Zbierajte zážitky s novými GoPro HERO7

Zbierajte zážitky s novými GoPro HERO7

PR článok

Nie je to tak dávno, čo sme sa dočkali predstavenia novej akčnej kamery GoPro. A aby toho nebolo málo, neprišla len jedna kamera, ale rovno tri.

GoPro sa vrátilo k svojmu tradičnému a prehľadnému označeniu svojich produktov. Aktuálne v ponuke nájdete model HERO7 Black, HERO7 Silver a HERO7 White.

Ak ste sa v minulosti trápili s roztrasenými a nedokonalými zábermi, tak už nemusíte. Model HERO7 Black vám ponúka stabilizáciu a vysokú kvalitu obrazu. Nechýbajú mnohé nové vylepšenia a tak vďaka týmto kamerám naživo vysielate na vašom Facebook-u.

GoPro HERO7 Black


Táto novinka je určená predovšetkým tým, ktorí túžia po skutočnej kvalite. Jednou z najinovatívnejších funkcií je pri tomto modeli trojosová stabilizácia – Hypersmooth, ktorá počíta s každým otrasom a zaručí tak plynulé zábery. Popri stabilizácii sa môžete tešiť aj na funkciu živého vysielania na sociálnych sieťach. Vychutnávate si teda vašu športovú aktivitu a nechávate nahliadnuť svojich priateľov, aby sa cez sociálnu sieť stali súčasťou vášho zážitku.

Pri tomto vysoko odolnom modeli sa nemusíte báť prostredia, v ktorom sa budete nachádzať. Máte sa možnosť potápať až do 10 metrov a nemusíte sa báť ani prachu. V prvom rade ohúri GoPro Hero7 Black fantastickou kvalitou obrazu. Fotografujete pri rozlíšení až 12 Mpx. Video natáčate v 4K kvalite a to až pri 60 snímkach za sekundu, takže nebudete mať problém natočiť ani tie najakčnejšie športy.

Vo Full HD kvalite zvládne HERO7 Black neuveriteľných 240 sn./s a tak vytvoríte unikátne spomalené zábery – záznam viete spomaliť až osemnásobne. Nový režim TimeWarp pomôže vytvoriť hyperlapse video bez toho, aby ste si boli nútení kupovať drahý fotoaparát. Práve pri tomto režime sa prejaví výborná funkcia stabilizátora. Formát fotografií RAW poteší hlavne milovníkov fotografovania.Hero7 Silver


GoPro Hero7 Silver je prostredným modelom tejto série. Umožňuje natáčať plynulé a stabilizované 4K video pri 30 sn./s, poprípade v 1440p a 60 sn./s. Fotografujete pri 10 Mpx spolu s HDR režimom, ktorý sa pri týchto modeloch volá WDR.

Dotykový displej pre jednoduchšie ovládanie považujeme za úplnú samozrejmosť, hlasové ovládanie je tu pre prípad, že nemáte čas na kameru siahať, alebo vytvárate timelapse videá. Čo je spoločné s modelom Black? Možnosť natáčania vertikálneho videa pre sociálne siete, integrovaný GPS modul pre záznam vašej trasy a vodotesnosť až do hĺbky 10 metrov.Hero7 White


GoPro Hero7 White natáča plynulé video vo Full HD pri 60 snímkach za sekundu a vytvára kvalitné 10 megapixelové fotografie. Dvojnásobne spomalené Full HD video vytvoríte vďaka vyššej snímkovej frekvencii.

Pre zjednodušené ovládanie je vybavená dotykovým displejom, hlasovým ovládaním, jednoduchou voľbou režimu a medzi ostatné funkcie patrí aj časovač. Máte radi sériové fotografovanie? V režimu Burst môžete zachytiť až 15 záberov za sekundu. HERO7 White je taktiež odolná do 10 metrov bez pridaného puzdra.Ako sme už spomínali, s kamerami GoPro Hero7 sa môžete ponárať do hĺbky 10 metrov bez nutnosti použitia akéhokoľvek krytu. Intuitívny dotykový displej pomôže vytvárať úžasné zábery. Stačí potiahnuť prstom a dotknúť sa displeja. Pomocou samospúšte si vytvoríte kvalitné selfie. Čím ďalej populárnejšie vertikálne video môžete cez aplikáciu ihneď zdieľať na svojich sociálnych sieťach.

Zábery sa automaticky presúvajú do aplikácie GoPro a odtiaľ ich môžete hneď zdieľať. Absentujúci kryt pomohol kvalite zvuku, ktorý je teraz prirodzenejší a aj kvalitnejší. K ďalším jedinečným funkciám patrí aj ovládanie hlasom a tak sa zbavíte zložitého stláčania tlačidiel vo chvíli, keď máte kameru pripevnenú na prilbe.

Lokalizácia GPS, ktorú nájdete v modeloch Black a Silver, zaznamenáva dáta akými sú rýchlosť, presná poloha, prevýšenie. Ďalšie senzory zaznamenávajú napríklad preťaženie, smer pohybu a tieto všetky informácie si neskôr môžete vložiť do svojho videa.

Profesionálna kvalita záberov z vašich zážitkov nebola ešte nikdy dostupnejšia. Viac informácií sa dozviete na tomto odkaze.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

GIANT-oviny pre sezónu 2022 PR článok

GIANT-oviny pre sezónu 2022

Giant je už známy etablovaný cyklo výrobca a v roku 2022 prichádza s viacerými novinkami. Prejdime si spoločne tie „mtbčkové“. Pohodlne sa usaďte a ideme na to.
Modely Ghost 2022 - overená nemecká kvalita PR článok

Modely Ghost 2022 - overená nemecká kvalita

Je ti blízka nemecká precíznosť a potrpíš si na kvalitu? Medzi bicyklami Ghost určite nájdeš svojho favorita.
Nalini – charakteristické dizajny, talianske skúsenosti PR článok

Nalini – charakteristické dizajny, talianske skúsenosti

Talianska značka Nalini má za sebou takmer 50 rokov skúseností. Navrhuje cyklistické oblečenie nielen pre profesionálne tímy ako napríklad Astana, Total Direct Energie či Cofidis, ale ich výrobky radi nosia aj bežní ľudia a športovci všetkých kategórií.
keyboard_arrow_up