Zdroj: Kralovske Bajkobranie

Pozvánka: Nefalšované enduro BajkoBranie už budúci týždeň na Spiši

Ak ťa už prestali baviť šotolinové maratóny, davy premotivovaných pretekárov, tlačiacich sa po štarte na čelo skupiny, alebo nezáživné pasáže, ktoré sú akoby za trest, môžeš to zmeniť celkom ľahko. Príď 3.-5.8.2018 na Spiš (Branisko)!

Srdečne ťa týmto pozývame na prejazd Kráľovskými cyklotrasami, najkrajšími trailovými časťami, ktoré poznáš z minulých ročníkov dlhej trate Kráľovského maratónu, na Kráľovské BajkoBranie.Čaká na teba rozprávkové prostredie okolia Smrekovice a ešte neuveriteľnejšie traily, s láskou vykopané zanietenými bikermi. Aby toho nebolo málo, zmenila sa aj forma akcie: namiesto klasického maratónu sa priprav na pohodové výšľapy podľa vlastnej chuti a rovnako tak, síce merané, ale o to podmanivejšie rýchlostné skúšky. Atmosféru zabezpečí okruh rovnako naladených ľudí. Pokojne zober so sebou aj celú rodinku. Zatiaľ čo ty budeš bojovať o najlepšiu stopu s medveďou rodinkou, tvoji blízki si môžu nazbierať hríby a lesné ovocie. Každý si určite príde na svoje.V piatok sa prídeš ubytovať alebo budeš cestovať až v sobotu ráno. Sobota je vyhradená pre pôžitkárov, nehľadajúcich meranie si svojho výkonu. Povozíš sa do sýtosti a večer to dokončíš pri pive a jedle. V nedeľu neoľutuješ, že si si deň predtým prešiel trať, a ukážeš najmä sebe, prečo sa cítiš byť nefalšovaným „mautin bikerom“! Toto je to, čo chceš. Prihlás sa na nedeľné „enduro“ cez Facebook na tomto odkaze. Rovnako si môžeš pozrieť aj video z minulého ročníka 2015.Program:

 • Piatok 3.8.2018
  Individuálny príjazd na základňu Kráľovského BajkoBrania – Motorest Branisko, kde je k dispozícii stravovanie a ubytovanie v ich priestoroch a taktiež možnosť kempovania a stanovania.

 • Sobota 4.8.2018
  o 09:00
  Bikovanie najkrajšími Kráľovskými cyklotrasami so sprievodcom v troch náročnostiach:
  • 20 km/700 m – vhodné pre začiatočníkov a deti v sprievode rodiča
  • 40 km/1 400 m – trať Kráľovského endura
  • 60 km/2 000 m – všetky najkrajšie úseky Kráľovského endura a Kráľovského maratónu
  o 18:00
  Večerná párty plná cyklistických zážitkov, chutného jedla a čapovaného piva.

 • Nedeľa 5.8.2018
  o 09:00
  Merané bikovanie Kráľovským endurom v štyroch kategóriách:
  • 1. hardtail muži/ženy
  • 2. full =<120 mm muži/ženy
  • 3. full >120 mm muži/ženy
  • 4. deti v sprievode rodiča

Doporučujme full-face prilbu, chrániče kolien, lakťov a chrbtice. Ďalšie informácie nájdete na tomto odkaze.Je nám jasné, že neveríš všetkému, čo je napísané. Nuž teda, pozri sa na ešte horúce fotky z prípravy trate v galérii, alebo minuloročné zábery, na ktorých dozaista nechýba pravý duch horskej cyklistiky.

[Foto na úvode: Kralovske Bajkobranie]

report_problem Našiel si v texte chybu?

Kráľovské BajkoBranie

calendar_today 04.08.2018 - 05.08.2018
label MTB - Enduro
place Branisko (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up16thumb_down comments 2 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Prečo som v zime vymenil enduro za hardtail?

Prečo som v zime vymenil enduro za hardtail?

Zimné obdobie je oproti letnej sezóne pre väčšinu bikerov nočná mora. Jazdenie, ktoré je spojené s hodinami údržby a čistenia bicykla, si určite už vyskúšal takmer každý.
Test: Mondraker Superfoxy Carbon R 2021 – superenduro po španielsky

Test: Mondraker Superfoxy Carbon R 2021 – superenduro po španielsky

Pred pár rokmi bola spoločnosť Mondraker jednou z tých, ktorá posúvala hranice modernej geometrie na poli enduro a all-mountain bicyklov.
Horské elektro modely Rock Machine v roku 2020 PR článok

Horské elektro modely Rock Machine v roku 2020

Jednou z početnejších ponúk elektrobicyklov je katalóg Rock Machine. Ten ukrýva niekoľko desiatok modelov od uvoľnenejšieho jazdenia až k pravému enduru. A samozrejme nechýbajú ani dámske kúsky.
keyboard_arrow_up