Používateľove komentáre (16 - 19 z 19)

razmar 05.01.2021 (23:56) · k príspevku Shimano lisovačka TLBB12 na Press Fit ložiská

thumb_up0thumb_down


Ahojte. Ak ju máte na sklade, poprosil by som info, akú hrúbku má závitová tyč. Zaujímalo by ma, či by sa dala použiť aj na lisovanie iných ložísk (napr. s vnútorným priemerom 8, 10 a 15mm). Ďakujem.

 
razmar 30.12.2020 (23:07) · k príspevku Kellys minipumpa Omni

thumb_up0thumb_down


Pumpa nafúka vidlicu, tlmič aj kolesá. Donedávana fungovala bez problémov, teraz po cca 2 mesiacoch pri fúkaní v režime vysoký tlak vyfukuje vzduch zo zadnej strany popri prepínači (vysoký tlak/vysoký objem). Predtým to nerobila. Pri fúkaní kolies tlak neprepúšťa. Tlmič nafúkala na 250, oproti predchádzajúcemu rovnakému fúkaniu sa mi zdá tvrdší. Ešte som nemal možnosť porovnať zobrazený tlak s inou pumpou.

 
razmar 26.12.2020 (20:04) · k príspevku Force stojan montážny BASE, skladací, FE čierny

thumb_up0thumb_down


Používaný na bežný domáci servis. Uchytenie zveráka pákou je pevné, t.z. že bajk nemá tendenciu padnúť - či už z dôvodu samovoľného povolenia úchytu pri práci, alebo stratou stability - 4 "nohy" stojan držia stabilne. V prípade, že mám bajk upevnený za rám v ohnutej časti hornej rámovej rúry a zverák nedolieha celou plochou, tým že ťažisko nie je v strede ale viac vzadu, tak sa bajk nakloní predným kolesom smerom dole (jedná sa o 16 kg enduro). Odporúčam rameno so zverákom nevysúvať moc ďaleko ak to nie potrebné na vykonávanie práce, lebo potom mi už vidno väčšie roztiahnutie v niektorých plastových spojovacích častiach stojana. Inak som spokojný a svoju cenu mi plne vyhovuje.

 
razmar 13.08.2020 (21:52) · k príspevku SR Suntour Raidon XC LO-R Disc 26" odpružená vidlica čierna 100 mm

thumb_up0thumb_down


Dobrý deň. Mal by som záujem o túto vidlicu, len by som Vás chcel poprosiť o radu, či bude vhodná ako náhrada za pôvodnú SR Suntour XCP 75 (Kellys Magnus 2005). Dala by sa použiť aj vo verzii 120mm? Zmenila by sa tým nejak negatívne geometria bicykla, prípadne mohlo by to nejakým spôsobom robiť problém v oblasti hlavového zloženia (iný sklon, iné pôsobenie síl). Ďakujem za odpoveď.

 
keyboard_arrow_up