Kellys predstavil špeciály pre majstrovstvá sveta v zjazde

Kellys predstavil špeciály pre majstrovstvá sveta v zjazde

285 komentárov

redakcia 30.08.2019 24 fotografií   Kanada Horska Cyklistika Majstrovstva Sveta Downhill Kellys

Populárny slovenský výrobca Kellys priniesol v posledných dňoch na svetlo cyklistického sveta jedinečné farebné spracovanie svojich bicyklov, ktoré budú bojovať na trati v kanadskom Mont-Sainte-Anne už túto nedeľu.

 

U tých najlepších z najlepších často vídavame neobvyklé farebné kombinácie, ktoré by ste v klasických sezónnych katalógoch hľadali asi len ťažko. Jednotliví výrobcovia a sponzori chcú aspoň na chvíľu dať pocítiť pretekárom, že vo svojich rukách majú niečo výnimočné.Obdobnou cestou sa vybral aj slovenský Kellys, ktorý pre jazdcov továrenského tímu Kellys Factory Team pripravil zaujímavé vyhotovenia zjazdových špeciálov. V tomto prípade ide o farebnú kombináciu určenú k „zažiareniu“ na prebiehajúcich majstrovstvách sveta v Kanade.Ak to ešte neviete, na týchto bicykloch mala pôvodne pretekať trojica jazdcov. Okrem S. Sehnala z Českej republiky to malo byť slovenské duo – R. Baránek a A. Rojček. Práve posledný menovaný si v tejto sezóny vydobyl nadpriemerné výsledky počas Svetového pohára v zjazde.Avšak dnes Adam na svojom Instagrame zverejnil správu, ktorá jeho fanúšikov určite nepotešila: „Všetko bolo 100% pripravené na Majstrovstvá sveta v Kanade, cítil som sa na bajku super, dokonca som dostal custom bike na tieto preteky, lenže v nedeľu pred odletom som spadol, podvrtol si zápästie a zas a znova narazil už tak doničené rameno. Nedokážem momentálne držať rajdy, takže si pozriem preteky jedine z gauča. Sveťáková sezóna je tak za mnou, popravde bola trochu divná, ale zašiel som pár výsledkov, ktoré ma strašne tešia a presvedčil som sám seba, že sa to snaženie opláca a verím, že budúci rok bude zase o level vyššie!"Samotným bicyklom, na ktorom budú jazdci KFT pretekať, je Kellys Noid 90 – najvyššia špecifikácia zjazdového modelu Kellys. Pri pohľade naň spozorujeme charakteristickú trikolóru – bielu, modrú a červenú. Avšak táto kombinácia neprináleží len rámu. Oko pozorovateľa zaujme aj spracovanie nábojov, ktoré nesú názov Kellys Factory Team. Nepatrnejšie ale stále významné je aj vyhotovenie bash guard-u. O príslušnosti jazdcov k štátu bude okrem rámu vypovedať aj dizajn oblečenia.Celkovo môžeme hovoriť o podarenom pokuse o zviditeľnenie seba, ale aj našich národných farieb. Dúfame, že okrem bicyklov na majstrovstvách sveta v čo najjasnejšom svetle zažiaria aj jazdci tímu Kellys Factory Team a to aj napriek absencii jedného z nich. Držíme im palce!

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Komentáre

dhride 31.08.2019 (14:17)

1


@Palo TT to uz rovno mozno povedat ze sa jedna o francuzske ci ruske bicykle vsak ze? Pre reprezentantov Slovenska a Ciech by asi nerobila bicykle vo farbach inej narodnosti (logicky).

 
jaso3 31.08.2019 (16:16)

0


Bajky vyzeraju super a chalanom drzime palce.

 
Palo TT 30.08.2019 (16:38)

-2


Navrat ku korenom Kellys sa vzdy tvaril americky, vsak aj meno tam ukradli. Este by SRAM mohol Betsy reinkarnovat
https://www.google.sk/search?q=SRAM+betsy&tbm=isch

Farebne sa mi to paci, len hviezdicky chybaju.
https://www.bike-discount.de/en/buy/radon-slide-130-29-frame-usa-708982

S Amerikou na vecne casy ...
https://www.youtube.com/watch?v=ABr7ga4Ty3U

 
Mikee Palo TT 30.08.2019 (16:42)

3


Co to ma s amerikou? Trikolora je Ceskoslovenska, majstrovstva su v Kanade

 
Palo TT Mikee 30.08.2019 (17:12)

-2


Ked som docital clanok do konca, som sa dozvedel, ze su to nase narodne farby.
Neviem ako ostatni, ale pre mna tie farby cista "Amerika".
Ale moze to byt u mna ovplyvnene historiou Kellysu (v zaciatkoch sa nepriznavali k Slovensku, ale tvarili sa "americky") a linkovanymi vyrobkami.

 
Pridaj komentár