Pozvánka: Testovací deň Pinarello už v sobotu 28.4. v MTBIKER centre na Považí

Pozvánka: Testovací deň Pinarello už v sobotu 28.4. v MTBIKER centre na Považí

Elektrobicykle nesúce meno svetoznámej značky Pinarello sú už samy o sebe veľkou špecialitou. A mať dokonca možnosť odskúšať si ich na vlastnej koži, to už je naozaj mimoriadna vec…

Pozývame vás do MTBIKER centra na testovací deň, počas ktorého si budete môcť vyskúšať modely tejto cyklistickej špičky v prevedení elektro. Zástupcovia dovozcu značky Pinarello, ako aj členovia MTBIKER tímu, vám ochotne predstavia uvedené modely a priblížia svet elektrobicyklov.

Dostupné budú tri testovacie bicykle:
Voľné termíny pre testovacie dni si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Aj keď ponuka testovačiek nie je početná, na vyskúšanie a overenie posedu a pocitu z jazdy to bude isto stačiť. Keďže nám záleží na tom, aby sa tieto prémiové bicykle dostali do rúk čo najväčšiemu počtu záujemcov, skrátili sme čas, na ktorý si ich bude možné zapožičať. Test jedného modelu je spoplatnený sumou 10 €, zároveň je potrebné zložiť vratnú zálohu vo výške 500 €. V prípade kúpy elektrobicykla do jedného mesiaca od testovacieho dňa, bude jeho predajná cena znížená o sumu uhradenú pri zapožičaní a navyše kupujúci obdrží zaujímavý bonus.

Výnimočný kúsok z kategórie výnimočnýchNávšteva Pinarello - dokonca striekajú bicykle priamo v Taliansku

Pôvodne táto návšteva nebola ani v pláne a pozvánka bola “iba” na pozretie si jednej z etáp na Giro d"Italia, ale našťastie sa mi podarilo aj nahliadnúť do výroby v centrále a továrni Pinarello, ktorá sa nachádza na severe Talianska v meste Treviso.
Pinarello NYTRO


Dĺžka zápožičky a trasy

Jeden bicykel je možné zapožičiavať maximálne na 1 hodinu + úvodné nastavenie, tak aby ste stihli absolvovať v pohode MTBIKER trail - mapa. Bicykle sa tak budú striedať v jeden a pol hodinových cykloch, prípadne skôr, podľa účasti a časových možností.

Jeden účastník môže testovať najviac 2 bicykle v plných časových intervaloch. Ďalšie bicykle iba medzi zápožičnými termínmi, ak budú biky dostupné. Na dohodnutý termín rezervácie treba prísť včas, ak budete meškať viac ako 10 minút, vami rezervovaný bike môže byť poskytnutý ďalšiemu záujemcovi.

Testovanie môže prebiehať na pumptrucku za MTBIKER centrom, značenom cyklistickom okruhu, ktorý trvá približne hodinu a vedie okolo hradu Tematín a cez MTBIKER trail. Prípadne si môžete na bicykli spraviť výjazd podľa vlastného uváženia.

Pre cestné bicykle sú vhodné destinácie pre testovací výjazd hrad Beckov (trasa -> https://goo.gl/jeJ6Vx) alebo Bezovec či obec Nová Lehota známa z TV seriálu Horná Dolná (trasa -> https://goo.gl/3Pl6xG).

O vašu pohodu a dôkladné informácie o bikoch sa postarajú zástupcovia firmy Davorin a členovia MTBIKER tímu.

Testovacie dni 2018 - termíny a značky


Užitočné informácie

  • V priestoroch MTBIKER centra bude k dispozícií sprcha, WC a zabezpečenie stráženia vlastného biku počas testovacej jazdy.
  • Nezabudnite si občiansky preukaz a prilbu.
  • Ak používate SPD pedále a pod., kľudne si ich zoberte so sebou a na testovaciu jazdu vám ich na bicykel radi nasadíme.
  • Bicykle sa požičiavajú iba osobám starším ako 18 rokov, alebo ich zákonným zástupcom.

Kde vás nájdem?

MTBIKER centrum je v obci Hrádok, v okrese Nové Mesto nad Váhom. Predajňa je dostupná z diaľnice D1 (výjazd Lúka/Hrádok), z ktorej vám to bude trvať 3 minúty. Hrádok je dostupný za 45 minút z Bratislavy, 10 minút z Piešťan a Nového Mesta nad Váhom, 15 minút z Trenčína a hodinku zo Žiliny. Lokalitu sme si vybrali kvôli prístupu z diaľnice, krásnym trasám a terénom v Považskom Inovci, ktoré budú okamžite dostupné z MTBIKER centra - bez prechádzania cez mesto a hlavné cesty.


Počas testovacích dní sme tu pre vás od 10:00 hod. do 18:30 hod. Počas týchto hodín je MTBIKER centrum otvorené každý pracovný týždeň okrem nedele (v sobotu od 9:00-16:00), pričom si k nám môžete nechať zaslať bezplatne aj objednávku z nášho eshopu.

Cestu na biku z Piešťan mimo hlavných ciest (nie je vhodná pre žiletky), je možné vidieť vo výjazde na tomto odkaze.
flash_on
Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v sekcii Elektrobicykle v skratke.
report_problem Našiel si v texte chybu?
redakcia 
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: MSR v e-MTB XCO 2023 - hviezdny štartový rošt

Pozvánka: MSR v e-MTB XCO 2023 - hviezdny štartový rošt

E-biky si nachádzajú svoje miesto aj v XCO. Do Greenway Slovak E-bike Cup-u sa pomestili aj majstrovstvá Slovenska v tejto disciplíne.
Pozvánka: Testovacie dni BMC - dostupné aj „redaktorské“ modely

Pozvánka: Testovacie dni BMC - dostupné aj „redaktorské“ modely

Prvé testovacie dni tohto roku nám prinášajú prémiovú značku bicyklov, BMC. Vyskúšať si môžeš rôzny mix modelov vrátane tých, na ktorých momentálne jazdia aj naši redaktori, Imro a Cepo.
Pozvánka: GreenWay Slovak E-Bike Cup - nový slovenský pohár v elektrobicykloch

Pozvánka: GreenWay Slovak E-Bike Cup - nový slovenský pohár v elektrobicykloch

Rozvoj elektrobicyklov vidno aj v našich končinách a po vzore majstrovstiev sveta tu máme prvý ročník slovenského pohára v kategórii E-MTB XCO.
keyboard_arrow_up