Pozvánka: August plný cyklistických akcií

Pozvánka: August plný cyklistických akcií

Druhý letný mesiac sa ani tento rok nezaobíde bez kvalitných akcií, na ktorých by ste určite nemali chýbať.

Tí, ktorí sa už stihli po letnej dovolenke aklimatizovať späť na domáce prostredie, si zaiste radi pomerajú svoje zregenerované sily s ostatnými. Ak nie, máme pre vás aj menej náročné akcie.

Donovalský Drapák, 4.8.2018


Dvojité množstvo radosti poskytne tento rok Drapák s variantami behu a horskej cyklistiky. Dve trate pre dospelých 25 km a 50 km sú obohatené kategóriou a samostatnou traťou pre najmenších. Tých čakajú 4 dĺžky rozdelené podľa vekových kategórii: 500 m, 3, 4 a 6 km. Ďalšie informácie o pretekoch nájdete na tomto odkaze.

Kráľovské BajkoBranie, 4.-5.8.2018


Jedna z mála akcií, pri ktorých si oddýchnete a zároveň ukážete svoje schopnosti jazdy v lesnom teréne. Krásna príroda v okolí Braniska, prívetiví ľudia a dobré jedlo len doplnia neopakovateľný zážitok. Všetky potrebné informácie nájdete na tomto odkaze.ŠKODA Horal MTB maratón, 11.8.2018


Neopakovateľná atmosféra jedného z najstarších horských maratónov na Slovensku. Jazdci si môžu vybrať až z 5 tratí: legendy Krejzi (134 km), Lejzi (78 km), Senzi (43 km), Ízi (28 km) a Dejzi (17 km). Zároveň sa jedná o 5. kolo série ŠKODA BIKE OPEN TOUR a 6. kolo Slovak XCM Tour. Kompletné propozície nájdete na tomto odkaze.Vysočina Arena Tour České spořitelny, 11.-12.8.2018


Ako často sa vám podarí zajazdiť si na miestach, na ktorých sa preháňali jazdci svetového pohára a majstrovstiev sveta v crosscountri? Asi nie často. Preto máte jedinečnú príležitosť zúčastniť sa takejto akcie u našich západných susedov v Českej republike. Viac informácií nájdete na tomto odkaze.Slovenské Pyreneje, 18.8.2018


Zaujímavé podujatie sa koná v Kláštori pod Znievom v polovici augusta. Súčasné prepojenie SP v cestnej cyklistike a neregistrovaných pretekárov doplnené 3 traťami v závislosti od vekovej kategórie - 51, 102 a 152 km, ponúkne jazdcom výbornú príležitosť pomerať sa s ostatnými súpermi. Pre viac informácií kliknite na tento odkaz.

BIKE ATTACK, 23.8.2018


Už piatykrát v tomto roku sa nadšenci cestnej cyklistiky stretnú na jedinom slovenskom okruhu - SLOVAKIA RING-u, aby spolu prežili jedinečný deň. 10 kôl po tejto profesionálnej trati preverí výkonnosť každého. Ak máte záujem, kliknite na tento odkaz.Novodubnický maratón, 25.8.2018


Už 24. ročník týchto pretekov sa koná posledný augustový víkend. Na výber máte z 5 tratí: 9, 16, 41, 73 km a pre najodvážnejších 100 km dlhá trať. Zároveň pribudla nová, e-bike kategória. Kompletné informácie nájdete na tomto odkaze.

FOX Enduro Race Malá Morávka, 25.-26.8.2018


Populárne trate enduro pretekov lákajú svojimi technicky náročnými traťami množstvo jazdcov. Ak sa cítite aj vy podujať sa na tomto zápolení v Českej republike, neváhajte a registrujte sa. Viac informácií nájdete na tomto odkaze.17. Národný zraz cykloturistov, 31.8. – 2.9.2018


Niekoľkodňové podujatie určené pre širokú verejnosť, najmä však pre tých, ktorí si radi vychutnajú okolité prostredie v sedle bicykla. Krásy Horehronia zakúsite hneď niekoľko dní po sebe, v okruhu príjemných ľudí. Neváhajte a nezmeškajte danú akciu. Pre viac informácií kliknite na tento odkaz.

Jedná len o malú ochutnávku z množstva podujatí, ktoré prinesie mesiac august a počas ktorého sa definitívne rozlúčime s letnými prázdninami. V skutočnosti je kalendár nabitý mnohými ďalšími zaujímavými akciami a ich kompletný zoznam nájdete na stránke MTBIKER kalendár.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up7thumb_down comments 4 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: September je tu - sezóna sa nekončí

Pozvánka: September je tu - sezóna sa nekončí

V septembri v nás ešte doznievajú zážitky z dovoleniek, ale zároveň nás už čakajú pracovné aj školské povinnosti. Aby ten koniec leta nebol až taký náročný, pripravili sme prehľad cyklistických akcií, na ktorých sa môžete zúčastniť či už ako pretekári alebo ako diváci.
Pozvánka: Mesiac júl v pretekárskom tempe

Pozvánka: Mesiac júl v pretekárskom tempe

Po mesiacoch individuálnych tréningov si všetci s veľkou chuťou užijeme tohtoročné leto. Či už ako pretekári, alebo diváci.
Pozvánka: Kaktus Bike Bratislavský MTB Maratón - Majstrovstvá SR XCM

Pozvánka: Kaktus Bike Bratislavský MTB Maratón - Majstrovstvá SR XCM

Zakončenie sezóny s príchuťou majstráku, aj o tom bude maratón so štartom v našom hlavnom meste. Po ročnej prestávke sa vracia Kaktus Bike Bratislavský MTB Maratón.
keyboard_arrow_up