Pozvánka: Vrchárska koruna Trenčianska - staň sa držiteľom koruny

Pozvánka: Vrchárska koruna Trenčianska - staň sa držiteľom koruny

Si nadšenec cyklistiky, behu, či turistiky a rád objavuješ nové miesta? Ak navyše obľubuješ stúpania, kopce a krásne výhľady, tak presne pre teba je určená akcia Vrchárska koruna Trenčianska.

Aby si sa mohol stať držiteľom Koruny, je potrebné zdolať 20 vopred vybraných vrcholov Trenčianskeho kraja. Čas máš ešte do 30.11.2018. Spolu tak našliapeš do kopca 192 km a nastúpaš cez 8 000 m, čo už je poriadna výzva . Súťažiť môžeš v kategórií bike alebo run, respektíve walk.V akom poradí zdoláš tieto kopce je len a len na tebe. Podstatné je, aby si sa na vrchole každého z nich odfotil, zaregistroval sa na stránke vkt-bike.sk a svoju selfie nahral na svoj vytvorený profil. Každý, kto zdolá túto výzvu, súťaží o hodnotné ceny a získava účastnícku kartu so zľavami u partnerov podujatia.Cieľom tohto projektu je propagácia cyklistických a turistických krás Trenčianskeho kraja, a tak sa organizátori snažili vybrať to najkrajšie a najpútavejšie z tohto regiónu, aby nastúpané metre neboli pôžitkom len pre telo, ale aj pre dušu.Na stránke nájdete krásne prehľadný zoznam spolu s mapou, ktorá vám zjednoduší plánovanie vašich trás. Rozloženie je naozaj pestré: najsevernejším vrcholom a zároveň aj tým najvyšším tohtoročnej VKT je Malý Javorník na slovensko-českých hraniciach neďaleko Lysej pod Makytou, zatiaľ čo najjužnejším bodom je Michalov vrch pri Partizánskom. Západ zase predstavuje výstup na hrad Branč neďaleko Senice a východný bod Chata pod Končitou pri Oslanoch.Pri plánovaní vám pomôžu aj údaje o jednotlivých vrcholoch: pri každom z nich nájdete informácie o nadmorskej výške, v akej sa nachádza, dĺžku stúpania, výškový profil trasy, odporúčané miesto štartu a krátky popis s fotogalériou a mapou.

Takže hor sa spoznávať Slovensko a keď už v týchto končinách budete, nezabudnite navštíviť naše MTBIKER centrum .

Viac informácií o podujatí, podmienkach a registrácií nájdete na stránke vkt-bike.sk.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Vrchárska koruna Trenčianska NONSTOP

calendar_today 14.08.2018 - 19.08.2018
label Ostatné
place Kálnica (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up7thumb_down comments 1 komentár report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: Kaktus Bike Stupava Trophy MTB & RUN - perfektné zakončenie leta

Pozvánka: Kaktus Bike Stupava Trophy MTB & RUN - perfektné zakončenie leta

Už tradičné 2-dňové cyklisticko-bežecké podujatie sa uskutoční 28. a 29. augusta v blízkosti Bratislavy.
Pozvánka: Časovka do vrchu Zlatá Idka - Kojšovská Hoľa - pre vrchárov aj výletníkov

Pozvánka: Časovka do vrchu Zlatá Idka - Kojšovská Hoľa - pre vrchárov aj výletníkov

Oslávte aj vy 5. narodeniny tejto časovky a poďte si „zamakať" do pekného horského prostredia - či už po vlastných alebo na bicykli.
Pozvánka: MTB maratón Beregy Borody – malé preteky s veľkou myšlienkou

Pozvánka: MTB maratón Beregy Borody – malé preteky s veľkou myšlienkou

Viete si predstaviť jarnú klasiku Okolo Flámska v slovenskom podaní, v lete a na MTB? Organizátori tejto akcie to vedia. Inšpiráciu pre vznik maratónu našli práve v pretekoch, na ktoré sa môžeme my, bežní smrteľníci, akurát tak pozerať.
keyboard_arrow_up