Rád jazdíš, sleduješ dianie v cyklistike a píšeš? Potom je tu MTBIKER_CZ

Rád jazdíš, sleduješ dianie v cyklistike a píšeš? Potom je tu MTBIKER_CZ

Neváhaj spojiť príjemné s užitočným a možno sa neskôr práca stane aj tvojím koníčkom.

Cyklistika v súčasnosti ponúka veľa možností – niekoho bavia XC a maratóny, niekto dáva prednosť disciplíne enduro, iný nemusí ani jedno a loví najkrajšie traily po okolí, alebo ide s partiou na cestný švih. To je aj dôvod, prečo vznikol MTBIKER na Slovensku - aby spájal cyklistov bez ohľadu na štýl. Netreba všetko zbytočne škatuľkovať, ale užívať si podobu, ktorá ťa najviac baví a podeliť sa o svoje zážitky s ostatnými. Teraz máš príležitosť zapojiť sa do nového projektu s názvom MTBIKER_CZ.

Tým hlavným je, aby ťa cyklistika bavila a úplne ideálne, ak sa jej aktívne venuješ - to ale vôbec neznamená, že musíš byť hobby jazdec čo atakuje „bedne“. Len sa ti bude oveľa lepšie tvoriť originálny obsah, ktorý je naším hlavným cieľom. O čo ide?

Reporty z akcií


Dobrý report je v prvom rade o zážitkoch a tie nájdeš v rôznych častiach štartového poľa. Či už sa bavíme o XC/maratóch, enduro akciách, alebo cestnej cyklistike. Ideálne je priniesť vlastný pohľad a priblížiť dianie svojimi očami. Možno ťa to nakoniec namotivuje podať čo najlepší výkon a postupne sa zlepšovať .

Testy


Rovnako pri testoch vieš veľmi dobre využiť svoj pohľad na vec a svoje skúsenosti. Práve vďaka nim dokážes danú vec rozumne posúdiť a vyjadriť názor.

Tipy na výlet/zážitky


Máš zaujímavú lokalitu, obľúbený okruh, alebo trail, o ktorý sa chceš podeliť? Alebo niečo z dovolenky v zahraničí? Všetko sú to ideálne námety, ktoré poslúžia ostatným ako inšpirácia a zároveň ako originálny obsah pre nás.

Rôzne témy


Baví ťa technika, servis, alebo tréning? Prípadne rád skúmaš novinky, nové materiály a sleduješ, čo sa deje? Pod tým všetkým sa skrýva množstvo námetov a je len na tebe, ktorý si vyberieš. Opäť sa cení vlastný pohľad na vec a prehľad v tom, čomu sa chceš venovať.

Video tvorba


Ak dávaš prednosť video tvorbe, aj tu je cesta. Vôbec netreba vedieť strihať, alebo spracovávať videá...dôležitý je obsah a forma, ktorou sa budeš prezentovať. Viac sa dozvieš aj na našom YouTube kanáli MTBIKER.

Navyše nejde len o samotné články, pretože dnes už sú možnosti oveľa širšie vďaka sociálnym sieťam. Aj pre ne sa dá vytvárať kvalitný a originálny obsah, na ktorý rovnako kladieme dôraz. Pozri napríklad náš oficiálny Instagram.A kde na to vziať čas?


Máš možno záujem niečo napísať, ale nemáš veľa času a netušíš koľko vlastne zvládneš? To vôbec nevadí, stačí ak pošleš aj jeden článok za mesiac. Samozrejme viac vždy poteší, ale nejde nám primárne o kvantitu. Kľudne sa tomu môžeš venovať popri práci, alebo škole, keď budeš mať chuť.

Čo za to?


Odmenou za tvoj čas môže byť štartovné na vybrané akcie, kupón na nákup v MTBIKER shope, alebo zaujímavý produkt do testu. Rovnako možnosť prezentovať svoje názory ostatným a zúčastniť sa na vytváraní komunity. Ak uvidíš, že ťa to baví a chceš skúsiť viac, je možné prejsť neskôr na part-time – viac sa dozvieš aj v našej sekcii kariéra.

Ak ťa niečo z toho zaujalo a chcel by si to skúsiť tak, neváhaj a daj nám vedieť na slavo.tomik@mtbiker.sk.

PS:


Jednou z podmienok spolupráce je aj ovládanie českej gramatiky a štylistiky.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up21thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Reportáž: Bahenný kúpeľ pre Kráľa Šumavy

Reportáž: Bahenný kúpeľ pre Kráľa Šumavy

Príbeh o kúpaní na konci leta, pleťovej maske, sirupe zo žabieho slizu, výbere lepšej stopy a iných zaujímavostiach :D.
Test: Montážny stojan Super B TB-WS30 - servis na vysokej úrovni

Test: Montážny stojan Super B TB-WS30 - servis na vysokej úrovni

Ponúka výrobca Super B stabilný a dobre prevedený stojan, do ktorého sa oplatí zainvestovať?
Test: Rukavice Roeckl BI-FUSION® – nová dimenzia pohodlia pre cyklistov?

Test: Rukavice Roeckl BI-FUSION® – nová dimenzia pohodlia pre cyklistov?

Zaslúži si aj hobby cyklistika špičkové rukavice s najnovšími technológiami? V čom je iná technológia BI-FUSION® od bežných gélových rukavíc?
keyboard_arrow_up