Elektrobicykle KTM – skutočne široký výber

Elektrobicykle KTM – skutočne široký výber

PR článok

Nezáleží na tom, či potrebujete model do mesta a na dochádzanie, alebo pre výjazdy v horách a náročný terén. KTM má odpoveď v podstate na všetko.

Rakúska značka bola jednou z prvých, ktorá ponúkla kompletný sortiment elektrobicyklov určených v podstate pre každé použitie. Pochopili, že mnohí jazdci sa nechcú len voziť do mesta, ale nájde sa množstvo takých, čo chcú využiť jeho prednosti v náročnom teréne. Výsledkom je možnosť užiť si viac zjazdov v pomerne krátkom čase, prípadne absolvovať náročné prechody aj tým menej zdatným.

E-Full Suspension


Bicykle určené do náročného terénu, v ktorom poskytnú kontrolu a maximálny komfort.

MACINA KAPOHO 272 11 PT-CX51 (MOC 4 899 €)


Zdvih 160 mm a možnosť použitia ako 29-palcových kolies, tak prevededenia 27,5 plus, robí z tohto modelu sprievodcu tým najťažším terénom a vyhýbať sa nebude ani skokom. Plne integrovaná batéria a motor Bosch dopĺňajú pružiace jednotky od značky FOX, pohon má na starosti Shimano XT 2x11.MACINA LYCAN 271 8 PT – CX51 (MOC 5 299 €)


Nezáleží na trase vašej jazdy - či už je to horský priesmyk v Alpách alebo jednoduchá jazda v lese po práci, MACINA LYCAN je vhodný spoločník. Zdvih 125 mm je univerzálny pre väčšinu výjazdov a celkové schopnosti v teréne zvyšujú aj pluskové plášte. Nájdete na ňom motor Bosch, batériu s kapacitou 500 Wh, vzduchové pruženie od značky FOX a špecifickú sadu pre elektrobicykle, SRAM EX1 8.MACINA LYCAN 275 10 SI – CX5P (3 699 €)


Rovnaké vlastnosti, ale v dostupnejšom kabáte, ponúka LYCAN 275, kde nájdete rovnaký motor aj kapacitu batérie. Pruženie dodal RockShox – vidlica Recon RL spoluprauje s tlmičom Monarch RL a na poste pohonu pracuje Shimano Deore.E-Hardtail


Univerzálne modely vhodné pre ľahší terén a začiatočníkov.

MACINA FOGO 273 10 SI – CX5P (3 199 €)


Či už máte v pláne „pohodový“ výjazd alebo chuť vyskúšať terén, bicykle MACINA zvládnu oboje. Navyše, pluskové kolesá poskytnú potrebnú trakciu aj v nepriaznivých podmienkach a výrazne zvyšujú komfort jazdy v teréne. Okrem toho vám pomôže aj teleskopická sedlovka pre čo najbezpečnejší zjazd. Semi-integrovaná batéria má kapacitu 500 Wh, motor Bosch poskytne podporu až 250W – samozrejme, všetko je možné regulovať a prispôsobiť potrebám.MACINA ACTION 292 9 SI-CX41 (2 499 €)


Tento dostupný model je vybavený motorom Bosch a batériou o kapacite 400 Wh, o komfort sa stará vidlica Suntour XCR 32.E-Treking


Ideálne na asfaltové cesty, spevnené a tiež do ľahšieho terénu.

MACINA CROSS 9 CL – A4P2A (2 099 €)


Každý detail je navrhnutý pre elektrobicykle a optimalizovaný s elektropohonom Bosch. Oceníte najmä spracovanie hliníkového rámu a vysoký komfort spojený s vhodnou geometriou pre začiatočníkov. Nechýba vnútorné vedenie bowdenov pre elegantný vzhľad – bicykel ideálny do mesta, na dochádzanie do práce a výlety po okolí.MACINA JOY 9 A3 CL-A3PA2 (MOC 2 099 €)


Je to elektrobicykel v prevedení rámu s nízkym nástupom a 28" kolesami. O pohon sa stará úsporný motor Bosch Active Line a 300 Wh batéria. Bickel ponúka 9 prevodov a hydraulické kotúčové brzdy. Ideálny spoločník pre dámy do mesta a na víkendové výlety po spevnených cestách.E-Cestné


Špeciálne navrhnuté modely pre cestnú cyklistiku a športové výjazdy.

MACINA FLITE 11 PT – CX5P (MOC 3 499 €)


Elegantný elektrobicykel ponúka aerodynamické ráfiky, hydraulické brzdy, displej Bosh Purion a mnoho ďalšieho – navyše, batéria je integrovaná do rámu a zachováva si čistý a elegantný vzhľad. Predná vidlica Headshock má zdvih 40 mm, takže sa môžete vydať aj na šotolinové cesty v štýle gravel.E-Mestské


Elektrobicykle vhodné do mesta s možnosťou pohodlnej manipulácie.

MACINA CLASSIC 8 A4 CL – A41 (MOC 2 399 €)


Séria mestských elektrobicyklov poháňaná jednotkou Bosch Active Line. Energiu poskytuje odnímateľná a uzamykateľná batéria Bosch PowerPack, vo výbave nechýba LCD displej Intuvia. Rám s novým dizajnom ponúka jednoduchšie nastupovanie a maximálne pohodlie počas jazdy a o bezúdržbový chod sa postará prevodovka v náboji Shimano Nexus.Všetky dostupné modely, detailné informácie a podrobné špecifikácie, nájdete na stránke slovenského zastúpenia značky KTM.
flash_on
Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v sekcii Elektrobicykle v skratke.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Video: Dobrá výbava za rozumné peniaze - ebike CTM AREON XPERT play_arrow

Video: Dobrá výbava za rozumné peniaze - ebike CTM AREON XPERT

Jazdili sme elektrický ebike CTM, model AREON vyzeral dobre na papieri, potvrdilo sa to aj v teréne?
Video: Ako jazdí najlepší HT ebike? Kellys Tygon R90 play_arrow

Video: Ako jazdí najlepší HT ebike? Kellys Tygon R90

Top prevedenie ebiku s pevným rámom značky Kellys sme testovali, toto sú veci, ktorými vyniká. Pre koho to bude najlepšia alternatíva?
Predstavenie: Nový Cannondale Topstone 2022 - tak trochu iný gravel

Predstavenie: Nový Cannondale Topstone 2022 - tak trochu iný gravel

Model Topstone bol už vo svojej predchádzajúcej generácii pomerne atypickým zjavom vo svete gravelov. Nová generácia však posúva uzdu fantázií ešte o kúsok ďalej.
keyboard_arrow_up