Všetci na bajk - aplikácia, ktorá vás v lete prinúti sadnúť na bicykel

Všetci na bajk - aplikácia, ktorá vás v lete prinúti sadnúť na bicykel

PR článok 14.08.2018   Jazdenie Vyjazd Horska Cyklistika Sutaz Sutaz Bicykel

Tohtoročná cyklosezóna je v plnom prúde a cyklisti sa ešte stále môžu zapojiť do tretieho ročníka súťaže Všetci na bajk.

 

Neobvyklá letná súťaž ovládaná pomocou aplikácie, ktorá motivuje športovať a spoznávať zaujímavé miesta – využívať voľný čas zážitkovo. Usilovných cyklistov na konci leta odmení bicyklami a inými lákavými cenami.Aplikácia pre Androidy aj Iphony obsahuje zaujímavé miesta pre cyklistov. Na súťažiacich čakajú pekné vyhliadky, rozhľadne, hrady, kaštiele či technické pamiatky na západnom Slovensku. Po Bratislavskom a Trnavskom kraji, totiž pribudol tento rok aj Trenčiansky a Nitriansky. Spoznať sa tak dá viac ako 700 miest, ktoré môžete začať objavovať.

Známe aj menej známe miesta


V aplikácii určite nechýbajú známe miesta pre cyklistov ako Čachtický hrad, drevený most v Kolárove, či Biely Kríž nad Bratislavou. Ale vedeli ste napríklad, kde sa nachádza rozhľadňa Tlstá hora alebo kde u nás nájdete Šikmú vežu? Pomocou aplikácie objavíte pekné miesta, cyklotrasy, vyhliadky, užitočné lokálne servisy či bufety, ktoré stoja za to. A preto sa oplatí sadnúť na bicykel.Súťaž pre každého


Súťaž je určená pre jednotlivcov, ako aj rodiny s deťmi. Cieľom je jednoducho bicyklovať, navštevovať zaujímavé miesta a zbierať za ne body. Ak ste sa rozhodli do súťaže zapojiť, je potrebná registrácia a uhradenie štartovného. Súťažiaci tak získajú štartovací balíček s hodnotnými predmetmi a darčekmi. Potom už príde na rad zábava, bicyklovanie a zbieranie bodov. Aplikácia však funguje aj na úplne bezplatnej báze, ako inšpirácia na letné cyklovýlety.

Súťaž trvá do 16. 9. 2018. Ceny budú odovzdané na septembrovom celodennom cyklo podujatí Na bajku do mesta, ktoré sa uskutoční v Bratislave 22. 9. 2018. Na spoznávanie a bikovanie tak zostáva stále ešte dosť času.Viac informácií nájdete na stránke vsetcinabajk.sk alebo na facebooku.

Podobné články