Používateľove inzeráty (1 - 5 z 5)

Prevodovka X01 Eagle Trigger + X01 Eagle ZadnÝ Derailleur

Prevodovka X01 Eagle Trigger + X01 Eagle ZadnÝ Derailleur

rsabazios 30.08.2021 244 x

PREVODOVKA X01 EAGLE TRIGGER
Kokpit jazdca je svätyňou jazdca a radenie je v jeho strede. Vykonajte akékoľvek zdokonalenie a bolo lepšie, aby sa zvýšil výkon - alebo sa s ním nemiešajte. Radenie X01 Eagle ™ sa týchto pravidiel drží rýchlo. S kovanou hliníkovou spúšťou, ktorá lepšie vyhovuje požiadavkám, ktoré kladú jazdci X01 Eagle ™ na svoje stroje. Vďaka vylepšenému pákovému pocitu valenia na zapuzdrených ložiskách s kazetami ponúka väčšiu presnosť v celom rozsahu pohybu. Vďaka úplne novému vzhľadu robí hlavná farebná cesta X01 Eagle ™ bezproblémové párovanie s farebným systémom Eagle ™ pre stavby, ktoré sú jedinečné ako samotný bicykel.
TECHNICKÉ ÚDAJE
- TYP PREVODU: Spúšť
- POMER KÁBLOVÉHO PULLU: X-ovládanie
- COMPAT - DERAILLEUR/HUB (SL) RD: 12s
- FARBA (SL): Lunárny
- RÝCHLOSTI: 12
KOMPATIBILNÝ S MATCHMAKEROM: Áno
SÚČASŤ ZAHRNUTÁ ?: Áno
X01 EAGLE ZADNÝ DERAILLEUR
Prehadzovačka, rozširujúca sa schopnosť, prehadzovačka X01 Eagle ™ ponúka aktualizovanú architektúru klietky, ktorá poskytuje lepšie riadenie reťazca než kedykoľvek predtým. Zadná prehadzovačka X01 Eagle ™ funguje s kazetou 10-50 t. Ako súčasť nového farebného systému Eagle ™ je dodávaný v hlavnej farbe X01 Eagle ™, ktorá sa perfektne hodí k akejkoľvek farebnej kazete a reťazi, ktoré jazdec chce.
TECHNICKÉ ÚDAJE
- Klietka (RD): n/a
- POMER KÁBLOVÉHO PULLU: X-ovládanie
- RÝCHLOSŤ (RD): 12 s
- FARBA (RD): lunárna
- Klietkový materiál (RD): n/a
- LOŽISKO LOŽISKA: N/a
- MAXIMÁLNE ZUBY: 50

Cena: 290€

Kľuky Sram Gx Eagle Dub

Kľuky Sram Gx Eagle Dub

rsabazios 30.08.2021 316 x

Kľuky Sram GX Eagle Dub

Niektorí jazdci testujú svoje limity viac ako ostatní. U týchto jazdcov im kľuky GX Eagle DUB umožňujú ísť naplno, každý deň, kedy jazdia. Najlepšie hliníkové kľuky, ktoré vyrábame, navrhnuté tak, aby poskytovali konzistentný výkon pri každej jazde. Predstavujeme naše zubové profilové ozubené koliesko X-SYNC 2 pre úplnú kontrolu nad reťazou. Hrúbka každého zuba je tolerovaná a kontrolovaná tak, aby bezproblémovo fungovala s vnútornými a vonkajšími článkami reťaze. Patentovaná konštrukcia vretena a spodná konzola technológie DUB poskytujú jednotný prístup k montáži, lepšie tesnenie a kompatibilitu dopredu a dozadu. Jednoducho povedané, kované hliníkové kľuky GX Eagle DUB sú jednoduchým výberom jazdcov, ktorí to vedia.
TECHNICKÉ ÚDAJE
- Dlžka kľuky: 175 mm
- Rozhranie BB SPINDLE: DUB
- KOMPATIBILITA BB: DUB BSA MTB 100, DUB PF MTB 121, DUB BSA73 SB+, DUB PF92 SB+, DUB: BSA73, PF89.5, PF92, PF30 MTB73, BB30 MTB73, BSA MTB68SP
- RÝCHLOSTI 11/12
- REŤAZOVÝ MATERIÁL: Hliník
- BOLT CIRCLE DIAMETER (BCD): Direct Mount (DM)
- CHAINLINE: 49.0mm, 52.0mm, 55.0mm, 56.5mm, 66.5mm, 76.5mm
- VEĽKOSŤ Reťaza: 32T

