádny článok, zhltol som ho na jeden nádych. Áno, každý nejako začína a väčšinou sa po rokoch zasmeje, aké boli tie začiatky kostrbaté. Tak nech ti to jazdí aj naďalej! Síce sa osobne nepoznáme, ale mám ťa pod drobnohľadom, míňame sa tu u nás v regióne. Na akciách je to pomenej, ja som akciám svoje maximum obetoval 2015 - 2018, teraz je to už skôr ponevieranie sa po okolí s drobcom.

 
Miso26 19.12.2020 (12:42) · k príspevku Módna polícia: Najčastejšie prešľapy na bicykli

thumb_up0thumb_down


Dobrý článok na predvianočné odľahčenie vážnej atmosféry. Jazdím hobby cestu ako začiatočník + dlhé roky XC súťaže a veru s niečim súhlasím, s niečim naopak nie.

Určite sa nájdu vyznávači takej cyklistiky, pre ktorých sú práve kapsičky nevyhnutný zlatý stred. Taký 250km výjazd je tak akurát na riadnu kapsu v ráme a podsedlovku na kľúče a mince na pivo. Takže ich určite neradím do kategórie ľadvinka k sandálom.
Čapičky ventilkov? Bez nich ani na krok! Jednoduché ľahučké a ideálne priesvitné čapičky sú z môjho pohľadu úplne must, nebudem predsa vyrážať na výjazd ani bez prachovky na teleskope.

Momentálne si skladám karbónový HT na ráme Focus Raven a sám som na sebe spozoroval, že sa snažím ladiť to nejakou jednou zvolenou cestou. V mojom prípade to znamená pohon komplet Sram (po desaťročiach chcem na vlastnej koži skúsiť prechod zo Shimana) a komponenty ako predstavec, rajdy, sedlovka, sedlo ladím do Bontrageru. Keďže nezávislosť od Shimana (btw nič proti nemu, u mňa bola vždy len spokojnosť s takmer všetkými sadami) chcem mať kompletnú a nie mišmaš, tak pedále idú šlahače na vajíčka. Nie že to bol na začiatku zámer, ale v konečnom dôsledku sa na biku nebude vyskytovať x rôznych značiek a s tým som spokojný. Bol som rozhodnutý ísť do košíkov Elite, ale myslím, že už to dotiahnem do konca a dám Bontrager. Ale to sú už detaily.

A aby som bol úprimný, na súčasnom Ghoste vyzerá krk vidlice podobne ako na fotke v článku a sezónu som odjazdil komplet bez ľavej koncovky na rajdoch. :-P

 
Miso26 17.09.2020 (09:22) · k príspevku Tip na výlet: Morava - za hranice všedných dní

thumb_up0thumb_down


Ako píše aj kolega, cyklotrasa vedie z Klobúkov až do Svatého Štěpána, takže je trochu na škodu, že ste išli z Brumova hlavným ťahom. Cyklotrasa je naopak v tomto úseku celkom fajn, jeden most strieda druhý, takže to príjemne ubieha a je to dobrý tip napr. na výjazd s deťmi.

 
Miso26 29.10.2015 (07:40) · k príspevku (príspevok už neexistuje)

thumb_up0thumb_down


Dobrý deň, pred pár dňami som Vám posielal mail ohľadne môjho záujmu o niektoré produkty, možno Vám prišiel do spamu... Ďakujem

 
keyboard_arrow_up