Unboxing: Giant Reign 2 GE – enduro na každý deň

Unboxing: Giant Reign 2 GE – enduro na každý deň

92 komentáre

redakcia 10.04.2019 18 fotografií   Mtbiker Centrum Unboxing Horska Cyklistika Enduro Giant Full

Endurové šialenstvo s prichádzajúcou jarou rastie a k tomu patrí aj predstavovanie noviniek na rok 2019. Giant poňal túto kategóriu s najvyššou vážnosťou a prichádza s modelom Reign 2 GE.

 

Tento všestranný a odolný hliníkový rám ponúka na aktuálny rok vidlicu RockShox Yari so zdvihom 170 mm, kompletnú dvanásť rýchlostnú sadu SRAM EAGLE NX a 30 mm široké ráfiky. Netreba zabudnúť na progresívnu geometriu s použitím virtuálneho systému zavesenia zadnej stavby Maestro. Tu je zadný zdvih na hodnote 160 mm. Okrem ďalších detailov sa oplatí určite spomenúť najmä vahadlo, ktoré je opäť karbónové. Geometria ostala pôvodná z predošlého modelu. Položenie hlavového uhlu na úroveň 65 stupňov či natiahnutý reach 454 mm. Hlavová partia je vysoká len 95 mm pri veľkosti M.Balenie bolo poctivé, tak ako sa patríNastavenie a poriadne upevnenie riadidiel je dôležité pre pohodlie jazdy. Vo výbave nechýba teleskopická sedlovka a zadný tlmič RockShox Deluxe, ktorý kontroluje spomínaných 160 mm zdvihu.Spoľahnúť sa môžete na brzdy od značky Shimano v prevedení MT520 s kotúčmi 200/180 mm.Posledné doladenie prehadzovačky SRAM EAGLE NX s 1 x 12 radením. S Gaint Reign EG 2019 si užijete dostatok zábavy na akejkoľvek trati. Rovnako poteší aj cena ktorá začína na 2 699 €. Tento model nájdete aj na našom MTBIKER shope.

Špecifikácia

Doručenie bicykla


Ak si objednáš bicykel na našom eshope alebo osobne v MTBIKER centre, je niekoľko možností, ako ti môže byť doručený. Jednou z nich je osobný odber v MTBIKER centre s poskladaním a garančným servisom zdarma, pričom viac informácií aj o ďalších formách doručenia nájdeš na tomto odkaze

Bezplatný dovoz až domov pre bicykle od 1000

Ak nechceš bicykel dostať v krabici a zároveň nemáš čas či možnosť prísť do nášho centra, alebo máš problém si bicykel odviezť domov, vieme ti ho doviezť my osobne. Po telefonickej dohode a platbe prevodom ti bicykel dovezieme zložený, vysvetlíme základné nastavenie a zodpovieme akékoľvek otázky.

Službu ponúkame zákazníkom v okresoch BA, SC, PK, TT, PN, HC, NM, MY, TN, IL, PU, PB, BY a v meste Žilina, po dohode aj inde. Dovoz robíme minimálne raz za týždeň v podvečerných a večerných hodinách, okolie BA a TT väčšinou v stredu. Služba sa vzťahuje len na objednávky bicyklov, pričom ak jej hodnota prekročí 1000 €, tak dodanie do 24-48 hodín získaš zadarmo. V prípade nižšej ceny bicykla je táto služba spoplatnená sumou 29,99 €.

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Komentáre

Plazzer 11.04.2019 (10:44)

3


Hosi, uz ked robite tie unboxingy (coz je super) ruky by Vam neupadli, zavesit tie biky na vahu

 
slavo Plazzer 11.04.2019 (21:38)

0


Ano, vahy uz mame, len ich zacat pouzivat. Uz to bude

 
Pridaj komentár