Cena: 165€

Prevodník Sram X-sync 2 Sl 34z Direct Mount 6mm Offset Eagle Lunar Grey

Prevodník Sram X-sync 2 Sl 34z Direct Mount 6mm Offset Eagle Lunar Grey

rsabazios 30.08.2021 60 x

Prevodník SRAM X-SYNC 2 SL 34Z Direct Mount 6mm Offset Eagle Lunar Grey
Novo prevedený prevodník hliníkovej zliatiny navyše SRAM X-SYNC 2 SL projektuje para mechaniky 12/11.
Materiál: hliník
Montagem: montagem direta
Ofset: 6 mm
Número de dentes: 34
Obsah: 12 velocidád

Cena: 70€

Hydraulické Brzdy Sram Level Tl + Kotúčová Brzda Sram Centerline

Hydraulické Brzdy Sram Level Tl + Kotúčová Brzda Sram Centerline

rsabazios 30.08.2021 95 x

Hydraulické brzdy Sram Level TL
Vysoký výkon v ľahkom balení. Úroveň TL obsahuje rovnaké XC a výkon optimalizovaný na chodník do brzdovej súpravy, ktorá nezlomí banku. Táto brzda zodpovedá zliatinovej páke DirectLink ™ k telu páky, ktoré obsahuje rovnakú technológiu ako v brzdách Level TLM, Level Ultimate a Guide, pre spoľahlivosť a konzistenciu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.
TECHNICKÉ ÚDAJE
- APLIKÁCIA (DB) MTB
- TYP BRZDY hydraulický
- COLOR (DB) lesklá čierna
- NOŽOVÝ MATERIÁL Hliník - Kovaný
- REC MMX SVORKA (NIE SÚČASŤOU) Stl (lesk/blk) skrutka, blk
- TYP PODLOŽKY (DISK) Organický oceľový podklad
- BRACKET (DISC BRAKE) Direct mount DIR
- Rovnaké osvedčené pákové technológie ako vodiaci piest, tesnenia, nádrž a mechúr
- Kompaktné telo páky s DirectLink ™
- Rovnaký výkon ako Level Ultimate a Level TLM
Kotúčová brzda Sram Centerline
Konštrukcia CenterLine poskytuje hladkú, konzistentnú a tichú brzdnú plochu. Zaoblené hrany uľahčujú montáž kolies a sú v súlade s UCI.
- Zaoblené hrany sú v súlade s UCI a umožňujú jednoduchšiu montáž kolies
- Kompatibilný s brzdami na cestách aj na horských bicykloch
TECHNICKÉ ÚDAJE
- DIAM (ROTOR) 160 mm (vzadu), 180 mm (vpredu)
- FARBA (RT) sivá, n/a
- ŠROUB MATERIÁLU (RT) Oceľ
- HUB INTERFACE 6-skrutka, stredový zámok

