Reportáž: Testovací deň Superior a Marin 2019 - od gravelu až po enduro mašiny

Reportáž: Testovací deň Superior a Marin 2019 - od gravelu až po enduro mašiny

Prvý júnový víkend ste mali opäť možnosť otestovať zaujímavé bicykle v našom MTBIKER centre. Tentokrát to bola česká značka Superior a z ďalekej Californie Marin.Spojenie českej a zámorskej kvality


Keď sa stretnú dve tak odlišné značky, tak to veští len jedno - rozmanitosť a široký výber bicyklov pre každú disciplínu, takže si každý cyklista prišiel na svoje.Slnečné dni nám teda patria


Počasie bolo doslova cyklistické, slniečko hrialo a keď už aj moc, tak sa skrylo pod mrak a testovači si mohli užiť bicykle bez nepríjemnej horúčavy.Na mieste nesmel chýbať ani náš redaktor Marián Ľahký (bimjeam), ktorý vám poradil a viedol aj spoločný výjazd na Tematín.Marin sa teší obľube u gravel jazdcov, na výber k testovaniu bolo veľa zaujímavých modelov a to aj s oceľovými rámami.Superior zase stavil na uhlíkové vlákno a špičkové XC modely.O nastavenie bicykla pred jazdou sa samozrejme postaral mechanik, vám stačili len vlastné pedále a prilba.Atmosféra testovacieho dňa aj vo videu
Aktuálnu ponuku bicyklov Superior a Marin si môžete pozrieť aj v MTBIKER shope.

Veríme, že sa vám táto akcia páčila a kto nestihol prísť ale rád by ešte zavítal na nejakú testovačku, prípadne ho zaujímajú aj elektrobicykle, má najbližšiu príležitosť na testovacom dni Shimano STEPS už 22. 6. 2019.

Týmto ale akcie v centre nekončia a už teraz pre vás pripravujeme “mix” zaujímavých akcií na leto, ktoré sú načrtnuté v našom kalendári, rozhodne sa bude načo tešiť a bližšie informácie sa dozviete už čoskoro.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Testovacie dni Superior a Marin

calendar_today 08.06.2019
format_list_numbered 7. kolo - Testovacie dni
label Testovací deň
place MTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up9thumb_down comments 2 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Rozhovor: Dlhoročná tvár videí a dnes veľký milovník gravelov - Henry Hošták

Rozhovor: Dlhoročná tvár videí a dnes veľký milovník gravelov - Henry Hošták

Prvé videá MTBIKERa sú spojené práve s Henrym, vďaka skúsenostiam vie poradiť s domácim natáčaním a pekne to má zariadené aj v jeho cyklo rodinke, nechajte sa inšpirovať.
Pozvánka: Testovací deň Superior a Marin - odskúšajte si na vlastnej koži

Pozvánka: Testovací deň Superior a Marin - odskúšajte si na vlastnej koži

Druhú júnovú sobotu (8.6.) sa môžete tešiť na testovací deň špičkovej českej značky Superior a kultovej kalifornskej značky Marin.
Superior - bicykle vhodné aj pre začiatočníkov PR článok

Superior - bicykle vhodné aj pre začiatočníkov

Kopřivnice, to nie je len legendárna tatrovka. Z tohto mesta sa do sveta dostávajú aj bicykle Superior. A prečo názov Superior? Tvorcovia týchto strojov nechcú svojim zákazníkom dodávať nič priemerné.
keyboard_arrow_up