Hľadáme nových kolegov: Pracuj s produktmi kreatívnou formou alebo na marketingovom oddelení v MTBIKER centre

Hľadáme nových kolegov: Pracuj s produktmi kreatívnou formou alebo na marketingovom oddelení v MTBIKER centre

251 komentár

slavo 21.12.2018   Kariera Mtbiker Centrum Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Mtbiker.sk

Páčilo by sa ti prichádzať do kontaktu s novinkami z cyklo-sveta a predstavovať ich cyklistickej komunite? Alebo sa chceš podieľať na marketingu a koordinácii toho, čo robíme? Čítaj ďalej a dozvieš sa viac.

 

Dnes sú možnosti naozaj veľmi široké a práca u nás je vždy z časti veľmi kreatívna. Je to vďaka tomu, že pôsobíme nielen ako kamenná predajňa, ale výraznou mierou v on-line svete. Na výber máme z dvoch pozícií a uvidíš, ktorá ti bude bližšia.

1. pozícia - Marketingový/á pracovník/čka - Kreatívne predstavovanie produktov, noviniek


Práca s tovarom nie je len o tom, aby sa niečo chytilo do ruky, strčilo do regálu a počkalo na svojho nového majiteľa – to teda nie je náš štýl.

Vďaka internetu a sociálnym sieťam sa dá s produktmi pracovať v úplne inom zmysle a to bude aj tvoja hlavná náplň práce. Do MTBIKER centra nám prúdi množstvo noviniek a od rôznych dodávateľov. Tvojou úlohou bude vybrať v spolupráci s ďalšími členmi MTBIKER tímu (nákupca, predajca, zákaznícka podpora, redaktor) tie zaujímavé a bližšie ich predstaviť. Či už formou článku ako je napr. unboxing, alebo pomocou postov na sociálnych sieťach ako Facebook a Instagram. Navyše je tu ďalšia zaujímavá platforma - YouTube. Možností na uplatnenie tvojej kreativity je teda viac než dosť a monotónnosť zďaleka nehrozí.

U toho všetkého vieš veľmi dobre využiť aj schopnosť tvorby vizuálu. Odfotiť niečo vie každý, ale spraviť to tak, aby to aj dobre vyzeralo, je už o niečo náročnejšie. U nás si kreativitu rozhodne ceníme a máš šancu ukázať nám ju. S tým súvisí aj tvorba popisu k produktom. Práve tam sa hodí, ak máš s jazdením skúsenosti a prípadne vieš aj poradiť. Veď popis produktu nemusí byť len strohý a všeobecný.

MTBIKER ako web pracuje aj s rôznymi partnermi, s čím súvisí bohatá komunikácia. Najmä čo sa týka oblasti PR článkov - či už sa jedná o klasické, alebo tie komplexnejšie, v ktorých sa nachádza pomerne pestrý mix rôznych produktov. U toho je potrebné rozmýšľať, orientovať sa v ponuke, vedieť vytvárať vhodné témy a ich kombinácie. To isté platí aj pre široké množstvo testov a s tým súvisiacich obsahových článkov, či stále rastúci YouTube kanál. Ak už informácie získaš, nastáva práca s redaktormi – výsledkom je, že budeš vo veľkej miere komunikovať s ľuďmi a usmerňovať tok informácií správnym smerom. Neraz je potrebné zapojiť hlavu a nájsť vhodné riešenie, takže o automat na maily nemáme záujem.


Lenka - s ňou prídeš do kontaktu veľmi často
Bimjeam - natáčanie videa v YouTube štúdiu, ktoré postupne doťahujeme. Pomôž nám ho doladiť a vytváraj spolu s nami zaujímavý obsah

Prácu ti uľahčí náš interný systém (admin), ktorý si vyvíjame a upravujeme presne podľa našich potrieb. Práve v ňom budeš často pracovať, kontrolovať termíny a udržiavať ho aktuálny. Navyše, ak máš podnety, vieme ho prispôsobiť tak, aby ti práca šla čo najlepšie od ruky.

2. pozícia - Marketingový/á koordinátor/ka


MTBIKER má aj množstvo ďalších aktivít, najmä vo forme rôznych akcií – či už v podobe spolupráce (napr. maratóny), alebo vo forme tých vlastných, ako sú testovacie dni v MTBIKER centre. Plánujeme ich ale rozšíriť a radi by sme vyskúšali napr. zorganizovať preteky na pumptracku, výjazdy s našimi redaktormi a spolupracovníkmi (Imroman, Bimjeam, Henry, Kimlo, ...), alebo rôzne formy rodinných akcií. Plánujeme spolupracovať so Slovenským pohárom v downhille, s novo vznikajúcou enduro sériou a výraznou mierou sa chceme podieľať na organizácii Novodubnického maratónu.

Predsa len nie je jednoduché zorganizovať napríklad testovací deň. Treba zabezpečiť množstvo detailov a drobností, ktoré vo výsledku tvoria úspešný celok. Nejde nám o minimalizáciu nákladov ale najmä o to, aby sa ľudia u nás cítili dobre. Preto sme otvorení nápadom z tvojej strany a radi ich vyskúšame. To isté platí aj o ďalších akciách, do ktorých sa chceme postupne pustiť a kde nájdeš široké uplatnenie. To všetko súvisí s komunitou, jej udržiavaním a rozširovaním. Práve tu je ďalšia sféra, kde sa môžeš uplatniť a ukázať.

Do značnej miery budeš spolupracovať a robiť aj na podobných veciach, ktoré sú opísané v 1. pozícii - Marketingový/á pracovník/čka - Kreatívne predstavovanie produktov, noviniek, takže kreativitu a iniciatívu budeš môcť uplatniť naozaj naplno.Možno si si všimol/a, že u nás na stránke nájdeš aj veľmi podrobný kalendár s množstvom podujatí. Tvojou úlohou bude aj jeho spravovanie a aktuálnosť, čo v podstate výrazne súvisí s podujatiami a rôznymi akciami, o ktorých píšeme vyššie - nebude teda chýbať komunikácia s organizátormi podujatí, vďaka čomu sa jedná o skutočne komplexnú a rôznorodú činnosť.

V rámci našej širokej komunity budeš ale môcť komunikovať s ostatnými napr. na fóre, odpovedať na prípadné otázky, šíriť povedomie o tom, čo robíme a šíriť tieto informácie ďalej. To sa týka samozrejme aj sociálnych sietí.

V rámci MTBIKER centra sa snažíme vytvoriť dobre fungujúci kolektív, ktorý sa podporuje navzájom a neváha si pomôcť. Preto je niekedy potrebné pomôcť s bežnou prevádzkou (doplnenie tovaru, komunikácia so zákazníkom a pod.), prípadne iným členom marketingového tímu a redakcie. Jednoducho byť aktívnym členom celého tímu.

Aký by si mal byť?Vpravo - Imro a Slavo, hlavne so Slavom budeš takmer v dennom kontakte a čiastočne aj s Imrom

Práca ako táto sa nedá úplne zaškatuľkovať a až postupom času sa vytvorí ten správny mix – navyše sa bude postupne meniť, tak ako sa vyvíja aj MTBIKER. Tvojou úlohou je najmä byť flexibilný a schopný prispôsobiť sa. Nemusíš byť expert v oblasti cyklistiky alebo ohľadom komunikácie, no nesmie ti chýbať chuť učiť sa nové veci a pracovať na sebe. Samozrejme cyklistika musí byť tvojim koníčkom, inak sa to robiť ani nedá. Veci ako prirodzená slušnosť, schopnosť komunikácie na úrovni a práca v tíme sú predpokladom a netreba ich zdôrazňovať.

No a keďže to myslíme vážne, ide o prácu na plný úväzok s platovým ohodnotením v základe 700 - 1 000€. Za zmienku stojí aj koncoročný bonus na základe osobných a firemných výsledkov. Môžeš sa zapojiť aj do testovania, kde máš možnosť ponechať si testované produkty (pokiaľ s tým zadávateľ testu súhlasí).

Niečo aj pre študentov alebo na part-time


Ak si však študent, alebo hľadáš part-time, kľudne napíš, vieme aj teba zapojiť do tímu. Na part-time hľadáme výpomoc pre fotografovanie, tvorbu základných videí, skladanie bicyklov prípadne ďalšiu výpomoc.

Daj nám o sebe vedieť


Ak ťa ponuky práce zaujali a chceš sa dozvedieť viac, pozri si ich presný popis na tomto odkaze, kde sa dozvieš všetky podrobnosti. Ak ťa niektorá z ponúk zaujala, neváhaj nás kontaktovať a poslať C.V. na slavo.tomik@mtbiker.sk.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle ~ Horské bicykle)

Komentáre

N/A 21.12.2018 (18:32)

-7


Tento príspevok vyhodnotili používatelia ako nekvalitný, a preto sa nezobrazuje. Klikni sem ak si ho želáš napriek tomu zobraziť.
 
Pridaj komentár