Rád jazdíš, sleduješ dianie v cyklistike a píšeš? Potom je tu MTBIKER_CZ

Rád jazdíš, sleduješ dianie v cyklistike a píšeš? Potom je tu MTBIKER_CZ

21

redakcia 02.09.2018   Horska Cyklistika Ceska Republika Test Reportaz Cestna Cyklistika Relax Kariera Akcie Mtbiker.sk Tim

Neváhaj spojiť príjemné s užitočným a možno sa neskôr práca stane aj tvojím koníčkom.

 

Cyklistika v súčasnosti ponúka veľa možností – niekoho bavia XC a maratóny, niekto dáva prednosť disciplíne enduro, iný nemusí ani jedno a loví najkrajšie traily po okolí, alebo ide s partiou na cestný švih. To je aj dôvod, prečo vznikol MTBIKER na Slovensku - aby spájal cyklistov bez ohľadu na štýl. Netreba všetko zbytočne škatuľkovať, ale užívať si podobu, ktorá ťa najviac baví a podeliť sa o svoje zážitky s ostatnými. Teraz máš príležitosť zapojiť sa do nového projektu s názvom MTBIKER_CZ.

Tým hlavným je, aby ťa cyklistika bavila a úplne ideálne, ak sa jej aktívne venuješ - to ale vôbec neznamená, že musíš byť hobby jazdec čo atakuje „bedne“. Len sa ti bude oveľa lepšie tvoriť originálny obsah, ktorý je naším hlavným cieľom. O čo ide?

Reporty z akcií


Dobrý report je v prvom rade o zážitkoch a tie nájdeš v rôznych častiach štartového poľa. Či už sa bavíme o XC/maratóch, enduro akciách, alebo cestnej cyklistike. Ideálne je priniesť vlastný pohľad a priblížiť dianie svojimi očami. Možno ťa to nakoniec namotivuje podať čo najlepší výkon a postupne sa zlepšovať .

Testy


Rovnako pri testoch vieš veľmi dobre využiť svoj pohľad na vec a svoje skúsenosti. Práve vďaka nim dokážes danú vec rozumne posúdiť a vyjadriť názor.

Tipy na výlet/zážitky


Máš zaujímavú lokalitu, obľúbený okruh, alebo trail, o ktorý sa chceš podeliť? Alebo niečo z dovolenky v zahraničí? Všetko sú to ideálne námety, ktoré poslúžia ostatným ako inšpirácia a zároveň ako originálny obsah pre nás.

Rôzne témy


Baví ťa technika, servis, alebo tréning? Prípadne rád skúmaš novinky, nové materiály a sleduješ, čo sa deje? Pod tým všetkým sa skrýva množstvo námetov a je len na tebe, ktorý si vyberieš. Opäť sa cení vlastný pohľad na vec a prehľad v tom, čomu sa chceš venovať.

Video tvorba


Ak dávaš prednosť video tvorbe, aj tu je cesta. Vôbec netreba vedieť strihať, alebo spracovávať videá...dôležitý je obsah a forma, ktorou sa budeš prezentovať. Viac sa dozvieš aj na našom YouTube kanáli MTBIKER.

Navyše nejde len o samotné články, pretože dnes už sú možnosti oveľa širšie vďaka sociálnym sieťam. Aj pre ne sa dá vytvárať kvalitný a originálny obsah, na ktorý rovnako kladieme dôraz. Pozri napríklad náš oficiálny Instagram.A kde na to vziať čas?


Máš možno záujem niečo napísať, ale nemáš veľa času a netušíš koľko vlastne zvládneš? To vôbec nevadí, stačí ak pošleš aj jeden článok za mesiac. Samozrejme viac vždy poteší, ale nejde nám primárne o kvantitu. Kľudne sa tomu môžeš venovať popri práci, alebo škole, keď budeš mať chuť.

Čo za to?


Odmenou za tvoj čas môže byť štartovné na vybrané akcie, kupón na nákup v MTBIKER shope, alebo zaujímavý produkt do testu. Rovnako možnosť prezentovať svoje názory ostatným a zúčastniť sa na vytváraní komunity. Ak uvidíš, že ťa to baví a chceš skúsiť viac, je možné prejsť neskôr na part-time – viac sa dozvieš aj v našej sekcii kariéra.

Ak ťa niečo z toho zaujalo a chcel by si to skúsiť tak, neváhaj a daj nám vedieť na slavo.tomik@mtbiker.sk.

PS:


Jednou z podmienok spolupráce je aj ovládanie českej gramatiky a štylistiky.

Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle ~ Horské bicykle)

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár