Pozvánka: KE.CY Singletrack Camp 3 – Košice čaká ďalší pestrý víkend

Pozvánka: KE.CY Singletrack Camp 3 – Košice čaká ďalší pestrý víkend

thumb_up18thumb_down

redakcia 29.06.2018   Trail Kemp Horska Cyklistika Enduro Pozvanka Kosice

Ak ste ešte neboli na akcii o jazdení a stavaní singletrackov, nevadí. KE.CY - košické cyklotraily o.z. a Bike Park Červený Breh si pre vás pripravili už v poradí tretí KE.CY Singletrack Camp.

 

V termíne 7.-8.júla sa odohrá víkend plný tvorenia a jazdenia, počas ktorého sa pôjde aj do lesa. Cieľom organizátorov je ukázať všetkým účastníkom, že singletrack vie byť zábavný pre každého.Program:


  • Spoločná úprava vybraných častí Lesmiru (sobota).
  • V skupinách podľa výkonnosti jazdenie po lokálnych KE.CY singletrackoch (nedeľa).
  • Sobotná večerná zábava - jedlo, hudba, vatra, DJs, grill & chill.
  • Nočná bikovačka na singloch v prípade záujmu (sobota) – potrebné mať so sebou svetlo na bike a čelovku.
  • Počas celého víkendu bude zabezpečené čapované pivko, kofola a chutné jedlo.Stretnutie bude v sobotu o 9:00 na Červenom Brehu - tam prebehne registrácia, odovzdanie nových tričiek a krátka inštruktáž. V nedeľu sa začína o 10:00, rozdelenie do skupín a presun na KE.CY single.Registrácia:


Prvých 40 registrovaných trailbuilderov dostane ďalšie tričko zdarma. Preto neváhajte a rýchlo pošlite email so svojim menom a veľkosťou trička na adresu: kecy.akcie@gmail.com. Registrovať sa je možné do 6.7.2018.

Dôležité upozornenie - všetci trailbuilderi mladší ako 18 rokov si musia vopred priniesť prehlásenie bikera, podpísané rodičom alebo zákonným zástupcom. Odkaz na tlačivo nájdete na tomto odkaze.Miesto konania:


Ústredným miestom celého víkendu bude chata v Bike Parku Červený Breh (adresa Žľaby 22, potom ďalej hore kopcom smer bývalý lyžiarsky svah - stará chata/čajovňa). Kto si prinesie stan, môže využiť možnosť stanovačky pri chate počas celého víkendu. Parkovanie bude možné len na spodnom parkovisku pod vlekom, ale kapacita parkoviska je obmedzená, preto organizátori vrelo odporúčajú nechať auto doma a prísť radšej pešo alebo ideálne na bicykli. Prístup autom až hore k chate je vyhradený výlučne pre organizátorov a stanujúcich.Všetky aktuálne informácie nájdete na facebookovej stránke akcie.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty ~ Vidlice a tlmiče ~ Odpružené vidlice)

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár