Najlepšie hodnotené redakčné videá v roku 2018

Najlepšie hodnotené redakčné videá v roku 2018

Dnes sa pozrieme na zoznam videí, ktoré si od vás vyslúžili najviac „lajkov“ v rámci nášho YouTube kanálu MTBIKER.

Celkovo sme pre vás tento rok pripravili okolo 170 videí s rozličnou tematikou. Naším cieľom v roku 2019 je opäť zapracovať na kvalite a zohľadniť aj vašu konštruktívnu kritiku a podnety. Zatiaľ ponúkame výber najlepších videí za rok 2018 podľa hodnotenia na YouTube kanáli MTBIKER.

10. miesto: Ako zhodiť a spätne namontovať kazetu?


Henry sa pozrel na jeden zo základných servisných úkonov, ktorý by mal zvládnuť každý domáci mechanik – aj ten menej zručný .9. miesto: Príprava biku pred sezónou - na čo si dať pozor?


Aj keď je zima v plnom prúde, čoskoro bude táto téma opäť aktuálna. Ani sa nenazdáme a bude začiatok sezóny a nie je nad to začať ju na bicykli v 100 % stave.8. miesto: Niekoľko základných tipov na zlepšenie kondície


Aj keď tréning závisí od množstva faktorov, je niekoľko jednoduchých vecí, ktoré môžete vyskúšať zaradiť do vašich výjazdov s cieľom zlepšenia kondície. Môžu vám pomôcť jazdiť rýchlejšie, alebo dlhšie a nie je to ani žiadna veda .7.miesto: Salzkammergut Trophy - 210 km a 6600 m zábavy


O 210 km trati Salzkammergut Trophy ste už neraz čítali v našich reportážach a video ponúka zase trochu iný, detailnejší pohľad priamo do diania. Či už na východ slnka, nekonečné kopce, rýchle zjazdy a samozrejme boj s časom a výškovými metrami.6. miesto: Ako efektívne zvládnuť stúpania?


Kto by nechcel v kopci jazdiť čo najlepšie. Nikdy to nepôjde bez tréningu, ale je niekoľko spôsobov, ktoré môžu pomôcť zvládnuť ich efektívnejšie a s pocitom, že si následne výhľady aj užijete .5. miesto: Ako jazdiť strmšie úseky s istotou a hlavne bezpečne?


Strmé úseky na trailoch patria medzi také „korenie“ zjazdu, ale najmä vtedy ak ich zvládnete s istotou a pocitom kontroly. Možno pomôže niekoľko tipov.4. miesto: Ako na manuál - nácvik a využitie pri jazde


Tento populárny prvok rozhodne osvieži každý výjazd a rovnako vie pomôcť zdolať rôzne prekážky. Ako ho zvládnuť?3. miesto: Aká dĺžka reťaze je tá správna?


Výmena reťaze postupne čaká na každého bikera a okrem toho, aby ste trafili tú správnu podľa počtu prevodov, kľúčová je aj správna dĺžka. Rovnako to môže byť aj príčina vašich problémov s radením.2. miesto: Ako na údržbu kónusov v nábojoch - demontáž, údržba, nastavenie


Servisu nie je nikdy dosť. Najmä na tom čo sa točí a má sa pohybovať tak hladko, ako sa len dá. To všetko platí aj o kónusoch, ktoré nájdeme najmä pri nábojoch Shimano. Pri správnej údržbe je možné, že vás aj prežijú .1. miesto: Ako na bunny hop jednoducho a efektívne


Vedieť zvládnuť bunny hop vie pomôcť pri množstve jazdeckých situácií a navyše ho môžete trénovať kdekoľvek. Vzhľadom na odozvu bolo toto video veľmi nápomocné a zaslúžilo si od vás najväčší počet „palcov nahor“ v roku 2018.Všetky tieto videá sme mohli vytvoriť najmä vďaka vám a vašej podpore. Ďakujeme za všetky námety, postrehy a prajeme všetko dobré v novom roku.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up12thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Prečo jazdím (najmä v lete) skoro ráno

Prečo jazdím (najmä v lete) skoro ráno

Máte ráno čas a rozmýšľate, či sa ho oplatí investovať do jazdenia? Je pár dôvodov, pre ktoré to môže byť jedno z tých lepších rozhodnutí a prípadne aj cesta k dobrej kondícii a čistej hlave.
Video: Ako ochrániť rám bicykla? play_arrow

Video: Ako ochrániť rám bicykla?

Viete, ktoré miesta na ráme sú najviac na rane? Poradíme vám, ako si ošetriť nový bike tak, aby ste ho čo najlepšie chránili.
Video: Jednoduchá kontrola elektrobicykla pred sezónou play_arrow

Video: Jednoduchá kontrola elektrobicykla pred sezónou

Tieto veci si dokážete na elektrickom bicykli skontrolovať aj doma, ideálne po zimnej pauze, alebo ak ste ebike dlhšie nepoužívali.
keyboard_arrow_up