Zdroj: Kralovske Bajkobranie

Pozvánka: Nefalšované enduro BajkoBranie už budúci týždeň na Spiši

Ak ťa už prestali baviť šotolinové maratóny, davy premotivovaných pretekárov, tlačiacich sa po štarte na čelo skupiny, alebo nezáživné pasáže, ktoré sú akoby za trest, môžeš to zmeniť celkom ľahko. Príď 3.-5.8.2018 na Spiš (Branisko)!

Srdečne ťa týmto pozývame na prejazd Kráľovskými cyklotrasami, najkrajšími trailovými časťami, ktoré poznáš z minulých ročníkov dlhej trate Kráľovského maratónu, na Kráľovské BajkoBranie.Čaká na teba rozprávkové prostredie okolia Smrekovice a ešte neuveriteľnejšie traily, s láskou vykopané zanietenými bikermi. Aby toho nebolo málo, zmenila sa aj forma akcie: namiesto klasického maratónu sa priprav na pohodové výšľapy podľa vlastnej chuti a rovnako tak, síce merané, ale o to podmanivejšie rýchlostné skúšky. Atmosféru zabezpečí okruh rovnako naladených ľudí. Pokojne zober so sebou aj celú rodinku. Zatiaľ čo ty budeš bojovať o najlepšiu stopu s medveďou rodinkou, tvoji blízki si môžu nazbierať hríby a lesné ovocie. Každý si určite príde na svoje.V piatok sa prídeš ubytovať alebo budeš cestovať až v sobotu ráno. Sobota je vyhradená pre pôžitkárov, nehľadajúcich meranie si svojho výkonu. Povozíš sa do sýtosti a večer to dokončíš pri pive a jedle. V nedeľu neoľutuješ, že si si deň predtým prešiel trať, a ukážeš najmä sebe, prečo sa cítiš byť nefalšovaným „mautin bikerom“! Toto je to, čo chceš. Prihlás sa na nedeľné „enduro“ cez Facebook na tomto odkaze. Rovnako si môžeš pozrieť aj video z minulého ročníka 2015.Program:

 • Piatok 3.8.2018
  Individuálny príjazd na základňu Kráľovského BajkoBrania – Motorest Branisko, kde je k dispozícii stravovanie a ubytovanie v ich priestoroch a taktiež možnosť kempovania a stanovania.

 • Sobota 4.8.2018
  o 09:00
  Bikovanie najkrajšími Kráľovskými cyklotrasami so sprievodcom v troch náročnostiach:
  • 20 km/700 m – vhodné pre začiatočníkov a deti v sprievode rodiča
  • 40 km/1 400 m – trať Kráľovského endura
  • 60 km/2 000 m – všetky najkrajšie úseky Kráľovského endura a Kráľovského maratónu
  o 18:00
  Večerná párty plná cyklistických zážitkov, chutného jedla a čapovaného piva.

 • Nedeľa 5.8.2018
  o 09:00
  Merané bikovanie Kráľovským endurom v štyroch kategóriách:
  • 1. hardtail muži/ženy
  • 2. full =<120 mm muži/ženy
  • 3. full >120 mm muži/ženy
  • 4. deti v sprievode rodiča

Doporučujme full-face prilbu, chrániče kolien, lakťov a chrbtice. Ďalšie informácie nájdete na tomto odkaze.Je nám jasné, že neveríš všetkému, čo je napísané. Nuž teda, pozri sa na ešte horúce fotky z prípravy trate v galérii, alebo minuloročné zábery, na ktorých dozaista nechýba pravý duch horskej cyklistiky.

[Foto na úvode: Kralovske Bajkobranie]

report_problem Našiel si v texte chybu?

Kráľovské BajkoBranie

calendar_today 04.08.2018 - 05.08.2018
label MTB - Enduro
place Branisko (Slovensko)

redakcia 
Páči sa ti tento článok? thumb_up16thumb_down comments 2 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

ORBEA - novinky zo španielskych hôr pre sezónu 2022

ORBEA - novinky zo španielskych hôr pre sezónu 2022

Videli ste už novú MTB kolekciu značky Orbea? V ponuke nájdete ľahké a zábavné „HT-čka” ako aj nadupané a ostré „full-y”. Poďme sa teda pozrieť, čo nám Španieli pre tento rok pripravili. Vamos!
Pozvánka: MTBIKER Hornonitrianska Enduro Séria - 2. kolo hostí Partizánske

Pozvánka: MTBIKER Hornonitrianska Enduro Séria - 2. kolo hostí Partizánske

Neubehol ani mesiac od úspešného prvého kola v Drozdove a už nám klope na dvere ďalší termín pretekov. Tie sa budú konať na spriatelených a "starých" známych Baťových trailoch v Partizánskom, kde "klopky" sú riadne “šejpnuté” a hlina pekne drží.
Pozvánka: MTBIKER Hornonitrianska Enduro séria - príďte si zajazdiť

Pozvánka: MTBIKER Hornonitrianska Enduro séria - príďte si zajazdiť

Sezóna sa nám pomaly ale isto rozbieha a to znamená aj prvé tohtoročné preteky. Medzi ne patrí aj prvýkrát nami podporovaná MTBIKER Hornonitrianska Enduro séria.
keyboard_arrow_up