Pozvánka: Vrchárska koruna Trenčianska - staň sa držiteľom koruny

Pozvánka: Vrchárska koruna Trenčianska - staň sa držiteľom koruny

71 komentár

redakcia 27.08.2018 9 fotografií   Horska Cyklistika Slovensko Beh Povazsko Strazovsky Pohar Pozvanka Trening Sutaz Bicykel

Si nadšenec cyklistiky, behu, či turistiky a rád objavuješ nové miesta? Ak navyše obľubuješ stúpania, kopce a krásne výhľady, tak presne pre teba je určená akcia Vrchárska koruna Trenčianska.

 

Aby si sa mohol stať držiteľom Koruny, je potrebné zdolať 20 vopred vybraných vrcholov Trenčianskeho kraja. Čas máš ešte do 30.11.2018. Spolu tak našliapeš do kopca 192 km a nastúpaš cez 8 000 m, čo už je poriadna výzva . Súťažiť môžeš v kategórií bike alebo run, respektíve walk.V akom poradí zdoláš tieto kopce je len a len na tebe. Podstatné je, aby si sa na vrchole každého z nich odfotil, zaregistroval sa na stránke vkt-bike.sk a svoju selfie nahral na svoj vytvorený profil. Každý, kto zdolá túto výzvu, súťaží o hodnotné ceny a získava účastnícku kartu so zľavami u partnerov podujatia.Cieľom tohto projektu je propagácia cyklistických a turistických krás Trenčianskeho kraja, a tak sa organizátori snažili vybrať to najkrajšie a najpútavejšie z tohto regiónu, aby nastúpané metre neboli pôžitkom len pre telo, ale aj pre dušu.Na stránke nájdete krásne prehľadný zoznam spolu s mapou, ktorá vám zjednoduší plánovanie vašich trás. Rozloženie je naozaj pestré: najsevernejším vrcholom a zároveň aj tým najvyšším tohtoročnej VKT je Malý Javorník na slovensko-českých hraniciach neďaleko Lysej pod Makytou, zatiaľ čo najjužnejším bodom je Michalov vrch pri Partizánskom. Západ zase predstavuje výstup na hrad Branč neďaleko Senice a východný bod Chata pod Končitou pri Oslanoch.Pri plánovaní vám pomôžu aj údaje o jednotlivých vrcholoch: pri každom z nich nájdete informácie o nadmorskej výške, v akej sa nachádza, dĺžku stúpania, výškový profil trasy, odporúčané miesto štartu a krátky popis s fotogalériou a mapou.

Takže hor sa spoznávať Slovensko a keď už v týchto končinách budete, nezabudnite navštíviť naše MTBIKER centrum .

Viac informácií o podujatí, podmienkach a registrácií nájdete na stránke vkt-bike.sk.

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Vrchárska koruna Trenčianska NONSTOP

14.08.2018 - 19.08.2018
Ostatné
Kálnica (Slovensko)

Propozície, Pozvánka

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty ~ Sedlá)

Komentáre

desertfremen 28.08.2018 (10:54)

0


Dá sa urobiť aj "Bratislavská Koruna? " hehe

 
Pridaj komentár