Cena: 235€

Kolesá Roval Control 29 Carbon 148

Kolesá Roval Control 29 Carbon 148

rsabazios 30.08.2021 738 x

ROVAL CONTROL 29 CARBON 148
Nestáva sa často, aby sa „dostupné“ a „uhlíkové“ objavili v tej istej vete, ale naša dvojkolesie Control 29 Carbon bola navrhnutá tak, aby to zmenila. Tieto kolesá využívajú mnoho rovnakých techník, aké boli použité pri vývoji iterácie SL ovládača 29, a poskytujú ľahký výkon XC, ktorý potrebujete, za dostupnejšiu cenu.
Vytvorenie úspešného dvojkolesia XC nie je také jednoduché, ako by ste si mohli myslieť. Udržiavanie ľahkého, tuhého a silného kolesa často vyžaduje neobmedzený rozpočet. Keď sme boli požiadaní, aby sme vytvorili koleso s nízkou zotrvačnosťou a hmotnosťou, ale zároveň cenovo dostupné, dostatočne silné na to, aby odolalo skalám a koreňom, a dostatočne široké na to, aby optimalizovalo trakciu a valivý odpor, vedeli sme, že sme si prácu nechali pre seba. .
Začali sme s myšlienkou udržať tieto kolesá čo najbližšie k svojim bratom SL. A týmto sme najskôr preskúmali, prečo boli SL tak úžasné, a potom sme implementovali takmer všetky ich aspekty. Počnúc ráfikom sme ponechali náš renomovaný Zero Hook Bead, ktorý umožňuje kontinuálne ukladanie vlákien cez bočnú stenu a okraj ráfika. Potom sme ho spárovali so širokým 25-milimetrovým vnútorným profilom, vďaka ktorému je odolný voči nárazu a vytvára profil pneumatiky, ktorý prispieva k nízkemu valivému odporu a neuveriteľnej trakcii.
Na trati sa tieto technické vlastnosti prejavujú na dvojkolesí, ktoré si mnoho jazdcov XC obľúbilo - rýchle zrýchlenie v náročných stúpaniach, rýchle zastavenie, ktoré vám umožní nechať brzdenie do poslednej sekundy, a bezprecedentnú spoľahlivosť. Skombinujte to s jednoduchým nastavením nášho systému 2Bliss Ready a máte spoľahlivú dvojkolesovú sadu XC, na ktorú sa dá liezť rovnako ľahko, ako pracovať.
Spolu s ráfikom sme dbali na to, aby sme pri stavbe dvojkolesia mysleli na ľahké, spoľahlivé a dostupné funkcie, a preto sme vzali náboje DT Swiss 350 Classic (15x110 mm pevná os vpredu / 12x148 mm pevná osa vzadu) a ručné -Sú vybavené 28 lúčmi DT Swiss Competition Race. Nájdenie ručne vyrobených kolies je stále ťažšie, ale plne investujeme do sily ľudského dotyku. Keď je koleso skonštruované strojovo, v systéme sú zabudované určité chyby, ktoré vedú k nezrovnalostiam. Skutočná osoba, ktorá stavia vaše kolesá, vám však zaručene poskytne dvojkolesie, ktoré bude bez nedokonalostí.
- Typ ráfika: karbónový klincher, 2Bliss Ready, dizajn Zero Bead Hook, čierna grafika pod čírym plášťom.
- Materiál ráfika: Uhlíkové vlákno
- Šírka ráfika: 25 mm vnútorná
- Predný lúčový vzor: dvojkrížový
- Vzorec zadných lúčov: dvojkrížový
- Počet lúčov: 28 h vpredu, 28 h vzadu
- Typ lúča: DT Swiss Competition Race J-bend
- Typ bradavky: DT Swiss Alloy Pro Lock šesťhranný
-Predný náboj: DT Swiss 350 Classic, 28 h, pevná os 15 x 110 mm, 6 skrutiek, obsahuje koncovky 15 x 110 mm s vonkajším priemerom 19 mm.
- Zadný náboj: DT Swiss 350 Classic, 28 -hodinová, 36 -palcová kazeta so západkou s rýchlym záberom, 12 x 148 mm, obsahuje voľnobežku SRAM XX1 XD.
- Obsahuje 31 mm koncovky pre predný náboj
- Typ ložiska: uzavretá kazeta
- Každé koleso je vybavené bezdušovým ventilovým driekom, aby bolo bezdušové nastavenie jednoduchšie.
- Spôsob montáže: ručne vyrobený
- Celková hmotnosť dvojkolesia: 1610 g

Cena: 750€

keyboard_arrow_up