Najlepšie hodnotené články v roku 2018

Najlepšie hodnotené články v roku 2018

244 komentáre

redakcia 27.12.2018   Sezona 2018 Horska Cyklistika Clanky Cestna Cyklistika Mtbiker.sk Cyklistika

V tomto roku sme pre vás spravili množstvo unikátneho obsahu. Dnes sa pozrieme na rebríček článkov, ktoré dostali najväčší počet „palcov hore“.

 

Predsa len takého hodnotenia sú vždy subjektívne a každému sa páči niečo iné. Nejako ale ten rebríček treba dať dokopy a v tom prípade výborne poslúžia populárne „palce“, alebo inak povedané aj „lajky“. Tento rok nám pribudlo množstvo kvalitných článkov, ktoré sa zaradili na popredné miesta aj v celkovom rebríčku, čo odzrkadľuje celkový nárast kvality výstupov. Tak sa poďme pozrieť na top 10:

10. miesto - Jazdite efektívnejšie so športtesterom – základné zóny a ich využitie
Ak sa chcete niečo dozvedieť o základoch tréningu s využitím merača tepu, tento článok môže pomôcť pochopiť základy. Viac na tomto odkaze.

9. miesto - 150 km a 4 000 výškových metrov plných radosti aj bolesti v podaní Granfondo Stelvio 2018
Slavo sa rozhodol pokoriť jednú veľkú výzvu a najmä legendárne stúpania ako Mortirolo a cieľové Stelvio. Viac na tomto odkaze.

8. miesto - ŠKODA Horal MTB maratón – tu má počasie svoje vlastné pravidlá
Najdlhší maratón na Slovensku a už legendárna trať Horal Krejzi je zárukou množstva zážitkov – najmä svoju úlohu zohrá aj tradičné „horalovské“ počasie. Viac na tomto odkaze.

7. miesto - Sellaronda Hero - dokonalá maratónska aréna
Podujatie, kde neviete či máte trpieť, alebo obdivovať okolité scenérie. Prípadne teda budete trpieť, ale ani vám to nepríde. Viac na tomto odkaze.

6. miesto - Účasť bežného cyklistu na pretekoch pre Makačov – Krušnoton 2018, stredná trať
Tesne za sebou sa umiestnila dvojica reportov od užívateľa Miso12 vďaka jeho naozaj vtipnému a osobitému pohľadu na dvojicu cestných maratónov. Viac na tomto odkaze.

5. miesto - Nitriansky Cyklomaratón 2018 - ako som to chcel natrieť Makačom, alebo aj príliš ostrý test nového bicykla
Ani ďalší článok nestratil svoj vtip a originálny štýl. Viac na tomto odkaze.

4. miesto - Jan Kopka - extrémne preteky okolo Kirgizstanu
V prípade extrémnych akcií je meno Ján Kopka už doslova pojem. Nie sa čomu čudovať, že jeho článok o jazdení v Kirgizstane sa umiestnil medzi najlepšími. Viac na tomto odkaze.

3. miesto - Ján Halik – nezmar v tom najlepšom zmysle slova
Bronzová priečka patrí človeku, ktorý môže skutočne slúžiť ako príklad, že sa niečo dá, keď sa v prvom rade chce. Rozhodne si prečítajte, ak hľadáte trochu inšpirácie do tréningu. Viac na tomto odkaze.

2. miesto - Život s bikerom alebo, tu nuda nehrozí
S trochou nadhľadu a humoru ide všetko ľahšie – najmä ak sa jedná o spoločný život s bikerom, zablatenými vecami, servisným stojanom a bicyklami. Možno sa v ňom nájdete viacerí. Bol síce zaradený na konci roka 2017, ale miesto v rebríčku si určite zaslúži. Viac na tomto odkaze.

1. miesto - Salzkammergut Trophy – 12 hodín konečne pokorených
Na prvom mieste sa tento rok umiestnil ďalší boj s extrémnou 211 km dlhou traťou na Salzkammergut Trophy. Minuloročný debakel bol vrátený aj s úrokom a 12 hodinová hranica po rokoch pokusov konečne padla – pričom opäť nechýbalo množstvo zážitkov. Navyše v článku nájdete aj video, ktoré celé podujatie priblíži ešte o niečo viac. Viac na tomto odkaze.

Veríme, že aj v ďalšom roku sa nám podarí pre vás pripraviť viacero kvalitných článkov a unikátneho obsahu.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle ~ Horské bicykle)

Komentáre

target 28.12.2018 (15:03)

0


Aj z tohto rebricka clankov vidno, ze ste znizili pocet recenzii bikov na minimum - bohuzial. V minulosti ste v top citanych clankoch vzdy mali aj niekolko recenzii. Je to bezpochyby aj dosledok toho, ze ked sa nejaky ten test objavi, tak su to iba znacky ktorych mate oficialnu distribuciu... Chcelo by to rozsirit zaber

 
cervo target 28.12.2018 (17:20)

0


Dovolim si oponovat, testov bolo v roku 2018 viac ako kedykolvek predtym: https://www.mtbiker.sk/clanky/test a https://www.mtbiker.sk/video/youtube-bicykel. Toto je rebricek najlepsie hodnotenych clankov, do toho sa zvacsa dostanu clanky s pribehom a maju najviac palcov hore aj napriek tomu ze nemusia byt najcitanejsie. My nerobime distributora ani jednej znacke, ale ano, robime testy len znackam, s ktorymi spolupracujeme, kedze dostat sa k bicyklom od znaciek, ktore s nami nerobia, sa velmi neda.

 
target cervo 28.12.2018 (18:55)

1


Ok, tak nie distribucia ale predaj... to je jedno. Neda sa cakat objektivna recenzia/test biku, ktoreho predaj vas zivi... v minulosti sa dali u vas precitat aj recenzie (a podla mna velmi kvalitne) napr. Specialized-u a aj inych znaciek, tak nechapem co sa zmenilo. Som myslel ze sa sanzite profilovat ako medium co chce oslovit cele spektrum MTB trhu a nie iba robit reklamu svojmu eshopu (co na jednej strane chapem, ale mozno by to chcelo fakt rozsirit zaber a trochu vybalancovat obsah...) Videa typu predstavenie alebo unboxing, kde mi chlapik odrecituje specifikacie nepovazujem za testy biku.

 
Imroman target 29.12.2018 (18:58)

0


bude aj rebricek najcitanejsich clankov, kde je zase testov viac nez dost...celkovo ich ale v dalsom roku opat pribudne...

 
Pridaj komentár