VeloCity hľadá do tímu nových ľudí – možno práve teba

VeloCity hľadá do tímu nových ľudí – možno práve teba

PR článok

Ak sa rád venuješ servisu, alebo skôr preferuješ prácu s PC, v bratislavskej predajni VeloCity môžeš ukázať, čo vieš.

V prvom rade by bolo dobré napísať presne, kto sme. VeloCity je obľúbený cyklistický a bežecký obchod, pričom prevádzkujeme predaj, servis a požičovňu bicyklov. Ako jediní v Bratislave ponúkame možnosť požičať si všetky druhy bicyklov – okrem klasických cestných a MTB aj také kúsky ako tandemové bicykle alebo fatbike. Výhodná je najmä poloha našej predajne, pretože od nás môžu zákazníci vyraziť priamo do terénu a okúsiť skvelý pocit jazdy v podstate ihneď. Okrem iných predávame značky ako Cannondale, KTM, Orbea, Kellys, Focus a Merida a samozrejme množstvo doplnkov. Rovnako sme certifikované servisné miesto na spomenuté značky, kam spadajú aj vidlice Lefty, motory Bosch a mnoho ďalších.Mechanik


Nemusíš byť úplný expert, no v tomto prípade je veľmi dobré, ak si už mal aspoň základnú skúsenosť so servisovaním. Rovnako dôležitý je prehľad v súčasných technológiách, komponentoch a trendoch, ktoré sa neustále menia a je potrebné sa vedieť prispôsobiť. To má ale jednu výhodu – ak si šikovný, tieto veci sa veľmi ľahko naučíš. Najmä vtedy ak je cyklistika aj tvojím koníčkom. To sa ti rovnako zíde, ak bude potrebné poradiť zákazníkom, či kolegom. Z toho vyplýva, že požadujeme určitú skúsenosť so servisom a tiež schopnosť príjemného vystupovania a komunikácie. Veľmi dôležité je, aby si vedel samostatne riešiť problémy a nesmie ti chýbať chuť učiť sa nové veci a postupy.

Na oplátku ponúkame solídne základné ohodnotenie plus bonusy podľa dosiahnutých výsledkov – či už tvojich alebo celého tímu. Rovnako hľadáme niekoho na dlhodobú spoluprácu, takže tvoje schopnosti chceme ďalej rozvíjať. Napríklad aj formou rôznych školení, či prezentácií u nás a v zahraničí. Nebudú chýbať atraktívne zamestnanecké zľavy a možnosť využívania testovacích bicyklov, ebikov a iných produktov.E-shop administrátor


Už dlhý čas si uvedomujeme, že aby sme mohli ísť s dobou a napredovať, potrebujeme mať výborný e-shop. Ak žiješ cyklistikou a počítače či nové technológie sú rovnako tvojou záľubou, môže to byť pozícia vhodná presne pre teba. Tým hlavným bude zodpovednosť za bezchybné fungovanie a spravovanie e-shopu, kontrola a dopĺňanie obsahu, potrebné úpravy a tiež komunikácia so zákazníkmi.

Aby si túto prácu dokázal zvládnuť, sú potrebné aspoň základné skúsenosti s prácou s e-shopom/pokladničným/skladovým systémom. V tomto prípade opäť platí, že nemusíš byť expert, no chuť učiť sa nové veci ti chýbať nesmie. Dôležitý je tiež čiastočný prehľad v bicykloch, komponentoch a veľkou výhodou je vzťah k cyklistike a športu ako takému. Okrem vedenia e-shopu budeš veľmi často komunikovať so zákazníkmi a schopnosť príjemného a najmä trpezlivého vystupovania je dôležitá. Čo ti rovnako nesmie chýbať je samostatnosť a zručnosť v aktívnom riešení prípadných problémov. Veľmi vítaná je znalosť cudzieho jazyka (najmä angličtiny), pričom táto pozíca sa hodí aj pre nežnejšie pohlavie.

V prvom rade ponúkame pozíciu na plný úväzok so slušným základným ohodnotením, s čím súvisí aj bonus za osobný výkon a rovnako bonus za celkové výsledky e-shopu. Veľkou výhodou je fakt, že po uplynutí skúšobnej doby bude možné čiastočne pracovať aj z domu a tvoj čas tak bude z časti variabilný.V prvom rade hľadáme ľudí, pre ktorých je cyklistika koníčkom, prípadne aj životným štýlom. Vďaka tomu ti pôjde práca aj od ruky a rovnako veľmi dobre zapadneš do nášho kolektívu. Nájdeš nás na Lamačskej ceste 4256/8 v Bratislave a ak ťa táto ponuka zaujala, daj nám o sebe vedieť mailom na info@velocity.sk.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

MTBIKER shop: ohľaduplnosť, maratóny a akcie

MTBIKER shop: ohľaduplnosť, maratóny a akcie

Vďaka takýmto pravidelným prehľadom vám neuniknú tie najzaujímavejšie videá, články a príspevky a dozviete sa novinky z predajne, shopu a našich akcií.
Video: Preprava bicykla - možnosti a tipy play_arrow

Video: Preprava bicykla - možnosti a tipy

Bicykel a jeho preprava je už pevnou súčasťou cyklistiky, najmä ak vás lákajú výlety, či akcie ďalej od domu. Prepravovať bicykel vonku, alebo vnútri? Všetko má svoje pre a proti a rovnako pridáme aj niekoľko tipov.
Test: Montážny stojan Super B TB-WS30 - servis na vysokej úrovni

Test: Montážny stojan Super B TB-WS30 - servis na vysokej úrovni

Ponúka výrobca Super B stabilný a dobre prevedený stojan, do ktorého sa oplatí zainvestovať?
keyboard_arrow_up