Pozvánka: BIKE ARÉNA ZLATNÍCKA DOLINA - otvorenie nových cyklochodníkov

Pozvánka: BIKE ARÉNA ZLATNÍCKA DOLINA - otvorenie nových cyklochodníkov

thumb_up12thumb_down

redakcia 05.07.2018   Horska Cyklistika Slovensko Novinky Pozvanka

Počas víkendu 7.- 8. 7. sa v rekreačnej oblasti Skalica-Zlatnícka dolina uskutoční oficiálne otvorenie BIKE ARÉNY ZLATNÍCKA DOLINA.

 

Na bikerov čaká 4 km XC okruh, ktorý sa skladá zo štyroch na seba nadväzujúcich trailov (SNAKE TRAIL, AC/DC TRAIL, AVALANCHE TRAIL a CHALLENGE TRAIL). XC okruh v sebe skrýva množstvo technických pasáži, ktoré potešia nejedného bikera. Súčasťou BIKE ARÉNY ZLATNÍCKA DOLINA je aj 3 km zjazdový ALIGÁTOR TRAIL, ktorý sa vlní po hrebeni lesov Zlatníckej doliny.Záštitu nad projektom prijala najúspešnejšia slovenská pretekárka na horských bicyklov posledných rokov Janka Keseg Števková a farár, cyklista Jožko Švercel, ktorý zároveň v sobotu 7. 7. 2018 BIKE ARÉNU oficiálne otvorí.

Program oficiálneho otvorenia:


Sobota 7. 7. 2018

  • 10:00 – 10:30 hod. - príchod, kávička, ranný pokec, nastavenie bicyklov...
  • 10:30 –11:00 hod. - slávnostné otvorenie BIKE ARÉNY ZLATNÍCKA DOLINA
  • 11:00 – 12:00 hod. - oficiálne predstavenie trailov (spoločná jazda)
  • 12:00 – 18:00 hod. -individuálne jazdenie + testovacie jazdy na bicykloch Cannondale
  • 18:00 hod. - ukončenie testovacích jázd

Nedeľa 8.7.2018

  • 9:00 – 10:00 hod. - oficiálne predstavenie trailov (spoločná jazda)
  • 10:00 – 15:00 hod. - individuálne jazdenie + testovacie jazdy na bicykloch Cannondale
  • 15:00 hod. - ukončenie testovacích jázd
Počas soboty a nedele je pre všetkých pripravený zaujímavý program. Tešiť sa môžete na testovanie bicyklov americkej značky Cannondale. Občerstviť sa budete môcť pivom, talianskou kávou či domácimi limonádami. O pitný režim počas testovacích jázd sa postará slovenský výrobca športovej a doplnkovej výživy - firma Kompava. K dispozícii bude aj ich predajný stánok, kde si bude možné zakúpiť rôzne produkty, vhodné nielen pre cyklistov.

Na pamiatku si môžete odniesť originálne tričká s motívmi BIKE ARÉNY ZLATNÍCKA DOLINA. Pár desiatok metrov od centra BIKE ARÉNY ZLATNÍCKA DOLINA je situované prírodné kúpalisko s tromi bazénmi, ktoré môžete medzi jazdami navštíviť. Bicykle vám organizátori počas návštevy kúpaliska postrážia. Na obed si môžete zájsť do štýlovej Skalickej koliby (20 m od centra BIKE ARÉNY) alebo na grilované špeciality na chatu Amor.Ak by ste si chceli zabehať alebo prejsť sa v štýle NORDIC WALKING je pre vás k dispozícii značená 8 km asfaltová trasa (značenie po 0,5 km), ktorá je súčasťou BIKE ARÉNY. Ak by vám jazdenie na nových trailoch nestačilo, tak si môžete odskočiť cez kopec k našim susedom na Moravu a zajazdiť si na trailoch a pumptracku TRAIL OF LIFE na Lučine (5 km zo Zlatníckej doliny). Viac info o projekte nájdete na stránke BIKE ARÉNA ZLATNÍCKA DOLINA.
 

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty ~ Kľuky a prevodníky ~ MTB ~ 2-prevodník)

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár