AUTHOR ŠELA MARATHON sa definitívne presúva na termín 1.9.2018

AUTHOR ŠELA MARATHON sa definitívne presúva na termín 1.9.2018

Veterné počasie počas Veľkej noci spôsobilo značné poškodenie lesného porastu v Moravskej bráne. Škody sa síce vyhli naplánovanej trase pretekov, ale po zhodnotení situácie a konzultácie s lesníkmi je isté, že sa ich pravdepodobne do konca mája nepodarí odstrániť.

Reálne teda hrozí predĺženie plošného zákazu vstupu do lesného porastu aj po 31.5.2018. Príprava MTB maratónu v spolupráci s viac ako 200 usporiadateľmi je časovo a organizačne veľmi náročná, preto sa organizátor rozhodol eliminovať riziko ďalšej zmeny termínu.Z dôvodu istoty usporiadania akcie v pôvodne naplánovanej trase sa AUTHOR ŠELA MARATHON presúva na sobotu 01.09.2018. Organizátor verí, že všetci pretekári pochopia dôvody zmeny a ich úsilie bude odmenené hojnou účasťou. Zároveň má tak každý možnosť ešte dostatočne vyladiť formu. Motiváciou pre vás môže byť reportáž nášho Imromana z minulého ročníka, ktorý si jedinečnú atmosféru týchto pretekov vyskúšal už niekoľkokrát.

Prihlášky odoslané do pôvodného termínu zostávajú v platnosti. Pokiaľ vám nový termín nevyhovuje, je sa možné odhlásiť a bude vám vrátená plná výška štartovného poplatku. Viac informácií nájdete na stránke podujatia selasport.cz.
report_problem Našiel si v texte chybu?

AUTHOR Šela maratón

calendar_today 01.09.2018
format_list_numbered 7. kolo - Author maraton Tour
label MTB - maratón
place Lipník nad Bečvou (Česká republika)

Páči sa ti tento článok? thumb_up0thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Author Šela Marathon –  pekný príklad, ako si vieme pomôcť

Author Šela Marathon – pekný príklad, ako si vieme pomôcť

Maratóny to majú tento roku skutočne ťažké – nejde len o financie, ale tiež čas, ktorý bolo treba investovať do prípravy. Ale dobrí ľudia sa nájdu všade, čoho dôkazom je aj príbeh jedného z najväčších podujatí u našich susedov.
Rozhovor: Zuzana Palúchová - hobby bikerka, ktorá má rada extrémy a mama na plný úväzok

Rozhovor: Zuzana Palúchová - hobby bikerka, ktorá má rada extrémy a mama na plný úväzok

Zuzku poznám osobne najmä z maratónov, kde som povzbudzovala popri trati, rovnako nás spája láska k Donovalom, odkiaľ Zuzka pochádza a my s Maťom tam trávime čas na chalupe jeho maminy.
ŠKODA BIKE OPEN TOUR s WeLoveCycling - aký bol tento ročník

ŠKODA BIKE OPEN TOUR s WeLoveCycling - aký bol tento ročník

Prvá polovica roka 2020 bola ovplyvnená pandémiou a obmedzeniami, ktoré nám priniesla. Väčšina z nás sa však snažila pripravovať aspoň individuálne a aj počas karantény zlepšovať svoju kondíciu.
keyboard_arrow_up