Kliknutím prejdeš na
rockmachine.sk
Reklama
Martin Haring zvíťazil na medzinárodných pretekoch v Chorvátsku

Martin Haring zvíťazil na medzinárodných pretekoch v Chorvátsku

3 komentáre

redakcia 03.09.2018   Horska Cyklistika Martin Haring Vitaz Chorvatsko MTB

Jazdec Dukly Banská Bystrica má v tejto sezóne výbornú formu. Po triumfoch v Turecku, Srbsku, Rumunsku a na Slovensku si včera na svoje konto pripísal ďalšie hodnotné prvenstvo.

 

V chorvátskom meste Gronjan zvíťazil v pretekoch MTB XCO kategórie UCI C1. Slovensku tak do olympijského rebríčka horskej cyklistiky pripísal ďalších 60 bodov UCI.


Už minulý týždeň v Lietave nadelil svojim konkurentom veľký časový rozdiel. Rovnako tak urobil aj včera, keď cieľovú pásku preťal s viac ako 8 minútovým náskokom pred Ukrajincom Dmytrom Tytarenkom Čechom Michaelom Zeťákom.   "Už cestou do Chorvátska nám vkuse pršalo, ale mne dážď na pretekoch nevadí. Dokonca sa mi jazdí lepšie, než za slnečného a teplého počasia. Daždivo a šmykľavo bolo aj počas pretekov. Nenechal som nič na náhodu a od prvého momentu som sa snažil odpútať sa od súperov, urobiť si náskok pre prípadné technické problémy a tiež aby som sa vyhol stretu a pádom. Zišla sa tu celkom veľká konkurencia z Talianska, Chorvátska, Čiech, Slovinska, Urajiny, Nemecka, Francúzska, keďže tých C1 nie je tento rok veľa. Som rád, že aj tentokrát mi to vyšlo a na konto Slovenska som mohol pripísať ďalších 60 bodov UCI. Tréner Martin Fraňo ma za tie roky už dobre pozná a v tejto sezóne mi tréningy a program nastavil naozaj perfektne. Dúfam, že budem v tomto trende pokračovať aj naďalej,“ povedal po príchode do cieľa Martin Haring.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Kolesá a ráfiky)

Komentáre

JozefM81 03.09.2018 (15:54)

Gratulujem, pekne, pekne...

 
ThomasKay 03.09.2018 (17:54)

Velka gratulacia...

 
ennio 03.09.2018 (21:45)

Gronjan = Grožnjan

 
Pridaj komentár